Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zimny dran

I wanna do bad things with you

Polecane posty

ta propozycje nalezy brac pod uwage, gdyz faceci teraz sa bardzo niesamodzielni 😴 i nie wygimnastykowani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez.. pod warunkiem, ze nie musialabym sie schylac :P chodze dzisiaj w miniowce i wolalabym aby mi sie wyzej nie podniosla. to nieelegancko wyglada u pani w moim wieku 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę się nawet schylić, bo mam na sobie jeansy :) hmm i też mam warunek taki, że potem piękny pan mi się zrewanżuje :) :) a co Ty z tym wiekiem? ja też już 20-stu nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz.. pod tym wzgledem jestem jednak starozakonna ;) mam genetycznie ustawiona norme przyswajalnosci odslonietych nog u wieloletnich kobiet.. chodzi mi o widoki na ulicy oczywiscie. nikt mi nie wmowi, ze siedemdziesieciolatka w miniowce ledwo zakrywajacej tylek wyglada super.. chociaz ona twierdzi ze jest cool. nie jest... ale wyklocac sie przeciez nie bede. moze gdyby miala piecdziesiat lat mniej, to czemu nie.. teraz po prostu mnie zniesmaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm spokojnie, absolutnie się z Tobą w tym temacie zgadzam :) Zwracam duża uwagę na ładny, stosowny do wieku i estetyczny wygląd :) i tak samo nie podoba mi się starsza pani udająca młodzież, jak młode dziewczyny ubrane w obcisłe biodrówki, z których bokami wylewa się nadmiar ciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyle w temacie miniowek.. a panow jak nie bylo, tak nie ma ;) chyba jednak nie bedzie im potrzebna nasza pomoc.. wyglada na to, ze mocza fijutasy w wodach srodladowych albo innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie teraz ich nie ma, a potem się będą prosić, zobaczysz :P ostatecznie jeśli masaż fiuta ich nie interesuje to ich problem :P a ja nabrałam coraz większej ochoty ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojeżdżasz i masujesz?Fajnie.Ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry.Pisałaś,że czekasz na k***sy do masowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stać mnie,bez obaw.Daj kontakt,jak tu nie chcesz rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want na co ty dziunia czekasz? Wez wyjdz na powietrze Zimny jest z rodziną idiotka Skoncz tą farse bo wzbudzasz wspolczucie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie czekasz?Serio,może gdzieś w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz szans na realnego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty ten masaż tu robisz???I dziwisz się,że gościa nie ma? O f**k.Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak się ten wirtualny masaż ma do obciągania prawdziwego fiuta?Czy to pytanie do pana wybrańca?A pan wybraniec ma porównanie?Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co chodzi?Faceci owszem wszyscy marzą by wyrwać dupę z telewizora,ale to raczej chodzi o gwiazdy ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz realnie jest zupełnie inaczej, ale kręcą mnie takie wirtualne zabawy, można sobie na wiele pozwolić jeśli druga strona jest tak samo otwarta :) Wybraniec hehe nie ma porównania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want to jest ero ;) Tu każdy dobrze wie o czym jest topik :) Nie przejmuj się, ignoruj nieszczęsne pomarańcze. Są tu niczym zbłąkane, bezimienne złośliwe duchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silena to ty? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz w realu faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×