Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Darmowe próbki prezerwatyw oszustwo

Polecane posty

Gość gość
Tak jak pisałam wyżej Po rozmowie z rzecznikiem praw konsumenta odeslalam cala paczke, zaplacilam na poczvie 8zl , napisalam wypowiedzenie w jezyku polskim I angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak brzmiało to wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak napisać to wypowiedzenie o wyrejestrowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam napisali mi że zostałem wyrejestrowany i każą mi zapłacić 110 zł kwoty pozostałej nwm czy mam zapłacić czy nie proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie płać. Wkońcu naciągają Cię na koszty o których nie było nawet mowy w regulaminie przy rozwiązywaniu umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale boję się ze wejdą na konto rodziców i co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to oszustwo, wszyscy poszkodowani powinni zgłosić się. Na policje. Jest to próba wyłudzenia danych osobowych i pieniędzy do tego dochodzą groźby karalne (straszenie windykacją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyberprzestępczość
Oszust działa na terenie Polski! W Holandii nie ma takiej firmy a adres to pusta parcela. Do tego durex nigdy za próbki reklamowe nie pobiera opłat. Tak bo to są próbki reklamowe. Proponuje poinformować organy ścigania. Większość poszkodowanych nigdy nie zgłaszała się do programu "darmowe..." Dostawała email i po otwarciu wiadomości została zgłoszona. Jest to Spam i wyłudzenie (danych osobowych i pieniędzy). Apeluję o rozsądek i proszę o zgłaszanie takich zdarzeń do najbliższej komendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zrobić jak ta firma. Za przechowywanie ich własności naliczać dziennie 50€. Oczywiście emailem poinformować ich o tym fakcie i życzyć oszustowi miłego dnia. I oczywiście zgłosić to do organów ścigania. PS. Możecie być pewni, że góra dostaniecie dwa emaile z groźbą windykacji i ten jegomości odpuści sobie. Proponuje zgłosić to jako spam . Norton Security już ostrzega przed tą witryną i ją blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na policji, zeznania złożyłam. Wszystko skserowali, nawet prezerwatywy i nr serii. Pan uspokoił, powiedział, że to jest oszustwo i spytał się czy coś podpisywałam. Oczywiście, że nie. Wiec to jest próba wyłudzenia pieniędzy i uzyskanie naszych danych osobowych, które mogą posłużyć w przyszlosci innych przestępstwach. Więc, radzę nie wpłacać pieniędzy i nie odpisywać listami poleconymi, po co mają mieć nasze dane osobowe. Pozdrawiam Zuza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychodziły komuś kolejne paczki jak ktoś odesłał tą pierwszą i za nią nie zapłacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem iż dostałem taką paczkę próbną i za nią zapłaćłem na poczcie . A kilka dni później dostałem przypomnienie o tym że muszę zapłacić za nią choć to już zrobiłem . Dzisiaj poszedłem i zapłaciłem to 8 zł ponownie. Ale nie wiem co mam robić bo ledwo co zdołałem to załatwić to przyszła mi kolejną paczka i ja otworzyłem a tutaj faktura na 55 zł . Co mam robić bo ja Misz nie wiem . Pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja 2 tygodnie temu poprzez kontakt napisalam ze rezygnuje z otrzymywania prezerwatyw i zrywam umowe i dziisaj dostalam potwierdzenie wymeldowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja dzisiaj wszedłem na stronę Online product service i wypełniłem formularz po angielsku,napisałem ze chce zrezygnować i nie otrzymywać tych paczek.Dostalem odpowiedz ze w ciagu 7 dni zostanę usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie kasy na gumki ze tak wam zalezy na darmowych probkach i nabiracie sie jak dzieci , ze niby ktos bedzie wysylam paczki gum za fry , debile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd12345
Jaj napisac odwołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSs
Kto poda wzor jak rozwiazac umowę i na jaki email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś przyszło mi pismo ze jeżeli nie zapłacę w ciągu 7 dni 110 zł to zgłaszają mnie do firmy windykacyjnej nie wiem co robić czy ktoś z wasz dostał takie pismo i co z nim zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy odesłałeś im te paczkę próbną i napisałeś rezygnację poprzez kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odesłałem ponieważ nie ma takiego adresu w Holandii a firmę mają tak na prawdę w Polsce a tą stronę już zlikwidowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było zrobić tak jak ja - kilka dni po odebraniu paczki odesłałem ją na adres który był podany na kopercie (masz na to 14 dni od otrzymania przesyłki), napisałem rezygnację poprzez kontakt na ich stronie w języku angielskim i polskim z uwzględnieniem numeru faktury i numeru klienta i od miesiąca mam spokój :) ale jeżeli nie odesłałeś im tej paczki i nie napisałeś rezygnacji poprzez email to firma która ci ja wysłała może sobie życzyć za nią pieniędzy chyba że przesyłka przyszła na inne nazwisko i/lub jej nie zamawiałeś - wtedy możesz zrobić z nią co chcesz i ewentualnie mógłbyś sprawę zgłosić na policję z powodu wyłudzenia pieniędzy i wykorzystywania twoich danych osobowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifaa
U Nas też jest problem z tymi prezerwatywami..:( Niby raz przysłali te za 8zł ok spoko zapłaciliśmy icm i co po chyba dwóch misiacach znów Nam przysłali paczkę z prezerwatywami i ze niby za to mamy zapłąić 55zł odesłaliśmy tą paczkę napisaliśmy maila i co nic to nie dało własnie przed chwilą znów mi pani z poczy przyniosła nową paczkę z kolejnymi prezerwatywami i za tą samą cene 55zł w nieskończonośc bedziemy je chyba odsyłać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy oni mogą w ogóle zgłosić mnie do firmy windykacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Technik
Mam ten sam problem. Dzisiaj dostala druga paczke. Ta wczesniejsza odeslalam a wraz z nia wypowiedzenie z umowy. Na emaila odpisali mi ze w ciągu7 dni zostanę usunieta ale zaplacic i tak musze.... Nie wiem co robic.... Dzisiaj mi groza windykatorem, ale w regulaminie wyraznie pisze ze jesli dwa raz sie nie zaplaci to mimo to i tak rozwiaza umowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallaaa
Ja zamówiłam paczkę jakieś 2 miesiące temu. zapłaciłam 8 zł. zaraz po otrzymaniu paczki napisałam emaila o rozwiązanie umowy. nie odesłałma prezerwatyw. piszą mi listy i email ale się nie przejmuje . juz dawno miał być komórki i co ? i nie ma i cały czas te same email. dadzą sobie w końcu spokój. zamawiając paczkę podałam tylko imię i nazwisko oraz adres pod którym nie jestem zameldowania . żadnej daty urodzenia ani niczego innego nie trzeba było podawać. także spokojnie . trzeba to olać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sądzicie ? Jak nie będziemy placic to wezwą komornika czy nie ? Ja bym olał cała sprawę ,gdyż nie udowodnią nam tego , ze to my je zamawialiśmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sądzicie ? Jak nie będziemy placic to wezwą komornika czy nie ? Ja bym olał cała sprawę ,gdyż nie udowodnią nam tego , ze to my je zamawialiśmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listy przychodzą polecone czy zwykle? Jak zwykle to olewajcie sprawę, przeciez nikt nie udowodni że list dotarl. A jakby naslali windykacje to mowicie ze zadnego listu nie odbieraliscie i dają sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×