Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jakie są wasze relacje z babciami i dziadkami?

Polecane posty

Gość gość
Z jednymi dziadkami mialam super relacje a zdrugimi żadne, teraz mam jedną babcię i jest ok, chociaż jest już w takim wieku, że porozumienie z nią jest cięższe niż kiedyś, z dziadkiem z drugiej strony nie mam żadnych relacji nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysylam im kartki na swieta i czasami dzwonie. Relacje glownie grzecznosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiljezuita1992
Dobre. A jakie są twoje relacje z Panem Jezusem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od strony ojca nie utrzymuję żadnych relacji, od strony mamy z dziadkiem ok, babci unikam jak diabeł święconej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanoszę kwiaty i znicze na cmentarz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie mam żadnej babci ani zadnego dziadka. Dziadka ze strony taty nie znałam, zmarl kiedy jeszcze mnie na świecie nie było, babcia zmarła 1.5 roku temu. Ze strony mamy dziadek i babcia nie żyją już 12 lat.A ja mam dopiero niecałe 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia i dziadek są pijakami a nawet juz alkoholikami, babcia to prostaczka zeswirowała przez dziadka bo od poczatku małżeństwa ja zdradzal a dziadek to dno dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeno jednego dziadka. Niefajne są. Pewno jakby mógł, to by mnie posłał do komory gazowej. "bardziej kochający i bardziej wyrozumiali rodzice" - Ja takiego czegoś powiedzieć nie mogę, nawet o swoich babciach i dziadkach jak jeszcze wszyscy żyli, zawsze były kijowe relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne, że niektórzy mają takie patologiczne rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze bardziej smutne,że rodzin patologicznych jest więcej niż normalnych obecnie.Nie lubią się, zazdroszczą sobie,a babcia i dziadek są cenni kiedy dają kasę, albo jest szansa na odziedziczenie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobre relacje, ale mam tylko jedną babcie i anie jednego dziadka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim dziadkom nie było dane długie życie,poumierali dawno temu.Nie pamiętam zbyt dużo,tylko to,że dziadek źle słyszał i babcia musiała mu po kilka razy powtarzać.Obie babcie owdowiały.Jedna żyje,ma 80lat i jest bardzo samodzielna,sprawna ruchowo i umysłowo.Można z nią porozmawiać na każdy temat,jest czysta i pachnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z obiema babciami są dobre, natomiast dziadkowie już nie żyją.:( Dziadek od strony mamy, zmarł 24.05.1993, czyli na 5 dni przed słynnym meczem Polska-Anglia, który chciał zobaczyć, a od strony taty, pod koniec sierpnia 2003.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×