Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie czy dziewczyna mowi prawde

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam dziwne pytanie, ale zapewne większosc z was bylaby ciekawa tego o tym napisze. Otoz kiedys zaczalem rozmawiac z moja dziewczyna nt seksu (jestesmy ze soba troche ponad 5 msc) i zapytalem ja wprost czy kiedys sie juz kochala - wiem zbyt bezposrednio. I mimo tego, ze ma 20 lat to powiedziala, ze nie (nie jest ani gruba, ani brzydka, ani ekstremalnie cicha) Jednak pewnego razu czyszcząc komputer ze zbędnego badziewia w tym i historię przegladarki dostrzegłem, ze wyszukiwala frazy "kiedy pierwszy raz z nowym chlopakiem" tym bardziej po 2 msc od początku trwania naszego zwiazku. Uprzedam! Nie grzebię jej w komputerze, zwyczajnie mamy komputer z którego obydwoje korzystamy. Czy jedno zaprzecza drugie, mianowicie ten "nowy chłopak" jest niejako nowym, jako kolejnym partnerem w zyciu seksualnym?? Wiem, pytanie dziwne, ale jak mówiłem większosc z was byłaby ciekawa jak jest na prawdę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz sie raz na zawsze i nie szperaj w zadnych kompach... to jej sprawa czy chce powiedziec prawde czy cie sklamac.taka jest ludzka natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny często ukrywają poprzednie związki. Licz się z tym że ona oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie przeszłość partnerki jest bardzo ważna, nie tyle ilość partnerów a jakość. Dużo by mi to powiedziało o tej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czar nulka
A ja mysle ze chodziło o to ze jes swiezy zwiazek i stad fraza nowy chlopak ona wcale musi klamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@pierwysz post: Nie szperam, jak mówiłem jest to nasz wspólny komputer, do jej komputera, facebooka czy telefonu mógłbym się "doszperać" bez problemu, ale tego nie robię. Uprzedzam jeszcze przed głupimi odpowiedziami, na które być może mógłbym trafic - nie jestem łowcą dziewic czy jak to niekórzy nazywają, ale zwykła ludzka ciekawość tym bardziej, że są to dwie rzeczy, które nawzajem sie zaprzeczają. "nowy chłopak" jest intrygujący - czy to ja i "nowy" ze wzgledu na czas naszego związku czy jak wcześniej wspomiałem - nowy partner seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez glupku jej chodzilo o Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rozkminiasz No to miałeś chyba z nią już ten seks i co nie wiesz czy była dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie miałeś to się dowiesz po seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×