Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jolitta5

Euromontaż Ogrodzenia, Bramy Artur Górecki Osiek nad Wisłą OPINIE

Polecane posty

Gość jolitta5

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z was korzystał z usług tej firmy. Wybudowaliśmy z mężem dom i potrzebujemy teraz pomocników jeśli chodzi o ogrodzenie, bramę wjazdową, garażową. Firma ta ma pozytywne opinie w internecie, ale wolałabym się upewnić, czy jest faktycznie taka och i ach :) Pozdrawiam i liczę na Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy z tą firmą do czynienia 2 lata temu. Wtedy - profesjonaliści w każdym calu. Dziś - nie mam pojęcia, czy drużyna się w jakimś stopniu zmieniła, ale moi znajomi ostatnio korzystali z ich usług i nie narzekali. Zresztą korzystają z ich usług nie tylko osoby mieszkające w kujawsko-pomorskim, więc to coś oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terminowi i solidni - tak w skrócie mogę ich opisać. To co ostatnio wykonali przy moim domu, to kawał ciężkiej roboty i zostawili po sobie porządek jak profesjonaliści, więc P O L E C A M :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolitta5
A cenowo jak tam u nich wygląda? Drogo, niedrogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkretnie Ci nie powiem, ale moim zdaniem jest przystępnie. Szukaliśmy wcześniej innych firmy i ich oferty nie dość,że były dość wąskie, to jeszcze ceny wygórowane.. Z Euromontaż było inaczej, ale radzę po prostu się z nimi skontaktować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkaaaol
Mnie zaskoczyli właśnie ofertą. Spory wybór bram, ogrodzeń - osobiście dostosowują ofertę do indywidualnych zapotrzebowań klienta. Wg mnie dużym atutem jest właśnie ta otwartość na potrzeby klienta. Firma w tej kwestii wygrywa po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolitta5
Właśnie chyba do nich zadzwonię, bo mam na oku parę typów i szczerze nie mówiąc nie wiem, co byłoby lepsze. Fajnie, że mają zdjęcia na stronie internetowej - od razu łatwiej się decyduje, czy chce sie z nimi współpracować czy nie. Realizacje pierwsza klasa widzę. No cóż, dzięki, ale jeśli komuś jeszcze przyjdzie coś do głowy, to zachęcam do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako jedyni zaoferowali szeroki wybór. Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczona:) Jutro zaczynają pracę, więc może wypowiem się później :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam okazji pisać wcześniej, ale firma spełniła moje oczekiwania. Wiecie , że skończyli pracę w omówionym terminie? No i co fajne... pozostawili po sobie porządek. Cała automatyka działa, więc jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ogrodzenie, to uważam, że bardzo dobrym pomysłem jest ogrodzenie systemowe. Mam takie od firmy http://www.rapmet.pl/ . Sprawdza się znakomicie, a nie jest to drogie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej - tutaj jest mowa o firmie Euromontaż, więc z łaski swojej nie spamuj ;) Moja znajoma też korzystała z ich usług i była zadowolona. Ja mam dopiero zamiar skorzystać. Mam nadzieję, że będę równie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi podać jakiś przykład i cenę ?:) No i czy kompleksowo wykonują robotę, czy trzeba po nich sprzątać? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam ! Też chciałabym wiedzieć ;) Razem z mężem zastanawiamy się nad tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogrodzenie wykonane na mojej posesji ( za kwotę ponad 20tys zł ) po roku zaczęło się rozpadać. Wkręty w ogrodzeniu były źle dobrane i zaczęły pękać powodując luzowanie się i odpadanie desek. Mechanizm bramy się poluzował i przez 5 miesięcy brama się po prostu nie zamykał. Czytając Państwa opinię zastanawiam się czy mam po prostu pecha, czy opinie są dodawane przez osoby znajome. od 6 miesięcy nie mogę się doprosić usunięcia usterek. Zbieram dokumenty do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnijcie o odpowiedniej automatyce do Waszej bramy! Czy jest lepszy sposób na ułatwienie sobie życia? http://sklep-automatykadobram.pl posiadają konkretną ofertę, zainteresuj się nimi. :) Bardzo ułatwiło mi to sprawę, od kiedy nie muszę się martwić o ręczne otwieranie bramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Absolutnie nie polecam tej firmy. Biorą zaliczkę (powyżej 50%), coś tam zaczną (nieterminowo oczywiście) i nie kończą. Codziennie inna wymówka. Zdecydowanie omijać szerokim łukiem i nie dać się nabrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
Dnia 23.06.2017 o 16:22, Gość gość napisał:

Ogrodzenie wykonane na mojej posesji ( za kwotę ponad 20tys zł ) po roku zaczęło się rozpadać. Wkręty w ogrodzeniu były źle dobrane i zaczęły pękać powodując luzowanie się i odpadanie desek. Mechanizm bramy się poluzował i przez 5 miesięcy brama się po prostu nie zamykał. Czytając Państwa opinię zastanawiam się czy mam po prostu pecha, czy opinie są dodawane przez osoby znajome. od 6 miesięcy nie mogę się doprosić usunięcia usterek. Zbieram dokumenty do sądu.

Współczuję, my również oszukani przez tego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
Dnia 23.06.2017 o 16:22, Gość gość napisał:

Ogrodzenie wykonane na mojej posesji ( za kwotę ponad 20tys zł ) po roku zaczęło się rozpadać. Wkręty w ogrodzeniu były źle dobrane i zaczęły pękać powodując luzowanie się i odpadanie desek. Mechanizm bramy się poluzował i przez 5 miesięcy brama się po prostu nie zamykał. Czytając Państwa opinię zastanawiam się czy mam po prostu pecha, czy opinie są dodawane przez osoby znajome. od 6 miesięcy nie mogę się doprosić usunięcia usterek. Zbieram dokumenty do sądu.

Współczuję, my również oszukani przez tego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko nie ta firma. Biorą zaliczkę i nie można doprosić się o wykonanie. Problem z odzyskaniem pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę z czystym sercem polecić POLBRAM ;) Świetny sprzęt wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2020 o 12:27, klaxx napisał:

Od siebie mogę z czystym sercem polecić POLBRAM 😉 Świetny sprzęt wart swojej ceny

polecam również, całe ogrodzenie mam od nich i super działa już kilka lat 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×