Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa w antykoncepcji

sidretella 20 czy mialyscie jakies skutki uboczne?

Polecane posty

Gość nowa w antykoncepcji

H e j. Dzisiaj pierwszy raz bylam u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne i przepisał mi wlasnie te. Jak czytam ulotkę jestem przerażona skutkami ubocznymi. Czy któraś z was stosowala i czy np przytylyscie po tym czy cera siw wam pogorszyla itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam problemy :/ na początku wszystko było okej, ale potem przy czwartym opakowaniu z żołądkiem miałam niezłe przeboje, ciągłe biegunki i mdłości. I cały czas mam infekcje, ledwo infekcja ucha mi przeszła to od razu dostałam intymnej, a chwilę po niej pęcherza. Trwało to 1,5 opakowania zanim się zorientowałam, że to od tabletek. Teraz biorę ostatnie 2 tabletki z blistra i zmieniam na sylvie 20, podobno ma mniej hormonów, zobaczymy jak to będzie. ALE TO NIE ZNACZY, ŻE JAK JA MIAŁAM PROBLEMY TO PANI TEŻ BĘDZIE JE MIEĆ. Przez 3 opakowania ciało się przyzwyczaja, są jakieś plamienia nawet przez całe pierwsze opakowanie, ale potem jest lepiej, wszystko zależy od organizmu, widać dla mnie były za mocne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja biore od tygodnia i ledwo zywa chodze.Mam mdlosci , bóle glowy i nóg, kolotanie serca.W niedzielę prawie stracilam przytomnosc i znalazlam się w szpitalu. Myslalam ze to serce .A to skutki uboczne tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba rzucę tabletki :p jak napisałam wyżej po sidretella nie czułam się dobrze i po sylvie też nie za bardzo, a jak są takie objawy jak u Pani (omdlenia) to ja nie wiem czy chcę się truć tabletkami. Chyba mam za słaby organizm na to :( i tak nie uprawiam seksu za często :p :( może zmienię na jeszcze inne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dla mnie te tabletki są b. dobre. Nie przytyłam, nie mam mdłości ani nic z tych rzeczy, libido też nie spadło. Jedynie co zaobserwowaliśmy z partnerem to mniejsza ilość śluzu - więc musimy się wspomagać :) biorę je od stycznia 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla2989
Hey ja też zaczęłam je od kilku dni brać, jestem po czterech tabletkach i jak narazie cisza :) wcześniej brałam aidee przez dwa miesiące po ciąży ale przytyłam i musiałam zmienić i teraz próbuje te, ciekawe co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ktoś ma na zbyciu sidretelle 30 ale z terminem dłuższym niż do 10.2017? Pilnie potrzebna. mamamonikalodz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość austenit
Odsprzedam 2 opakowania Sidretella 20, data ważności 02/2020. Zainteresowanych proszę o wiadomość na maila austenit2008@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczęłam brać te tabletki dlatego też odświeżam wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbusia
Odkupie 2-3 opakowania sidretella 20 z terminem przydatnosci conajmniej jeszcze polrocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulec
Mam dwa opakowania sidretella 20 ważne do 06.2020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam 1 opakowanie Sidretella 20, data ważności 02/2020. Zainteresowanych proszę o wiadomość na maila anna.leyman20@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Ponawiam temat, ja osobiście nie jestem zadowolona z tych tabletek.. pierwszy miesiąc stosowania i plamienie przez ponad tydzień, przy drugim blistrze pojawił się spadek libido i suchość która przyczyniła się do infekcji.. przepisano mi inne tabletki którą mam nadzieję że oprócz swojej roli spełnia też moje oczekiwania względem seksu, bo narazie jest katastrofa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w antykoncepcji
Dnia 10.06.2015 o 23:45, Gość nowa w antykoncepcji napisał:

 

Ja już w pierwszym tygodniu stosowania sidretelli 20 doznałam połowy skutków ubocznych zawartych w ulotce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

chyba sztuczny skup od dawna odsyłany kartonowo na zentiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×