Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Danvictorian

Szukam młodziutkich, odważnych dziewczyn. Dolnośląskie

Polecane posty

Gość Danvictorian

Hej. Krótko. Ja M 25l, wysoki, przytojny, wysportowany, niezależny finansowo. Szukam przygód, chętnie zasponsoruję odważne dziewczyny. Mogę dojechać powiedzmy w granicach województwa, chyba, że wyjątkowo wpadniesz mi w oko. Kwestia moich oczekiwań i Twoich warunków, inne szczegóły do dogadania na priv. Na pewno się dogadamy :) danvictorian@safe-mail.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :-D Casting sobie wymyślił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale miło że zaznaczył że jest niezależny finansowo, to znaczy że facet sygnalizuje że nie trzeba za niego płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danvictorian
to prawda jestem niezależny finansowo i mogę zapłacić 25 zł za seksik, a jak bardzo młodziutka to dam 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no;) Niezależny finansowo i w dodatku hojny ;) Dla takiej kasy jestem gotowa wsiąść w pociąg i pocisnąć na drugi koniec Polski normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 30 sobie sam zrob dobrze zboku!A potem sie okaze ze 25 lat brakuje mu do setki !Uwazajcie dziewczyny na takie okazje bo mozecie miec traume do konca zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danvictorian
tak myślałem że zaraz na mnie najadą.. pracy nie ma siedzą na cafe, a zarobić trzech dych nie chcą :) To może jakiś pan chciałby ? Na pewno się dogadamy pisać danvictorian@safe-mail.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 30 zł to nawet nie popatrzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×