Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa011

seks z dużym penisem jak to jest

Polecane posty

Gość ciekawa011

Czy warto zaryzykować i spróbować jak to jest z dużym członkiem takim powyżej 20cm? Czy może niech to pozostanie w sferze fantazji...mój facet chce aby spróbować zabawy 1K-2M z czego ten drugi będzie BIG...czy możliwe że później będe miała zadowolenie z seksu tylko z pokaźnymi penisami, czy być może nie wpłynie to na nic...czy są tu osoby które mają doświadczenia z tym związane i które zechcą się nim ze mną podzielić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek888
Moim zdaniem to już zależy od budowy i upodobań kobiety. Wbrew powszechnej opinii, nie wszystkie lubią duże członki. Na studiach spotykałem się z dziewczyną, która miała partnera z 18cm sprzętem i dla niej była to trauma - ból w każdej pozycji głębokiej penetracji. Ja posiadam zaledwie 13,5cm i pozycja z nogami na pagonach i na pieska potrafi czasem zaboleć. Generalnie po pierwszym seksie była zachwycona, bo mogliśmy bezstresowo poszaleć, czego nie mogła zrobić przy poprzednim partnerze. Moja żona natomiast należy do tych, które duże penisy po prostu brzydzą a podnieca ją nie tyle wielkość penisa co jego kształt i kolor i jedynie nie lubi cienkich. Chyba mam szczęście do płytszych kobiet, gdyż przy ostrzejszym seksie również zdarza mi się dobić zbyt głęboko co powoduje ból i spadek podniecenia. Nie każda kobieta jest masochistką i lubi uderzanie w szyjkę macicy, ale i takie istnieją. W każdym razie jeśli już spróbujecie, to niech pan "big" chociaż na początku będzie delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz miala zadowolenie z seksu.Bo kazda rodzaca naturalnie musiala by nie miec przyjemnosci.Moj maz byl przy porodach i widzal wszystko wspierajac bardzo.Nie wyobrazam sobie by byc zdanej samej bez meza na laske lekarzy!Ale do tematu przez pochwe przechodzi dziecko wiec robi sie wielka potem maly stosunkowo czlonek zaspakaja kobiete.Po porodzie maz wchodzi do konca i mam wielka przyjemnosc nawet sama mu sie nabijam na czlonka gdy szczytuje.Do takiego seksu powinien sie przygotowac jak wlasnie obecnosc przy badaniu u ginekologa twojego meza by nie bylo ostrej reakcji gdy w ciebie sie bedzie wbyjal znaczny czlonek a ty bedziesz sie zachowywac roznie podczas rozkoszy z nim.Maz bedzie silnie podniecony i ekscytowany widokiem twego rzniecia przez kochanka.Ja mam meza z dosc duzym czlonkiem i ma wlasnie ponad 20cm.Do porodu nie wchodzil do konca a czesto ja po szczytowaniu konczylam obciagajac mu i spijhajac jego smaczna spereme bo taka ma.Nigdy porz analku nie wszedl do konca by nie robic mi bolu,a zawsze mam przyjemnosc po seksie.Musisz sie liczyc z tym ze mozesz odczuwac bol podczas seksu wiec powinien maz uprzedzic by sie obszedl delikatnie z toba bo to ma polegac na przyjemnosci i zadowoleniu.Gdy znajomi mieli taki seks z duzym penisem to jej maz gdy jeczala z rozkoszy przy rznieciu samoistnie dostal wytrysku.Nastepny raz w tym czasie mu obciagala by ulzyc mu jego podnieceniu przy kolejnym seksie z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawa w trójkącie jest WYNATURZENIEM. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zadowolony
Byliśmy z kolegą na d****ach w agencii. W tym lokalu jest tak że biorąc we dwuch dwie d***** w jednym pokoju jest taniej, więc tak zrobiliśmy po rozebraniu się okazało się , że kumpel miał k****a bardzo dużego jakieś 25cm d***** mu podziękowała i musiał opuścić przybytek bez zwrotu gotówki. Ja na tym skorzystałem bo za 70zł mialem godzinkę ******** ale ja mam marne 16cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz okazję to próbuj ale pamiętaj że długi to nie wszystko jak dla mnie to jeszcze gruby musi być i twardy na dłuższym dystansie ! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×