Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Merenka, Eversea dzięki:* Darkness a Ty kiedy na wycieczkę się wybierasz? Mam nadzieję że z nogą będzie lepiej. Azzurro tak mnie ujął Twój wpis że przeczytałam go mojemu M w drodze do Gamety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Azzurro i gośćx gratuluje bobasków niech zdrowo rosną. Darkness współczuje oby wszystko szybko mineło PiksiDiksi jejku co za kobieta nie rozumiem takiej osoby chyba pomyliła się z powołaniem. Julcia kciuki za Ciebie bedą piękne komórki i zarodki. U mnie tak sobie dopadło mnie przeziębienie i nic nie przechodzi przepraszam że nie zwróce się do każdej z Was trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia trzymam kciuki! Za tą jedną jedyną ktora z Wami zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia83 - Twój wielki dzień :D Wycieczka 2-4.10, jednak jeśli mi z tą noga nie przejdzie, to nie pojadę. Przypomniało mi się, że jak biegałam w sobotę, raz stanęłam jakby na zewnętrznej krawędzi (jakbym lekko "przekręciła") ... Trochę mnie to przeraża (dawno temu, na studiach, podczas treningu kosza wyskoczyłam po piłkę, złapałam ją i opadając na parkiet właśnie tak postawiłam nogę i skończyło się to pęknięciem kości łódkowatej. Jak nie przejdzie mi do czwartku, to chyba wybiorę się do ortopedy :( o Kiciolka - mam taką nadzieję :) ... zdrowia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness spróbuj jakieś maści a jak nie przejdzie to ortopedy nie ominiesz .. Julia prolutex jeden raz dziennie polecam, przynajmniej przez te 14 dni wiedzialam ze zastrzyk zrobiony i sie wszystko wchłonęło, cos by mnie trafiło jakbym miala pchać milion lutein a potem te wycieki i stany zapalne..potem duphaston trzy razy po jednej. Od dwóch tyg mam juz 2x1 i zostalo mi tylko jedno opakowanie, czyli mniej wiecej do końca 16 tygodnia i odstawiam. Zostanie clexane i acard i witaminy. Dopiero od dzis spróbuje znów pregna plus, przez mdłości nie moglam brać. pisz jak bedziesz po.. Merenka dobrze ze te kontrole za Wami :-) Kiciołka kuruj się kochana :-) ja dzis rekord w nocy pielgrzymka na siku 6 razy ;-) o 2 pobudka na dłużej ale kołdra na głowę i udało sie zasnąć :-) ps. Ma ktoś przepis na jakiś dobry sos do spaghetti ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ale jeszcze nic nie wiem. Punkcje robiła mi RB. Ogólnie czuje się dużo lepiej niż po poprzedniej punkcji. Teraz wstałam i jakbym zabiegu nie miała. Nawet brzuch płaski;) Później mam wizytę u MR to więcej się dowiem. Nadzieja czyli prolutex bralas tylko 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Julia prolutex 1x dzienie ale ja miałam do tego mimo wszystko luteinę dopochwową (po prostu w mniejszej ilości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka :) my wizytujemy 5go :) sie juz doczekac nie moge :) Julka - dolegliwości nie masz po punkcji to super :) czekamy na wieści o zbiorach :) Nadzieja, ja tez tak biegam do wc , nie ma lekko ;P a powiem Wam ze z ta glupia lekarka to by sie faktycznie należało jej nawciskać jak pisze griszanka ale mnie taka wcieczka kosztowała 250 zł wiec jak mam znowu tyle wydac zeby jej nabluzgac to sobie odpuszcze ;) ale skarge napisze, a co! miłego dzionka Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jakas ty delikatna. Rozplacz sie bo ci lekarka powiedziala prawde a nie glaskala cie po glowce. Od kiedy to lekarzr musza byc empatyczni? Kazfy ma gorszy dzien. Pozatym ja chodze do super ginekologa kazda mowi ze jest mega mily profesjonalny a ostatnio na moich oczach bedac w poczekalni wygonil wrecz z gabinetu laske. Przyszla z facetem byla na poczatlu ciazy brzucha nie widac jeszcze weszli do gabinetu. Lekarz ma sporo czsdu bo okolo 40min na pacjentke a ta siedzi siedzi i dzidzie chce ogladac na usg z facetem pytan na kartce milion i tak mu jeczy juz 1,5h kolejka jak za komuny sie robi wkoncu powiedzial jej juz na korytarzu ze jesli ktos chce prosze umowic sie po pracy i bedzie tlumaczyl jak krowie na rowie wszystko bo nie tylko ona jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracamy już do Wawy. Miałam 14 komórek z czego 12 było dojrzałych. 6 zamrozilam. Cieszę się. Oby reszta też poszła gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejednokrotnie słyszałam że USG trwało 1,5h, a gdyby mnie wygonil to bym zmieniła lekarza. Konkurencja jest tak duża że można wybierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia :-) super wynik! to teraz kciuki za zarodeczki :-) te zamrożone jajeczka nie będą potrzebne , a na pewno nie Tobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dostałam Prolutex 1x1 i Duphaston 3x1 tak jak mowilas Nadziejko:* Poprosiłam o to lekarza, a on powiedział że chciał mi to przedstawić jako alternatywe. Estrofem ale doustnie - dla mnie to nowość:) Encorton tego nie brałam. Myślałam że to działa jak Fraxiparine, a Fraxi też mam - 1 zastrzyk dziennie. Zupełnie inny zestaw leków niż przy pierwszej procedurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość donia
Cześć Dziewczyny! Od dawna śledzę Wasze romowy i dodają mi otuchy. Dziś postanowiłam sama się odezwać bo odebrała wynik bety po 2 inseminacji. Niestety nie pozostawił nawet cienia złudzeń. W skrócie z M. staramy się o maleństwo ponad 2 lata. Mam za sobą dwie histeroskopie polipów i już 2 inseminacje bez powodzenia. Tym razem miałam nadzieję, że jednak się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Julia masz bardzo dobry zestaw leków :-) ja prolutex mialam sam, a duphaston po testowaniu w dawce 3x1 , w mojej klinice lekarze oszczędnie dają progesteron zauważyłam ;-) gosc donia najgorsze są rozczarowania jak czlowiek sie nastawi i myśli "to na pewno ten raz .." zbieraj siły i pamiętaj do skutku ! juz tu kiedyś pisałam - to jeszcze nie koniec bo na końcu zawsze jest dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia super wynik, kciuki zaciśnięte za zarodeczki:-) Donia niestety tak bywa, nie poddawaj się, tu są przykłady dziewczyn, którym udała się iui mimo jej niskiej skuteczności, no i oczywiście cuda natury w co należy wierzyć:-) A mnie jakieś przeziębienie dopadło, wszystko przez tą zmienną pogodę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Witamy cie dori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia rozumiem Twoje rozczarowanie. Każda z nas tu na forum ma je za sobą Siły wracają w momencie gdy zaplanujesz co dalej. Zatem walcz, a my Ci pomożemy i doradzimy jak będziesz potrzebowala pomocy. Jaka jest u Was przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaneczki. W pierwszej kolejności morelka gratuluję. Azzuro, griszankaanka super czyta się wasze posty, oczywiście się wzruszylam. Juleczko pamiętam że dopiero zmieniłaś klinikę a tu proszę jak daleko już jesteś. Czytam was non stop ale nie ogarniam tematy ivf cieszę się że lista ciężarówek jest już taka długa, marzę by do was dołączyć ale jeszcze muszę poczekać. Wczoraj miałam wizytę u nowej doktorw sprawie kolejnej iui. jako pierwszy lekarz pokazała mi moja dwurożna macice, pocieszyla że ta dwuroznosc jest minimalna i jest dużo miejsca dla przyszłej dzidzi, wszystkie badania które robiliśmy są ok. Powiedziała żebyśmy powtorzyli nasienie bo skoro poprawy nie będzie to bez sensu robić iui. ( poprzednia lekarz mimo tego nasienia mówiła że zrobimy iui, dziwne robić coś co jest bez sensu, lekarz a lekarz) Jeśli okres będzie o czasie i nasienie będzie lepsze 5.10 wizyta i zaczynamy monitoring. Doktor zleciła stymulacje clo po 1/4 tabletki tylko nie wiem od którego do którego dnia cyklu, zgubiłem karteczke... Ehh uznaje to za dobry znak. Ogólnie jestem zadowolona i z tą lekarz zostanę do końca, nie stresuje mnie swoją osobą ma duże doświadczenie pracuje 20 lat w novum. Coraz częściej mówimy z m o ivf tak małymi krokami zaczynamy się oswajac z tym tematem, ale co będzie zobaczymy może los będzie łaskawy i 4 iui zakończy się sukcesem...... Czas pokaże Trzymam za was i wasze kropeczki kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfica30
To ja gość donia. Udało mi się zalogować.Staram się być silna, ale tym razem jakoś bardzo mnie to dobiło. Siedzę za biurkiem w pracy i łykam łzy, żeby tylko nikt nic nie zauważył. Muszę się pozbierać bo przede mną kolejny cykl i kolejna stymulacja Gonalem:-( bo niestety na clo bardzo źle reaguję. Chyba tracę kednak nadzieję, że kiedyś się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Julia, gratuluje wyniku. Ja też mroziłam 6 komórek. Mam do Ciebie pytanie: przysłali Ci już wyniki z nietolerancji pokarmowej? W aptece gemini ten test jest za 315 zł. Dzwoniłam do gabinetu i robią za 490 zł. i chyba tak jak Ty wolę udać się do nich na miejsce, niech mi wykonają i dadzą do tego pełen opis. Dziewczyny pisałyście o odczulaniu, ale przecież to nie jest alergia? to też sie odczula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja gość donia. Udało mi się zalogować. Chyba powoli tracę nadzieję. Jakoś tym razem bardzo mną tompnęło. Mojemu M. też jest bardzo ciężko. Jestem wściekła, rozżalona. Muszę się zebrać do kupy bo przede mną kolejny cykl stymulacja gonalem bo na clo bardzo źle reaguję. Nie wiem czy to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! Donia witaj i nie poddawaj sie! Spróbuj jeszcze iui zmieniaj leki na stymulacje, bo duzo od tego zalezy. Nie wiem dokladnie co bralas ani jakie sa wyniki twojego M i czy te polipy to byl jedyny problem? Kazdy miesiac to udreka ale wiara i nadzieja na nasze malensrwo pcha nas do przodu! Azurro gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia super wynik! Ciesze sie ze dobrze znioslas zabieg. Daj znac jak bedziesz wiedziec co z zarodkami! Trzymam kciuki! A ja troche zmartwiona jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam u lekarza. Leze w domu wstaje do kibelka i po jedzenie. Od czwartku do wczoraj moja szyjka skrocila sie z 4 cm do 3 cm, a jestem w 22 tyg i 3 dni...na ten czas to 3 cm to minimum....teraz oprocz dyochastonu, magnezu mam 2x1 luteiny doustnej i musze zapisywac kiedy i na ile twardnieje mi podbrzusze...czy ktoras tak miala? Jak mi jeszcze sie skroci to szpital albo szew....boje sie ale wiem ze panika nic nie da....pije melise i zapisuje. Dzis juz 2 razy mialam twardy. Lekarz pokazal mi na napietym miesniu jaka jest roznica....maly fika ale juz bym chciala isc na te polowkowe 7 pazdziernika. A ta szyjke to chyba 30 wrzesnia jeszcze chyba sprawdze. Trzymajcie kciuki! Szmacioszka zdrowiej! Ja sie wykurowalam jakos. Pije sok z czarnego bzu. Zosia? Nel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×