Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
Jezuuu nadzieja jak ty jeczysz... Na calym tym topiku albo i calym kafe ty jedna cierpietnica z mdlosciami w ciazy. Tak sie starala o dziecko tak strasznie je chciala pisalas ze wycierpisz wszystko a odkad thlko zaszlas jeczysz niemilosiernie jalbys ty jedyna mdlosci miala. Wez sie laska ogarnij bo az zal to czytac. Twoje wypowiedzi sa takie jakbys za kare w ciazy byla i mdlosci cir zabijaly! Nie ty jedyna jr masz. Co to bedzie jak dojda inne atrakcje ciazowe ty sie tu zabeczysz. Od poczatku atakowalas tu kolezanki jak c***isaly ze przesadzasz z bolami bo tylko ciebie vrzuch boli i plulas jadem na inne ze ci uwage zwracaja. Teraz bile przeszly to znowu mdlosci masz i ty zyc przez to nie mozesz. Oj a ty chyba w 7 tyg jestes czy 8 jeszcze jakies 32 tyg przed tobq a ty juz jakbys za kare w tej ciazy musialabyc. Swoja postaws obrazasz starajace sie bo jest nas tu sporo i zsdna tak nie przezywa wszystkiego jak ty. Wrecz inne maja gorzej ale dla dziecka bez gadania i uzalania sie nad soba wutrwale daza do porodu. Przrmysl to kobieto bo nie da sie czytac gych twoich narzekan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teraz jest 27 stopni. Mecze się okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap156 a widzisz... Może faktycznie mu się miesiące pomyliły. Może napisz do niego sms-a czy na pewno miał wrzesień na myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ewap też myślę że mogły mu się miesiące pomylić. Ja dotarłam właśnie na Mazurki. Nie da rady w mieście znosić tych upałów. Wracam we wtorek. Ślę rześkie pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuleczkaj g
Julia83 fsh 13,12 Xx Dziewczyny ratujcie jutro punkcją a ja sie rozchorowałam. Mam tem 37,8 i strasznie bolą mnie plecy i głowa. Tak mam jak mam temp. Pije właśnie theraflu nie wiem czy można i czy mogę miec wogle puncje? Ch.... Lera jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczkaj i co z Tobą? Spadła temperatura? Mnie dr straszył, żeby na siebie uważać bo punkcje mogą odwołać. Tylko, że trochę to mało realne no bo przecież jak nie nakłują tych wszystkich pęcherzyków to z połowy sie mogą torbiele wręcz porobić. Może to od tego gorąca i ze stresu tempka Ci skoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość jak nie można to nie czytaj , proste ? Jak ktoś pyta o samopoczucie to odpowiadam :-) Ciebie biedaku nikt nie pyta.. To moze ja .. a Tobie sie coś podoba w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wyleżeć będe mogła dopiero po 14 bo musiałam do pracy przyjechać. :( Jest mi już trochę lepiej ale podejrzewam że to zasługa Theraflu. Zastanawiam się czy klima tak na mnie nie wpłynęła. Teraz i w biurze i w samochodzie klimatyzacja. Myślicie że mogę się dziś podkurować tym Theraflu? xx Nadzieja78 - mam nadzieję że opaski noszone dziś od rana pomogą na mdłości. Kiedyś słyszałam że wąchanie koperku pomaga :) A gości olej i nawet nie czytaj. Ja jak widze że post zaczyna się z jakimiś żalami to nawet go nie czytam do końca bo nie warto :) xx julia83 - chętnie bym się z Tobą zamieniła :) My mieliśmy jutro wyskoczyć tak na niedzielę tylko ale punkcja najważniejsza :) xx ananasowa - mam nadzieje że te leki przynajmniej pomogą w uzyskaniu swojego maleńkiego cudu :) mogę brać to wszytsko oby tylko dało efekt :) xx darkness77 - dzięki :) Ja jeszcze nie wiem ilu dniowego dostanę zarodka ale dostałam już całą rozpiskę i tam z góry jest założenie że 14 dzień. Podejrzewam że to od kliniki zależy. Jeśli wszytsko będzie ok tona pewno nie wytrzyma do 14 dnia :) xx MH1 - coż za tajemniczość z tym imieniem :) Niech Kropka zdrowo rośnie dokońca ciąży w takim razie :) xx Asia858 - dzięki Kochana. mam nadzieję że Ty w końcu uporasz się z tymi torbielakmi i ruszysz tak szybko jak ja :) xx Dziewczyny zastanawiam się jeszcze bo dziś wieczorem mam wziac pierwszą tabletkę antybiotyku a to jest taki jakiś ogólny wiec jak mnie coś pobiera to może ten antybiotyk też zabije to co we mnie siedzi :) Nie wiem bakteria czy wirusek. Do lekarza chyba bez sensu dzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczkaj może od klimatyzacji się przeziebilas. Spróbuj jeszcze jakieś naturalne środki. Czosnek, miód itp. Do jutra minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuleczkaj, myslę, że ten antybiotyk pomoze :) kciuki, by wszytsko poszło zgodnie z planem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Dziewczyny wiem ze bylo juz tu walkowane mnostwo razy ale mnie nigdy nie dotyczylo wiec jakos mi umknelo. Do dziewczyn, ktore podobnie jak ja na wszelkie podglady i punkcje musialy wziac urlop. Moja pani doktor nie chciala mi jasno powiedziec ile musze wziac urlopu. Powiedziala ze u kazdej pacjentki inaczej to wychodzi. No ale chyba w 2 tygodniach powinnam sie zmiescic z 3 podgladami, punkcja i transferem? Transfer jest zawsze 2 dniowych zarodkow, ide dlugim protokolem. Ile bralyscie urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ewelka reż miałam długi protokół. Pierwszy podgląd miałam w 9 dniu licząc od dnia rozpoczęcia stymulacji, wówczas zapadła decyzja ze pick up za 2 dni. Dziś będę mieć transfer 5 dniowego Kropeczka. Nie wiem co Ci doradzić niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Gość Hexe, czyli, jeśli musiałabyś brać urlop, zmieściłabyś się w 2 tygodniach, nawet z 5 dniowym zarodkiem? (od 1 podglądu do transferu, miałaś tylko 1 podgląd?) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Tak zmiescilabym się bo rozpisanie stymulacji miałam w pt 24 lipca popołudniu wtedy też zaczęłam stymulację. Dziś po 2 tyg mam transfer. Lekarz mi mówił ze średnio od rozpoczęcia stymulacji do transferu trzeba liczyć 2,5 tyg. Myślę że jeśli masz możliwość to najlepiej weź sobie urlop na od 5 dnia stymulacji wtedy na spokojnie wszystko załatwisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymałam wczoraj naleśnikowe zmagania z patelnią ... chłopaki zajadali się ze smakiem ... a i trochę też było zdrowo, bo zrobiłam do tego biały ser z jogurtem i cynamonem ... no dobra trochę zdrowo :P bo cukier też był :) Dziś obudziłam się o 5.46 :( zjadłam banana i dwa kawałki gorzkiej czekolady 70% i po pół godzinie ... pobiegłam ... 5,32km zaliczone :D zimny prysznic i teraz błogie lenistwo. Pozdrawiam serdecznie z upalnego centrum Polski ... najlepsze miejsce w moim mieszkanku w ten upał to ... wanna z zimną wodą :( a ... zapomniałabym ... bardzo "chłodne" pozdrowienia przesyłam przede wszystkim "zaciążonym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Dziewczyny! A ja całkiem nieźle radzę sobie w te upały. Wczoraj odpoczywałam nad jeziorem pod drzewami, jak zaszło słońce to przez godzinę pedałowałam z mężem na rowerze wodnym, nasz pies oczywiście z nami, a dzis leżę pod wielką koroną drzewa na plaży i wieje przyjemny wiaterek. A na obiad też robimy naleśniki w wersji ciepło - zimnej bo z lodami i miksem owoców . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuleczkaj a oprócz gorączki i bólu masz jakieś dolegliwości? Np. katar, kaszel? Może lepiej daruj sobie Theraflu. Chyba lepiej na ból Panadol albo Apap. Na katar woda morska albo inhalacje. Możesz też łyknąć dużą dawkę witaminy C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do lekarza. Już sobie darowałam Theraflu. Kazał się nie przejmowac t gorączko bo i tak zaczynam dziś brać antybiotyk. A poza temperaturą i bólem pleców nic mi nie jest, ani kaszlu ani kataru ani bólu gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki.Jak narazie jest 6 zarodkow i pieknie sie dziela jak powiedzial embriolog.W pon.transfer.Mam duzy brzuch,cos tam dokucza ale tak strasznie to nie boli (w 1 probie byla inna,zadnego bolu i zadnego duzego brzucha) .Pije duzo wody.Moze od tych lekow mam duzy brzuch?Strasznie duzo lekow przepisala niz poprzednio.Biore estrofem,encorton,duphaston,fraxiparine(dzien przed trans.i po) ,gonapeptyl(jeden jedyny raz po 5 dniach po punkkcji) i jeszcze dostinex bralam przez 3 dni(2 dni przed punkcja i 1 po ) i do tego kwas foliowy i femibion.Na wlasna reke biore acard bo przy 6 trans.tak bralam:).Milego upalnego dnia dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allllleeeee gorrrrąco :-) Od rana nawet czułam się dobrze, byłam jako kierowca na przeprowadzce u brata, a teraz już mnie brzuch boli. Wzięłam magnez , zobaczymy czy mi pomoże. Jak nie będzie gorzej, to kontrola w środę w klinice. x Mam pytanko, zaczęło mnie boleć w nerce i dr kazał zrobić badanie moczu, ale z powodu tego upuszania płynu z brzucha, zapomniał mi powiedzieć co dokładnie mam zbadać... Wiecie może co dokładnie mam zbadać? x Golf, trzymam kciuki za zarodeczki :-) Mam podobny zestaw leków, tylko luteinę zamiast duphastonu i nie miałam Dostinexu. A Acard i Fraxiparine można jednocześnie, nie jest za dużo tego rozrzedzania krwi? Mi po samych zastrzykach już krew z nosa delikatnie leciała, a przede mną całe pudło Clexane :-P x Dziewczyny, trzymam za Was kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf super wieści :-) Malena ja robie clexane rano a acard po obiedzie I nic mi sie nie dzieje. Powiedz przy okazji doktorowi o swoich objawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Gość Hexe dziękuję, tak też zrobię. Trzymam kciuki za udany transfer, uwielbiam czytać o pozytywnych betach. Jakoś daje mi to nadzieje:) Więc mam nadieję,że ty również mnie pozytywnie nastroisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka miałaś od września ruszać. I jak tam? U mnie było tak że nie brałam urlopu tylko umawialam się przed pracą albo po pracy. Miałam wizytę gdzie dr przepisał mi Menopur 2dc, później za tydzień 2 wizyta, później po 3 dniach kolejna i 4 wizyta to była punkcja w 17dc. Transfer 21 dc. To był długi protokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Julia ty jestes niesamowita. Pamietasz mnie, mimo, ze napisalam raptem kilka postow:) Milo mi:) Od wrzesnia ruszam, czekam na @, ktora pojawi sie okolo 1 wrzesnia i zaczynam brac antki, po 3 tygodniach zaczynam zastrzyki (nie pamietam nazwy) 12 dni a pozniej to cos plus menopur, w tygodniu dostane rozpiske. Ja niestety nie moge przed praca lub po. Pracuje zawsze do 15, a moja pani doktor do 14 . Nie chcę się wcześniej zwalniać z pracy bo ludzie zaczęliby plotkować. Trzymamy wszystko w tajemnicy przed otoczeniem. Jak na Mazurach, duzo ludzi? Tam chyba upaly nie doskwierają?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest, jest! Jest witerek! Siadłam na balkonie i nacieszyć sie nie mogę. Moze dzisiejsza noc bedzie łatwiejsza. Dobrych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka chyba tak Cię zapamiętałam bo jesteś mój rocznik:) No to faktycznie te godziny komplikuja wizyty. Weź urlop od drugiej wizyty podczas brania Menopuru, wtedy powinnaś się wyrobić w 2 tygodniach. Już niebawem będziesz się kluc. Tym razem jestem na Mazurach w bardzo cichym miejscu, więc tłumów nie ma. Fakt upały tu nie doskwieraja, bo jak za gorąco to siup do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane po urlopie:) Ale mam lekturke,ale zostawiam ją na jutro bo za chwile spadam do pracy...ech koniec tego błogiego lenistwa.... Miłego i spokojnego dzionka w te upalne dni:) u mnie zbiera sie na mega burze... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×