Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego same grube brzydkie kobiety wiaza sie z obcokrajofcami

Polecane posty

Gość gość
15:31 Wszedzie sie takie rzeczy zdarzaja ale to sa ewenementy a w iniach takie cis jest normalne trzeba byc niezlym deklem zeby porownac te dwie sytuacje i wyciagnac wniosek ze my tez tacy jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki wiaza sie z obcokrajowcami bo jak ktos juz wczesniej napisal polscy faceci maja wymagania z kosmosu chcac modelki, kuchty i kochanki w jednym a sami sa obwiesiami bez gustu i nie maja za bardzo czym sie pochwalic. Kobiety polskie za granica maja w czym wybierac wiec jesli jest wybor miedzy nedznym polaczynom a ognistym hiszpanem np to wiadomo kto wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy mezczyzni czesto wygkadaja jakby cfneli sie ze dwie epoki wstecz, zreszta ich mentalnosc podobna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jesteście brzydkie i żaden fajny Polak nie chciał was posuwac, dlatego zadawalyscie sie z polskimi obwiesiami. Wyjechalyscie zagramanice i tam też żaden normalny Polak ani obcokrajowiec nawet na was nie patrzył, wiec pukacie się z jakimiś męskim pasztetami z Timoru bądź Hiszpanii i na forum ura bura. Rzeczywistosc jest jednak zupełnie inna. Wystarczy zobaczyć na lotnisku jakie to księżniczki dają dupki obcym, oraz jak ci obcy wyglądają. Jesteście żałosne, zakompleksione pasztetowy i dlatego ciapki wam pozostały. Bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ktorych ty fajnych polakach mowisz? o tych w dresach londsdale i z piwkiem w reku czy o tych byznesmenach ktorzy juz wlasnego jezyka zapominaja i chodza napuszeni jakby wszystkie rozumy pozjadali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten od timory co lubi kur,wy rumuńskie , z matki szmaty armenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisujcie mu to pierdo.lo.ny mieszanic, kundel nieczystej krwi , dlatego się wszędzie doszukuje. Matka szmacisko z polakiem się pusciła i takiego kundla rasowego wygenerowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buuuuhaha tosta mi pojechaly.strasznie boli to moje serduszko.podbijam buuuuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten ciawo cygan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, ze mnie zaden polaczek nie chcial. Bo wolalabym czym predzej sie spakowac, zejsc do podziemi i zostac krolowa kanalow, niz pozwolic zeby jakis polaczek mnie dotykal. Boli cie to szczylu? Ja przynajmniej jestem szczesliwa, mam rodzine, kogos kto mnie kocha i wspiera, a ty co masz? Prawa czy lewa raczke?? Sfrustrowany gnojku patrz na siebie, a pozniej pluj na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz o polaczkach takuch jak np twoj ojciec? Ten smiec ktory smial dotykac swoimi brudnymi lapami twoja matke? Staram sie tylko zrozumiec twoj tok myslenia :) z tego co napisalas moznawywnioskowac ze dokladnieo tocichodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo sie ciesze z tego powodu ze zaden polak mnie nie chce posuwac, bo ja nie jestem do 'posuwania'... I widzisz tu masz odpowiedz na swoje pytanie... Tyle, ze tu nie chodzi o to, ze zadna ciebie i facetow twojego pokroju nie chce bo jestes Polakiem, ale dlatego, ze jestes zwyklym prostakiem i burakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłaś rodzinę? Nudy na pudy na nic lepszego nie było Cię stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 14 22, widzisz moj ojciec to Polak, nie polaczek jak ty i twoja zj****a rodzina. Taka subtelna roznica, ktorej taki troglodyta jak ty nie lapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 15 15 i tak mam bardziej interesujace zycie od twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie, ze jednak nie :) ale mozesz sobie wmawiac, ze masz lepiej, zawsze jakos humor sobie poprawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz racji. Przyznaj się, że prowadzisz monotonne życie bez wolności. Ja mam czas dla siebie, oddaje się swoim pasją, praca, nowe fascynację a Ty jak masz dzieci nie masz na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam sie do czego sloneczko przyznawac. Szkoda, ze dla ciebie posiadanie dzieci to ograniczenie. Ja mam czas dla siebie, na swoje pasje, dbanie o ducha i cialo. Poza tym prowadzimy z mezem 2 firmy. Jak sie chce to wszystko mozna. Dziecko nie oznacza rezygnacji ze wszystkiego. Zal mi ciebie, ze tak myslisz, bo po porodzie zamienisz sie w zaniedbana, zrzedzaca matke polke z takim mysleniem jakie reprezentujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taka mala sugestia dla ciebie, byc moze twoja kolejna pasja powinno byc poznanie zasad jezyka ojczystego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
A od kiedy posiadanie dzieci jest rownoznaczne z koncem zycia kobiety? Kurcze, ja mam dwojke i normalnie funkcjonuje. Jest czas na kosmetyczke, na basen, ksiazke, film. Czas na prace i randki z mezem. Masakra, ze sa ludzie, ktorzy uwazaja, ze dziecko to koniec wolnosci i monotonne zycie. No, ale byc moze taki obraz zycie kobiety wyniesli z domu, byc moze ich matki (tutaj tej osoby co posze na forum) byly takimi biednymi kobietmi, ktorych zycie skonczylo sie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzodzina to nie zlo.. ale cos sie konczy a cos zaczyna..tak?/ najpierw wyzywal bo dajemyobcym teraz atak na rodzine??ehh zenu pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te końskie sciery boli prawda. Tak, tak pasztetówy, tylko obskurni obcokrajowcy wam pozostali. Żaden Polak was nie chce posuwac szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoją matkę posunął, jak widać nawet na szmatę się znajdzie chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie! Z moim ciałem to grzech zachodzić w ciążę, szkoda życia i moich ambicji na macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowkkka
Ja jestem instructoktorka fitnessu i trenerem personalnym w irlandii i moj chlopak jest z indii. Uwielbiam go. Piekne oczy sniada cera, geste czarne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jesteś instruktorka pasztecie, chyba obciągania ciapatych fiutow. Nawet w dopala bym cię nie rochal pasztetowo, dlatego ciapole muszą ci komina czyścić. Pal gumy dzbanie na ciapata spermuche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×