Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego same grube brzydkie kobiety wiaza sie z obcokrajofcami

Polecane posty

Gość desi pani
oho, znowu zakompleksiony pigmej zabral glos. Prawda jest taka, ze polaczki przy obcokrajowcach to dno. Intelektualne i fizyczne. Polacy jeszcze jakos gonia, ale polaczki to porazka :D nikt takiego by nie tknal kijem przez szmate, wiec te teksty o obciaganiu schowaj sobie do kieszeni chlopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze bylam i z Polakiem kiedys i z Irlandczykiem - i ani Polacy, ani Irole mi nie odpowiadaja. Nie uogolniam, pewnie mozna znalezc fajnych chlopakow, ale mnie akurat typ urody " ciapak" odpowiada. A moj jest akurat wysoki i bardzo przystojny, wyksztalcony z magistrem inzyniera z irlandii i opiekunczy. nie ublizam nikomu ale mnie typ lysiejacego Polaka nie odpowiada! Po prostu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na piątym zdjęciu jest dziewczyna z Łotwy ciapek spalił jej dom (było kiedyś na wp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
helol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo moga :D a buraczane mordy marza o Ukrainkach hahahaha tam sa same prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buraczana morda to cie zrobila,dlatego masz taki brzydki ryj szkarado...tylko pociag,pociag do paszportu EU sprawia ze,ciapaty koziojebca sie toba zainteresowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nasze pasztetowy tak ochoczo wiążą się z obcokrajowcami, bo to jedyna szansa dla nich, by ktoś je walił. Normalny Polak wstydzilby sie pokazywać z takimi brzydalami, a co dopiero mówić, ze miałby je walić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny Polak wstydzilby sie pokazywać z takimi brzydalami, a co dopiero mówić, ze miałby je walić. x normalny człowiek,powinien wstydzić się tak pisać,to wstyd i porażka wychowawcza dla rodzica,że wychował takie dziecko,z takimi poglądami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.06.30 xx Masz rację Normalna niezakompleksiona dziewczyna nigdy śniadego nie weźmie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Bzdura. Normalna, niezakompleksiona kobieta nie patrzy na kolor skory, a na to co dany czlowiek soba reprezentuje. Tylko osoby i ilorazie inteligencji pantofelka segreguja ludzi przez pryzmat ich pochodzenia. Dlatego wiekszosc polaczkow i poleczek szczeka tutaj, az mi piana leci z pyskow. Reprezentujecie niziny spoleczne uwazajac sie za lepszych, bo jestescie biali... I to wlasnie swiadczy o waszych kompleksach i poczuciu nizszosci. Ale dalej sobie wmawiajcie te bzdury, ktore tutaj wypisujecie, przynajmniej w jakis sposob podleczycie te watle ego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Normalna, niezakompleksiona kobieta nie patrzy na kolor skory, a na to co dany czlowiek soba reprezentuje. x zgadzam sie w 100% ale co zrobic jak 99,9% ciapakow i murzynow prezentuje soba dno ( i tak dno to delikatne okreslenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Rozumiem, ze znasz wszystkich?? Nie osmieszaj sie wiecej, blagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://pokazywarka.pl/cznk3i/ hehe kwiat polskiej inteligecji sie wypowiedzial.wiedzialem ze to modelki,noblistki ,bogaczki wiaza sie z ciapokami....a co ja biedny polaczek moge kugpic kebaba?buuuuuuuuhah podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahs czyli jednak jestes tylko polaczkiem? I po co ten sarkazm pajacu? Kazda z nich ma wiecej klasy od ciebie, nie trzeba byc noblistka zeby uciekac od takich jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://pokazywarka.pl/cznk3i/ ja nie uciekam,widac farbowany lisie,zdradzily sie odrosty..........buuuuuuuhaha..,swinie kozy i malpy....,a polaczek to cie zrobil...albo zyd..matka pewnie zaluje meczarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha polaczek z poleczma ciebie robili kundlu. Zal ci dupsko sciska bo ciebie nie chca nawet grube lochy. Hahahaha mniej niz zerooooooo z ciebie polaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestes taki przyj****y bo pewnie matka chlala cala ciaze denaturat czy inne gowno a ojciec ja lal po brzuchu. Biedne z ciebie sk****ale zwierze. Usunac cie powinna ta szmata co cie urodzila a nie takiego bekarta wydawac na swiat. Zachlala sie juz pewnie jak cie ujrzala, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajeszka
Nie zgadzam się z tym. Ja do brzydkich i grubych nie należę a zwiazałam się z Bengalczykiem i znam też wiele atrakcyjnych kobiet w podobnych zwiazkach:P http://www.cypryjskiesny.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny liżą jaja ciapolom, bo sa brzydkie i żaden normalny Polak nie chciał je walić. Jedyni z którymi sie zadawali, to byli polscy alkoholicy, dlatego maja takie zdanie o Polakach. Śmierdzące, liżące jaja polskie świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w czym masz problem, dla ciebie rumunie bezdomny zostana same najpiekniejsze, Zmuda-Trzebiatowska juz jedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnego problemu z tym, ze lizecie jaja. Dziwo mnie tylko to, ze jesteście z tego takie dumne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz problemu to przymknij paszczę. Wtedy zobaczymy czy naprawdę nie masz problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.04 Prawda jest taka, ze bylam i z Polakiem kiedys i z Irlandczykiem - i ani Polacy, ani Irole mi nie odpowiadaja. Nie uogolniam, pewnie mozna znalezc fajnych chlopakow, ale mnie akurat typ urody " ciapak" odpowiada. A moj jest akurat wysoki i bardzo przystojny, wyksztalcony z magistrem inzyniera z irlandii i opiekunczy. nie ublizam nikomu ale mnie typ lysiejacego Polaka nie odpowiada! Po prostu nie usmiech.gif X Co za głupia szmata!Nie spuscilbym tego nawet w kiblu bovbym się bal że mi rury zanieczyszci. Twoje wspaniałe ciapole zabijają swoje siostry "honorowo" jeśli te spojrzą zbyt przyjaznie na niewłaściwego faceta a ty się suko puszczasz z tym s****wem?Jeśli są tacy wspaniali to weźmy z nich przykład i zabijajmy "honorowo" polki z ciapolami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku po co sie produkujesz. To sa tylko swijie. One i tak nic nie rozumieją. One śluza tylko by lizać jaja facetom i by je walić. Do tego sluza świnie, one sie tym szczycą, ze liżą jaja i sa rochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwoje produkujecie się i tracicie czas. My robimy co chcemy a wy umrzecie samotnie. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 3:46 Ukrainki już nie są takie jak 10-15 lat temu że za byle wieśniaka wyjdzie za mąż. Teraz mają wymagania typu przystojny,wysoki i najlepiej inżynier.W Polsce przystojnych facetów jest mało (pozatym dochodzi konkurencja w postaci polskich kobiet) więc ukrainki wybierają kraje południowej Europy gdzie niebieskooka blondyna szybko znajdzie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki i Polki maja średnie standardy (w niektórych przypadkach bardzo niskie) ale za to Litwinki w UK to potrafią złapać prawdziwe ciacha! Z tego co widzę to kilku moich znajomych (bogaci, przystojni i można powiedzieć że dosyć znani) chodzą właśnie z Litwinkami. I bardzo sobie chwalą. Nie wiem co w tych dziewczynach jest ale są ładne (typ modelki, szczupłe, wystające kości policzkowe, rozjechane oczy, wielkie usta, panom się taki typ urody podoba jak zauwazyłam). Są tez pewne siebie i nieźle udają akcent amerykański (tez nie wiem skąd się to bierze ale te wszystkie laski właśnie to łączy). Nie maja poczucia humoru zupełnie ale myślę, ze faceci przymykaja na to oko skoro maja taka dziewczynę przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Obydwoje produkujecie się i tracicie czas. My robimy co chcemy a wy umrzecie samotnie. Taka prawda. Klkkkkkk Typowa, liżącą jaja, pokska świnia. Jeszcze napisz, ze jesteś wyzwolona i bez kompleksów i dlatego liżesz jaha facetom i dajesz sie rochac w dopaka. Świnia tfuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej uprawia seks a nie tak jak ty :D zazdroscisz co nie? Tez byś polizał, chcica bije z każdego twojego posta, nieudaczniku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×