Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JeszczePokazeZePotrafie

Lato idzie...nie chce byc gruba foka...

Polecane posty

Gość JeszczePokazeZePotrafie

Szukam kompanii do wspólnego zrzucania kg. Mam 25 kg na początek do zrzucenia. Dostałam kiedyś dietę od dietetyka i nigdy jej tak naprawdę nie zastosowalam. Zaczynam od jutra . Oczywiście muszę zacząć również się ruszac. Mam 30 lat prawie poukładane życie jestem gruba a taka już nie chce być. Zaraz pewnie zaczną się wpisy z krytyką Ale nie będę na to zwracać uwagi . Mam nadzieję że ktoś do mnie dołączy zawsze łatwiej przyjaznic się mając te same marzenia problemy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Mam nadzieję że ktoś do mnie dołączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Mam już dosyć bycia taka jak jestem. Wymyslam dietę za dieta potem rzucam się na jedzenie. Specjalista chyba wie co robi więc muszę zaufać w końcu i trzymać się tego. No i ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia życzę :-) Daj znac jak ci idzie i czy smakuje ci to co zaleca ci dietetyk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Może zacznij pisać na wątku :Mój dietownik czyli walka z kilogramami. Temat jest nowy, sporo osób piszę i dziewczyny też mają sporo do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCecylka
I ja również brałam Foreverslim.Zależało mi aby schudnąć ok10 kg i to mi się udało i to naprawdę w krótkim czasie bo zajęło mi to tylko dwa miesiące.Według mnie najlepszy preparat na Polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejusia202
A ja stosowałam African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego zadowolona do dnia dzisiejszego,ponieważ nie ma efektu jojo mimo zakończonej kuracji;) schudłam 32kg w 4 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×