Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

badanie ktg

Polecane posty

Gość gość

czy chodząc prywatnie do lekarza badanie ktg które jest robione w szpitalu jest płatne? pytam ponieważ za wszystkie badania typu krew, mocz itp musiałam zapłacić... a jak jest z ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża „prywatna” Zapłacić za badania muszą także zdrowe ciężarne, których dziecko rozwija się prawidłowo. Mowa o sytuacjach, gdy przyszła mama korzysta z usług prywatnej kliniki bądź jej lekarz prowadzący ciążę nie ma podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wówczas odpłatne są nie tylko konsultacje medyczne, ale także wszystkie badania, które zleca ginekolog."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bezpłatne KTG w szpitalu było dopiero po 38 tc. Osobiście nie byłam ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacisz składki? badanie masz na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wszystkie badania robilam prywatnie ale ktg w szpitalu z ktorym pracuje moj ginekolog robili mi za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze prywatnie i za badania placilam . Ktg moj gin mial u siebie wiec mozglam u niego robic nawet jak na wizycie nie bylam za darmo ale tylko 2*w tyg jest i jak chvialam zrobic to do szpitala jechaam. Niby jest za darmo bo jestem ubezpieczona i jestem w ciazy i mam prawo do ktg ale w szpitalubsa cegielki i polozna kazala za kazde ktg kupic ceguelke na szpital za 10 zl. Mialam wskazania po 36 tyg do ktg bo tetno dziecka bylo za wysokie. I kazal mi elkaz co dwa dni rovic wiec placilam. W 38 tetno podkoczylo i kazal mi 3 razy dziemnie byc na ktg szpital mam kolo domu wiec nie kladl mnie do szpitala bo jak by wyszlo na ktg cos to bym zostala i polozna kazala mi placic 3 razy dziennie po 10 zl. Opiperzylan ja ze mam prawo za darmo miec ktg a jak juz musze kupic ta cegielke to bedac 3 razy dizennie wykupie jedna bo nie bede 30zl dawac bo oni maja taki kaprys. Zgodzila sie nawet nie fuczala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×