Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mix śmietanki

Panowie z kafeterii!!

Polecane posty

Gość mix śmietanki
Skutecznie mnie Kobiety zniechęcacie:( muszą tu być ideały, nie odzierajcie mnie ze złudzeń!!:( proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę, spod jakiego kamienia cię wyciągnęli Edytko?! Czy znowu będziesz wysyłać film z wsadzania palucha w psiochę w jakiejś obleśnej łazience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że Miss to zakompleksiona suka która wszystkich i wszystko krytykuje. Gadasz na innych ale twoja obecność tu o czymś świadczy. Najpierw spójrz na siebie a wtedy oceniaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żyj złudzeniami. tu nie ma ideałów zwłaszcza męskich. Po drugie jaką trzeba być desperatką by palcować się pod posty z forum? Nie staç Cię na NIC więcej??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix śmietanki
"nie palcuje" się:) wyobrażam. Wiem, że są tutaj mężczyźni uśmiechnięc****ewni siebie, o pięknej duszy i ciału. Wiem, że nie tylko ja chciałabym się zanurzyć w ich ustach u ramionach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss do garów tam twoje miejsce. Co ty w ogóle robisz przy komputerze masz chyba za długi łańcuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix śmietanki
I RAMIONACH:) dla mężczyzn tutaj przebywamy Miss. Uwielbiasz jak Cię adoruja, rozsmieszaja. Dlaczego zaprzeczasz samej sobie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to mentalne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix śmietanki
Bez was, kochani mężczyźni, nie byłoby Nas, kobiet. Dziękuję, że tutaj jesteście, że rozśmieszacie, że umiecie posługiwać się słowem. To nic, że czasami z błędem ort. I ja je popełniłam:) a uwierzcie, kobiety w rzeczywistości nie są takie słodkie:) są gorsze od mężczyzn, czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ja jestem na tyle idealna że nie muszę zniżać się do poziomu kobiety masturbującej się pod posty pseudo ideałów ,mam to co chcę, robię to co umiem a to że jestem na forum ero wynika z sentymentu do tego miejsca . Jestem tu dłużej niż Ty i po pierwszym roku dokładnie wiedziałam jacy "piekni panowie" tu pisuja :-D a że suka .. cóż... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co to qwa znaczy mentalne?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealna suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix śmietanki
Chcialabym Wam podarować jakiś prezent. Prezent, który odda wdzięczność za pocieszenie, doradzenie, uśmiech niezobowiązujacy i za to podniecenie, które dzięki Wam odczuwam. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss impatient Ty ale jestes naiwna i dajesz sie wkrecac Nie bierz wszystkiego tak na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix śmietanki
Miss. a tak pięknie udawałaś "niezorientowaną" . Naiwne pytania, które raziły glupotką trzpiotki. Oklamujesz znajomych, udając, że nie znasz. Jak ufać kobietom? dlatego oddaję się wyłącznie mężczyznom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w twoim domu przy garach tylko matka siedzi wiec nie dziwie sie że dla ciebie gotujaca kobieta to przegryw, dojrzejesz-zrozumiesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss niszczy to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix śmietanki
Jaki prezent. Zaznaczę w granicach przyzwoitości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix śmietanki
Miss:( skąd ten jad? Szanujmy się wzajemnie:) Widzę złość w Twoich oczach. Usta zaciskasz, myślisz. Znowu jestem sobą. Jestem nie miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda obejrzał bym to z paluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem "niezorientowana" 😴 w odróżnieniu do niektórych ja nie siedzę tu 24/7 Nawet nie wiem kto został ministrem zdrowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś tepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie ile jest we mnie radości i szczęścia :-) gardzę takikimi kobietami co masturbują się pod posty. Od razu widzę tłustą lochę śmierdzącą śledziem bez szans na faceta 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jej facet przeleciał jej najlepszą przyjaciółkę bo miał dosyć oziemblosci i krytyki, więc się teraz dowartosciowuje. Idealna, chyba śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix śmietanki
Miss, tłumacz się, tłumacz:) Pozostanę przy swoim. Uwielbiam poczucie humoru, rozmowę z tutejszymi mężczyznami:) moja słabość. Mężczyźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss ty to pewnie z autopsji wiesz, sama po sobie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to Miss pokazuję swoją prawdziwą twarz :) brawo, długo ukrywałas się pod płaszczykiem miłej loszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix śmietanki
Znam swoją wartość. Wiem, że się podobam mimo, że ideałem kobiecości nie jestem:) uśmiech, spojrzenie, wyeksponowanie tego co powinno być wyeksponowane, akceptacja tego, czego w sobie nie lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorelka i Fałka na polu forum się pojawiły :P stare rozklapiochy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×