Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość Czasemm
Czasem...nie wiem co tu robie...nie wiem co będę robić jutro...za rok...myśle , że nie wszystko da się naprawić...czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja cie smole...slowa podszyw malo kto uzywa za wyjatkiem trupa I czasemm...czyzby paranoja dotyczyla ich obu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasemm
Zaamałam sie..czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
ehhh..to mój ostatni wpis, więc kolejne to podszywy będą. Czas ..nie tracić tego czasu tutaj....Dobrego czasu życzę. Uczuciowy życzę abyś znalazł do niej drogę ...czasemm poczytam jak toczą się Twoje losy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cichutko w kąciku
22.10 mylisz osoby i to bardzo ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś tu ma coś z głową nie tak :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja sama sie zaraz wyjaśni.Jeśli Jakby trafiła pod zły adres to uczuciowy będzie dalej pisał tak jak wcześniej.Czekajmy , sam jestem ciekaw:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako kobieta piszaca tutaj pragnę ci powiedzieć że odpisywałaś na moje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli że co?uczuciowy stał sie babą?trupek zabierz głos bo sprawa sie chyba rypła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no :D z tym przelatywaniem będzie kłopot bo impotencję mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że nie prostatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary ja ci powiem tak.Kobieta jest taka pewna tego co pisze, że ja bym chyba na twoim miejscu nie ryzykował.Kto tu może tak po niej jechać?Zazdrosne baby wiadomo,albo ty dla niepoznaki.Jak ona jest taka sama w łóżku jak w pisaniu to ci zazdroszcze hehe ,ale tak na prawde to wam współczuje .3msie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buju, buju, buj na desce W górę hop! I wyżej jeszcze Wszystko miga, buja ładnie, Misiu, trzymaj się bo spadniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsmutna
Uczuciowy czy to co pisze jakby to prawda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby przeciez to nie o Tobie:) wiadomo chciałsbyś jak większość zagladających tutaj kobiet, aby tak Cię ktoś kochał:) Normalne. Jak ma na imię? podaj chociaż 2 literkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... czasemm... pisze tutaj... jakby, wtedy, kiedy mam chęć by coś napisać... i nastrój... i kiedy myślę o Niej... i czasemm mam ochote pogadać... nie zawsze... czasemm, dzisiaj nie... tak już mam... nie jestem kobietą... i nie planuję nią zostać... choć wtedy smutek że jesteś coraz dalej SKARBIE byłby mniejszy... i tak, jakby, nie muszę nikomu niczego wyjaśniać... to czy piszę czy nie piszę jakby niczego nie wyjaśnia... jakby napisałem to już wyżej... czy mam z głową coś nie tak?... tak, jakby, inaczej bym tu nie pisał... autor kocha Ewelinę... hahaha... teksty śpiewane przez Ewelinę Lisowską były inspiracją do kilku wpisów, tak jak kilku innych wykonawców... zawsze podobały mi sie brunetki... ale i tak zakochiwałem się w blondynkach... co nic nie oznacza... czasem, mam ochote pogadać z tymi którzy czuja podobnie... jakby nie zostało tu napisane nic co mogłoby świadczyć o obecności tej która jest coraz dalej... ale czasemm, kiedyś, dawniej... tak, maiłem takie złudzenia... że może gdyby... gdybym Ją tu spotkał... to byłoby jakies zrządzenie losu... jakiś sygnał... że może jednak... wierzę w przeznaczenie... tak, zbyt wiele rzeczy poszło nie tak jak miało iść... to nieprawda, że na wszystko mamy wpływ... i o wszystkim decydujemy sami... więc czasemm zdaje się na przypadek... na jakieś dziwne zrządzenie losu... jakby znak... i to wyznacza kierunek mojej drogi... nawet gdy prowadzi ona tak, że jesteś daleko... coraz dalej SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
https://www.youtube.com/watch?v=5lpuK9l0y8E ... między nami... oszalałem... nie chcę czekać... to czekanie... nie ma granic... chodź, przytul mnie... albo odejdź i przebacz... albo teraz i już... kiedy niebo cię zsyła... albo wszystko skończone i wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
https://www.youtube.com/watch?v=jZNNktaxa8s ... może być coś między nami?... zawsze możesz... otwarte będzie bo... nic na to nie poradzę że... taką mam, taką chęć... niech wreszcie kończy się chłodu front ... bo każda godzina... wszystko tak przemija... minuty szkoda nam... szkoda nas... Chodź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
Będę tam gdzie chesz abym była...wtedy gdy ja doświadczę Ciebie w miejscu w którym czekam...przed tym czasemm...o któtym myślisz...gdy nie będzie Ciebie...nie będzie tam też mnie....i zaakceptuję to co los mi dał...nie zastanawiając się w jakim celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczuciowy jednak masz nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... "nadzieja umiera ostatnia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie byłeś, jesteś i będziesz zawsze kobietą, bo tak ukształtowała Cię natura. Twoja dwoistość męska i żeńska część Ciebie. Walczysz sam ze sobą i nie możesz się wyraźnie określić, Twoja żeńska natura wzięła nad Tobą przewagę. Sam zresztą pisałeś esemesy jako kobieta.Pamiętasz? Teraz próbujesz to zmienić/siłka, sporty ekstremalne/ na siłę udowodnić się sobie nie da. Kobieto puchu marny:)Wybaczam i tęsknię to zbyt mało...za mało Skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie... uczuciowy..nie biega na siłkę:)...czasem siłuje się z rowerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczuciowy miłość to szczęście, a szczęściu należy pomagać nie zdawaj sie na los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
https://www.youtube.com/watch?v=c8Vf_0EC7fI ... za mało słów... nie umiem załamywac rąk... żałować że już przeszło coś?... i nikt nie powie mi że lepiej mogło być... za mało słów... i pewnie tak zostanie już... przytul mnie życie... nie, nie mów że lepiej mogło być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowerki od wyboru do koloru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×