Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość sisi
Ktos ...nikt z krewnych..na szczescie.Ktoś z pracy.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość sisi dziś Nie wiem dlaczego ta B..kradnie moje słowa i moj styl pisania.Nie podoba mi się to.! Czasemm.....ktoś krzyknie....Złodzieje....czasemm na forum kafe.....czasem....w Biedrze.....Złodzieje.....natura wpisana w psychikę.....kto i co się stało, ktoś krzyknął złodziej wszyscy uciekają....daleko, coraz dalej Skarbie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
22.10.bezgranicznie to moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest Twoje.....udowodnij .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimno mi...tak strasznie zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
czasemm ...jestem właśnie taka...czasemm inna...ale nie chcę myśleć, że ...miałam nadzieję, że prze Tobie będę mogła być sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tu jestem... rzadko... A czasem mnie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczuciowy i jak wytarłeś d00psk00 ?umyj ręce bo czuje tutaj ten smród brudasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodnij?.Przecież to ja pierwsza. .ponad 3 lata temu..wysłałam mu dedyk.K.C bezgranicznie i do szaleństwa.Twój promyk.Od tamtej pory -"dla kochających bezgranicznie".stanowi sens tych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Zapomniałam się podpisać.Gosciu w kąciku.Dziękuję że Jesteś-Pamiętaj że jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... hm... cóż... dla takich jak tY 13:58 nie wymyślono jeszcze lekarstwa... bydło i wszelkiego rodzaju rogacizna to przy tobiE naprawdę bardzo mądre i inteligentne stworzenia... wpis z 18:07 s.60 oczywiście też nie mój... żenada... z przerażeniem myślę o tym że należymy do tego samego gatunku... z biologicznego punktu widzenia rzecz jasna... permamentne dno... szczyt patologii... brak słów... takie egzemplarze powinny być eliminowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego tu nie ma i nie będzie, on już jest baardzoo daleko.Sisi szukaj swojego Wojtka na innych stronach w internecie. Tutaj go nie ma. Czasem bywa na forum poczta 02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
permamentne dno. A może permanentne zło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto tu jest patologią się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
On ma żonę.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:38,teraz sie tlumaczy,naćpał sie i nie pamieta co wypisywał idiota :P,eliminować to takie kanalie jak ty zakochany?ona juz wiedziała jakiś ty zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
Czasemm...trzeba wrócić do swojej skorupki...nie wychodzić z niej...nie wystawiać umysłu na świat, aby nie zechciał oddychać innym powietrzem.....gdy poczujesz ze chcesz abym była. ...czas spowoduje, że mnie nie będzie. ...nie wiesz, że mam mało czasu. ..codziennie mniej....każdy dzień jest tak ważny. ...każdy dzień coś daje....każdy coś odbiera...czasemm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
Czasemm....jestem taka jak dziś. ..czasem inna...nigdy nie będę taka jak Ona...wielu jej umiejętności mi brak...nie szukaj ich u mnie...nie ma...nie będzie. ...nie zadbam o Ciebie tak jak Ona...nie potrafię. ...gorszy ze mnie model...wiem to..:( znów się zepsulam. ...wiem jak to robię. ...czasemm... myślę że nie jestem do życia. ...czasemm...tak jak dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Nie wiem co to jest poczta 0.2.i nie wiem dlaczego tak kogoś niszczycie.Jak mozna takiego wyjątkowego człowieka nazywać ćpunem czy cwelem czy shizofrenikiem..czy pedałem.Ludzie wy normalni jestescie?Ja nikogo nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Jak mozecie kogos nazywać ćpunem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiecie jak ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy czy Ty właśnie pozbawiasz nas ostatniej nadziei? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
Uczucia prawdziwe są wtedy gdy ktoś chce przebywać z ta drugą osobą na co dzień. ..zasypiać. .budzić się przy niej...wspólnie przeżywać codzienność. ...to są prawdziwe uczucia. ...gdy ktoś chce cię widzieć od czasu do czasu...jesteś dla niego kim?.. wiem przecież. ...kiedyś ktoś powiedział mi zastanawiająca rzecz....gdy ktoś przy Tobie/ dla Ciebie nie ma odwagi pozwól mu znaleźć kogoś kto tę odwagę uruchomi...czasemm tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myśle że uczuciowy jest wyjątkowy.Tak bym chciała,żeby mnie tak ktoś kochał.Wszystko zrobila bym dla takiego uczucia.ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy wyjątkowy? Ja rozumiem że może go wkurzać że ktoś się pod niego podszywa ale żeby z tak durnego powodu życzyć komuś śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Przecież On nikomu nie życzy śmierci!Tak jest wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś śledzi ten wątek cały to nie ma problemu żeby poznac czy się podszywa czy się nie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×