Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Cytat z jego wypowiedzi: "permamentne dno... szczyt patologii... brak słów... takie egzemplarze powinny być eliminowane... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Cytat dotyczy stalkingu! I Tomasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sisi przecież uczuciowy pisał że cię nie zna a ty dalej swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygam wami p******ic potraficie tylko tzry po trzy! to temat dla Przemka kretynki i odpieprzcie się od wątku zrozumiano? sisi wypad bo nie idzie k****a twoich wypocin czytać, omijam je szerokim łukiem, wypad z mojego wątku załóż swój pt. święta sisi i zerżnie ukochanego!!! w*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczuciowy to kawał chama jest tylko udaje niewiniątko,został zbyt szybko rozszyfrowany i ubolewa nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Jakiego do cholery Przemka?.Ty się dobrze czujesz?a po drugie nie klnij kiedy się do mnie zwracasz.!bo sobie tego nie życzę!.Nikt Cię kultury nie nauczył?Nie idzie mnie czytać?bo co?.święconej wody tesz się tak Boisz jak mojego tutaj pisania o Bogu.?Najwidoczniej diabeł w Tobie siedzi.Tyle w temacie...i nie wypocin tylko prawdy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteś głupia, nie znasz ortografii i modlisz isę pod figurą a diabła masz za skórą i wiele wiele więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że to nie koncert życzeń ....wypad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Licz sie ze słowami i nie bluznij.Diabła mam za skórą?.Pan Bog wie lepiej jaka jestem.Zyje wg.przykazań.!Kocham Boga bardziej niż samą siebie!.Ktoś taki jak Ty nigdy ..nigdy! tego nie zrozumie.Zazdroscisz mi że wierzę?.Wierzę bo od dziecka doświadczam dowodow na istnienie Boga i to takich o ktorych się Tobie nawet nie śniło.Nie wiem jak mozesz być aż tak złym człowiekiem zeby pluć aż takim jadem.Wez sie opanuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
..Bożeno.N!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
A co to jest isa?.dowod na ortografię?.wybaczam ja też popełniam literowki..ale mysl jak i co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlup....chlupp....jest tu trup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... nie ma mnie... i nie będzie... póki to się nie uspokoi... póki się nie zmieni klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego ty oczekujesz,takiego jak ty chama to tutaj nie ma wiec co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz w lusterku czy dobrze d0pe wytarłeś,fuuujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Mnie też już tu nie będzie Byłam dzisiaj u księdza ,wróciłam w dobrym nastroju wiec nie bede sobie go psuła.Sorry uczuciowy. Trzymaj się.Wiesz ze mozesz zawsze na mnie liczyć jak bedziesz czegoś potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
...i nie przejmuj sie nimi bo ten brak kultury i wulgarne słownictwo tylko o nich świadczy ..o nikim więcej.I tak jeszcze masz święte nerwy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiete nerwy ma :P:P: nikt tak naprawdę go nie zna,ale to musi byc niezły .......dla kobiet.widać nie znacie sie na facetach dlatego tu płaczecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię Skarbie i kropka. Reszta niech sobie myśli co chce😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
co jedna to głupsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma go. Jest na innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Sisi to Skarbek? Opowiedz o tym uczuciowym, którego znasz. Jaki jest? Za co go pokochałaś? To co się dzieje w tym temacie nie jest wyjątkowe. Facet od czerwca marudzi, czy coś się zmieniło? Wątpie. Daleko, coraz dalej... taki manewr. nasuwa mi się porównanie do laleczki voodoo. Nikt nie chce być stale popychany do przodu z ogromną siłą. Blisko? W zasięgu wzroku. Uczuciowy trup kieruje do odstrzału. Eliminuje. Uczuciowy, czy śledzisz każdy Jej ruch, wypalając w Jej potylicy śmiertelną dziurę? To twoje oczy. Ciągle patrzysz jak odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
ja kocham księdza chodzę do kościoła bo chcę go zobaczyć może on we mnie zobaczy Marię Magdalenę? któż to wie, myśłe że mamy szanse i że będziemy razem z błogosławieństwem najwyższego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Dlaczego bluznisz w moim imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×