Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gośćut
czasemm... trzeba coś skończyć.... żeby COŚ mogło zacząć się... w całym tym szaleństwie nie mamy czasu dla siebie... robimy to co nieważne, bo musimy to zrobić... to co ważne, to czego tak naprawdę pragniemy odkładamy na kiedyś... brakuje nam czasu by pobyć z sobą... znaleźć tych kilka chwil... upoić się swoją obecnością, bliskością... żeby mieć w pamięci te chwile... wspólne chwile... spędzone razem... oddalamy się... coraz dalej... wybieramy... to co musimy wybrać... a głupie serce niech sobie tęskni... rozum wie lepiej... i apodyktycznie dyktuje sposób postępowania... daleko... bądź daleko... coraz dalej... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
i tylko czasemm... czegoś nam brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdelicje
Znajome mi te słowa....czytając przeszły mnie dreszcze teraz myślę, że możesz to być TY ale poczekam jeszcze 5:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......czy czasem widzisz moje łzy, które spływają......czy czasem Twe serce odczuwa jak me serce boli....odpowiedz czy to wiesz.....które to są chwile....czy czasem odczuwasz radość która spływa na mnie.....jeżeli już nie....to fakt , jesteś coraz dalej....Miłego dnia Skarbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam czas...mimo braku czasu mam czas dla Ciebie....Ty niestety nie masz go dla mnie....ale trudno jest miec czas dla dwóch kobiet....spójrz ile czasu masz nie dla mnie... dla swojej połówki...rozumiem w końcu to kobieta Twojego zycia....kim ja jestem ....widocznie nikim ważnym na tyle by w chwili ważnej dla mnie być ...po prostu być...bo co powiedzialbys w domu...kochanie muszę wyjść bo xxxx potrzebuje wsparcia....? życie pokazuje kim dla danej osoby jesteśmy....ile jest w stanie dla Nas zrobić....i czy jest wtedy gdy jest źle...i chce być gdy jest dobrze....ostatnio tyle mnie życie nauczyło....tyle, aż tyle....miło, że myslisz o mnie czasemmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasemm - przestań już smęcić bo nie można tego czytać ! szanuj się kobieto . on cię wykorzytsał, popchchał dziure i to wszystko.nic dla niego nie znaczyłaś! żałosne jest to co piszesz.On ma żonę wiec od.pito.l się od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
5.30lepiej bym tego nie ujęłaNie mamy czasu by pobyć chwilę w swoim towarzystwi,.nacieszyć się swoją obecnoscią .Robimy to co musimy i nikt nie pyta czy chcemy czy to nas cieszy czy nie brakuje nam sił .Odkładamy na bok. na kiedyś to co daje sie być dla nas całym sensem życia,smutna acz prawdziwe.Bądz daleko?Naprawdę tego właśnie chcesz?Nie wierzę.A co jeśli nie chcę być daleko?. co jesli na tym opiera się moje być albo nie być.Zapomnieć o Tobie to tak jakby wyrwać sobie serca a wtedy już zupełnie nie nie bedzie mnie trzymać przy życiu.To tak jakby idciąć sobie dopływ tlenu.Wybacz.Coż mogę zrobić..chyba nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 9.46...schematyczne myślenie Twoje...pochopne wnioski.....wąskie spojrzenie....czasemm zawodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiasz pomniki miłości zamiast kochać, nawet gdybyś zderzył się z miłością to jej nigdy nie dostrzeżesz, będziesz się 1000 lat zastanawiać, rozmyślać, wątpić i nie zauważysz gdy ona przejdzie ci sprzed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
myślę... ale to za mało... chciałbym Cię poczuć czasemm... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę się doczekać... kiedy znowu Cię zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć przez chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nie jestem nocnym stróżem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pyk, iskierka zgasła, ostatnia iskierka nadziei :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
byłaś moim marzeniem... byłaś złudzeniem... kim jesteś dziś... i kim ja jestem... uczuciowym trupem... nic już nie ma... to już jest koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Nie mow tak ..proszę.Umrę bez Ciebie.Jesteś dla mnie wszystkim..muszę Cię zobaczyć...muszę.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nigdy więcej... poderwij, przeleć, porzuć... i nigdy się nie zakochuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Ty nie jesteś nim..on by tak nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×