Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
ucieczka... do świata wirtualnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chce się zjeść ciastko... i mieć ciastko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baran albo Burak albo głupia baba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy załóż jakąś nowszą wersję tematu bo tu już się pisać nie da:( Coś w stylu cz. II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
a mogłem siąść cichutko w kąciku trzy lata temu... i poczekać spokojnie aż mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czasemm... wydaje mi się że to już na zawsze tak zostanie... że już się nie ogarnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nic... a jednak coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
szaro, buro, nijako... a może by spróbować jeszcze raz... wsiąść kilka kolorowych liści, i ułożyć na nich owoce jarzębiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
I położyć taki bukiet na grobie...wiesz gdzie.Nigdy nie zapomnę Twoich łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
na pozór... nie dostrzegłem Jej... dziewczę z oczu, sercu lżej... na pozór... trudno przeżyć bez Niej dzień... Jej brak tak działa... niedorzeczny to jest fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nadzieją bez wad byłaś mi... lecz skończył się sen... i teraz mój cień został sam... zgubiłem Twój ślad... wołałem bez słów... szukałem, sama wiesz... niepokoju myśli... w każdym słowie... TY... skończył się sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
krótko piszę bo... niewiele tak o Pani wiem... czasemm dłonie mi drżą... proszę Pani nie drwij z uczuć mych... krótko piszę bo niewiele tak o sobie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
naprawdę jaka jesteś nie wie nikt... próbuję stworzyć Twój portret... oglądając się wstecz... naprawdę jaka jesteś... ta prawda nie potrzebna wcale mi... nie po drodze razem iść... zapach snów... rysunek ust... niedokończony jasny portret Twój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
świat tonie w żółci i czerwieni... Dzień Dobry, proszę Pani... nie biegnij tak... zbyt wiele masz do stracenia... może ktoś chce zatrzymać Cię... może ktoś... mija dzień za dniem... może ktoś... czeka Cię... ktoś na serca dnie... chce zatrzymać Cię... może ja... kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
tak... Pani... jesteś mistrzynią dystansu... pokazałaś mi gdzie moje miejsce... i jeśli taki był Twój zamiar... naprawdę... możesz być z siebie zadowolona... tym razem... jak zawsze... i to jest to... właśnie to... opadną na dno, martwe słowa... niepewny by dalej iść... zbędne gesty czas spopieli... cisza... nicość... odchodzisz brzegiem mego snu... coraz dalej Pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj ut, doszły mnie słuchy że się ożeniłeś. Prawda to, czy ploty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Z takim zamiarem rozpoczął 2015r. Nieważne były dla niego uczucia bezgranicznej miłości.....nieważne zasłyszane od niej słowa o miłości do niego. Nieważny ból serca jaki odczuwała i czuje nadal....Ważne, że nie jest sam. Uciekał i zacierał o sobie ślady, tak na prawdę ucieka przed samym sobą.Co sądzicie o ut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma żoną ale już od dawna, bo to facet grubo po 40 stce, a przed 50 tką. Potrafię kojarzyć fakty i wiem, w którym temacie jeszcze pisał. Zresztą on tego nigdy nie ukrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę sytuacja patowa wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
ha ha... przecież pisałem żem żonaty... i to od dawna... gdybśmy byli wolni nie stukałbym po tej klawiaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem... gdy tak patrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×