Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Taaakkk? Przecież to forum babskie. Co tu robi żonaty i dzieciaty facet? Nie ma go kto pogonić ... gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tylko w snach?... bo nie potrafisz sięgnąć po to co jest na wyciągnięcie ręki... wiem... łatwo powiedzieć... też tak mam... wiem że to nie Ty... może tak lepiej... SKARBIE... ut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem gdy tak sobie siadam cichutko w kąciku... ut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
dziś iluzjia miłości. Coś co stworzyło serce a może i dusza a umysł nie pojmuje. To coś szarpie mną i wprowadza we mnie stan dwoistości. Wiem w wyniku czego powstał we mnie ten stan, może dlatego odeszła miłość ... a pozostało przywiązanie. Mam już za sobą sporo przeżytych lat i ten stan nigdy nie powinien się wydarzyć a jednak stało się. Pytasz w kim się ostatnio zakochałam a kto we mnie? Jak już wspomniałam, mam sporo przeżytych lat i miłość w rozumieniu męskim dla mnie nie istnieje. We mnie nikt się nie zakochał bo ja nie urodziłam się do kochania a raczej do cierpienia.Myślę, że dałam Ci wystarczającą odpowiedź... myślę że to wstęp do Twojej odpowiedzi... co to ma być nie do kochania... nie myśl tak... mam bardzo podobnie... bardzo... rozumiem Cię doskonale co czujesz... a przynajmniej tak mi się wydaje... :-( ... i co to ma być miłość w rozumieniu męskim... nie ma miłości męskiej i żeńskiej... jest pomiędzy kobietą i facetem... coś co ich ciągnie ku sobie... czasemm wbrew rozumowi... wbrew obowiązującym regułom i zasadą... a nawet panującymi zwyczajami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
Ut, w innych okolicznościach wyjaśniła bym to szerzej.Lecz to jest Twój temat i nie chcę swoimi problemami zaśmiecać Ci topiku.Zmykam spać i życzę dobrej nocy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
napisz mi proszę a5... to ważne pytanie... co było najpierw... wypalenie uczucia w waszym związku, i później pojawił się ten Ktoś... wypełnił to miejsce w Twoim sercu które stawało się puste... czy odwrotnie... jego obecność sprawiła że zaczęły się ochładzać relacje w Twoim związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
napisałem dosłownie kilka wpisów wcześniej... ten temat jest po to by pisały tu osoby które przeżywają coś podobnego... oczywiście, nie zmuszę Cię do pisania... ale chciałbym z Tobą pogadać... nie ukrywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ut ma włosy blond? Czy czasem lub nadal nosił/nosi okulary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
kiedyś powiedziałem sobie że nigdy nie będę już żebrał u żadnej kobiety aby spędziła ze mną tych kilka chwil... ani u żony ani u żadnej innej... nie, nie mam okularów... potraficie osiągnąć doskonałość w spławianiu facetów... to przychodzi wam wyjątkowo łatwo... w innych okolicznościach... nie chcę wchodzić z butami w twoje życie... znikam, bądź szczęśliwy... skąd ja to znam?... niech będzie... oczywiście... dobrej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad to znasz? Duzo by pisac. Pewnie to nie ty... Nie jestes szczesliwy ze swoją zona. Tysiące takich nas... Kazdy kogos szuka... Zycie byłoby łatwiejsze, gdybyśmy dokonywali słusznych wyborów... Nie bardzo jestem w temacie, przyleciałam kilka stron, czy dawno temu spotkałeś swojego Skarba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczytuję was od czasu do czasu z zainteresowaniem i tak sie zastanawiam czego ut oczekuje od kobiety którą rzekomo kocha? ma żonę więc nie chce żony, czyli.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Łukasz?jaki blondyn?.Ela ..Elżbieta?.z Cieszyna?moja kuzynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Łukasz?jaki blondyn?.Ela ..Elżbieta?.z Cieszyna?moja kuzynka??Ja mojego SKARBA poznałam 6 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
to tylko deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bądź szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęśliwa z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dawna nie jestem już sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykłym ludzkim automatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×