Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Jestem Silna i dlaczego nie używasz swojego, nicka tego który założył temat :/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
Wole być przy tobie nie widziałam Cię od końca czerwca; ((tęsknię. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorzej gdy nie wiesz kim dla tej drugiej osoby jesteś...niby jesteś ważna ale tak naprawdę wszystko wskazuje na coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
Był moim wodzem, wodzem fantazji tych ukrywanych widzianych tylko w snach..musimy się obudzić i to co było zjednoczyć na wieki..bo przecież między nami nadal coś jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj imię wodza, gwarantuję zjednoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę bardzo od A..... do ..........Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od M do K ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od D...do P.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
...nie pal światła... poznałem raz pewną kobietę, i wiem że chciałbym powędrować z Nią na oślep, i wiedziałem że nie mogę Jej pokochać... przed nami na tym świecie już inni się kochali, Twe oczy posmutniały, Maleńka... kim jestem Ty wiesz, pozwól mi zacząć jeszcze raz... czasem łapię się na tym... wiem z oczu Twych, uśmiech Twój mówi mi, że pewnej nocy, ten jeden raz, będzie nam fajnie przez jakiś czas... ja zmieniam się wciąż... kim jestem Ty wiesz... wydaje się tak dawno, dziś dostrzegam Cię wszędzie, gdy wokół siebie patrzę, tyle ciał podobnych, takich samych włosów... zdrętwiały i zziębnięty, czy usłyszę jak mówisz po prostu... to fajnie że przyszedłeś... to fajnie że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
Czyli Ty wiesz...i jesteś mi w stanie uwierzyć w to że, od czterech lat skrycie...Ja Kocham Cię! Moje serce dziś okaleczone lecz ja Wiem! ...me uczucie jest I myśle jak tam wam układa się...szkoda że nie potrzebujecie tam już mnie' Ale Wiedz za to ja potrzebuje Teraz Cię..przecież możemy prawda? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna jak musniecie warg
Fajnie ze wreszcie jesteś,wez mnie w ramiona i caluj,piesc,kochaj -tylko o tym marzę,o tobie,o twoim dotyku -zaraz zwariuje kochany,dlaczego jestes tak daleko???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha...dziwny nick " uczuciowy trup", skąd go wybrałeś? Piszesz o uczuciach do Niej, ale czy uczuciowy trup może ofiarować miłość? UCZUCIOWY TRUP nic nie może ofiarować, nie może nic dać ani też nie może nic brać. To jest powolne umieranie istoty bez żadnych uczuć. On czeka tylko na koniec swojego życia, Ty mi na takiego nie wyglądasz z racji treści wpisywanych postów. Zmień nick na bardziej żywotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sugestia to zmiana na Uczuciowy chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boszszsz tylko nie Rubik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
nic nie może dać, nic nie może brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy trupie czemu kaleczysz swój język ojczysty, czemu bredzisz jak na haju, ja się pytam co ty za pierdoły wypisujesz? Po twoich postach mniemam że jesteś szarikiem, tatą szarika tylko pod innym loginem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
nie mnie blokuje debil,który jest chyba zazdrosny o laskę,ale ona dziwka,albo swoją konkubinę...żonę? Jak to leciało hakerku... goń ,goń Nie daleko spada jablko od jabłoni,mam was wszyskich jak dłoni... statystyka szarika P.S Po staropolsku dziewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczuciowy trup 2015.07.29 ... tak, wiem, źle zrobiłem, popełniłem błąd... zakochałem się w Niej... zupełnie niepotrzebnie... powinienem od razu na początku przelecieć Ją jak burą suczkę... nie byłoby teraz dyskusji o uczuciach, tęsknocie, pragnieniach, niespełnionych marzeniach, zakazach, zasadach, pozorach obojętności... czuję się jak ciota, a nie facet... nie potrafię z Nią nawet nawiązać kontaktu sms... upadłem tak nisko, że teraz nawet gdyby rozłożyła przede mną nogi nie wiedziałbym co z tym zrobić... Właściwie wyraźnie wskazuje na to powyższy post, że to psinka . Wiedzę do zakładania postów ma z wiadomych jemu źródeł. Kpi i naśmiewa się z ludzkich odczuć. Dobrze, że nie ma zamiaru kąsać, chociaż kto wie co zrodzi się jeszcze w tej pieskiej główce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Idz do swojego laboratorium! I nie rozkminiaj,bo nie ma takich odczynników. Zajmij się dziećmi i pracą. Zyj najlepiej jak potrafisz. Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wiesz co o Tobie myślę i mojego myślenia nie uda Ci się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
K.c miki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×