Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gośćrd
sorka ale zapoczatkowalam serie pytan o imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrd
M ;) co za M? nie myslales, zeby odpuscic, szkoda zycia wiem, ze to trudne, wymaga duzo wysilku i byc moze lat , warto zrobic cos dla siebie ja tez jestem na M;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... to żenada... wpisać się pod moim nickiem... 15.18, ogarnij się... co desperacja uczyniła z twoim maleńkim móżdżkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M ...jak masturbacja..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się kogoś kocha, czasem trzeba dać mu odejść. Dla jego dobra jego szczęścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie tylko, co jeśli on chce żebyś odeszła ty, sądząc, że to tobie będzie lepiej, a ty pragniesz tylko jego. Wierzysz, że odchodzisz w imię jego szczęścia, a on wierzy, że odprawia cię, bo tobie ma być tak lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje tak bardzo zagubieni..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
....gdybym znaczyła coś więcej niż myślę...spędzałabym dzisiaj czas z Nim...a nie na kafe...nie mam innej możliwości...pozostaje mi ...kupić bilet w jedną stronę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach nie ma problemu z biletami powrotnymi, można je kupić w dowolnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
jeżeli jutro złożę wypowiedzenie w pracy (już napisałam)...oddam klucze od mieszkania rodzinie....i kupię bilet ....to zostawię za sobą to co jest...nie będę miała po co wracać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to twoja decyzja, jeśli tam będziesz szczęśliwa to jedź i goń to szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
nie będę szczęsliwsza...ale może dzięki temu ktos inny będzie...a ja nauczę się żyć inaczej...i pozwolę mu w pełni dbać o to co ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głowa w piasek ? nie szukaj potwierdzenia słuszności tej decyzji, bo u mnie jej nie znajdziesz, zrobisz jak zaplanowałaś, jeśli nie będziesz szczęśliwsza to siedź na d***e i przestań uciekać, w zyciu ludzi może być wiele ważnych osób w moim życiu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
Tak..to chyba ucieczka...może już sobie z tym wszystkim nie radzę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz to ty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
Pewnie, że w życiu ludzi może być wiele ważnych osób. ..oczywiście. ..ale ja nie chcę być ...tą 2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
Uczuciowy trupie Czuje Cię i Wiem Ze jesteś tu masz dwa imiona prawda..drugie R;*** twoja wodzowa;*;*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
Piszę tutaj aby było mi łatwiej. ..przetrwać. ..tak naprawdę wiem, że On ma mnie w d***e...nie ma czasu na spotkanie...i nie chciał się spotkać po raz kolejny...nie dzwoni do mnie... a tak nie zachowuje się ktoś. ..komu na kimś zależy. ..kto tęskni. ..a ja po raz kolejny zrobiłam z siebie idiotke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
Czas wziąć się w garść. ...po prostu pomyliłam się. ..jestem głupia ...:(((( powinnam juz dawno otworzyć oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do bilet...no raczej facet ma cię gdzieś.Zadzwonic w tych czasach to nie problem. Facet ewidentnie ma Cię gdzieś. Pewnie się odezwie gdy będzie miał ochotę cie bzyknac. ..sorry za to co napisałem. Gdyby cie traktował poważnie to nie problem się spotkac a już zadzwonić to najłatwiej. ..no chyba ze się smazy na plaży z inną. Na to wygląda. Facet robi z ciebie panią od seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
Do gość 18. .....pewnie masz rację. ..wyjątkowo ufam ludziom ...bez względu na to co mnie w życiu spotkało do tej pory....mógł przynajmniej napisać coś. ..:( zadzwonić tez mógłby ...eh ale ja jestem głupia! :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... imię... mam jedno... czyli jeden nick... a Ty bileciku lubisz dokonywać nadinterpretacji... widzę... nie rób tak... i nie wyolbrzymiaj pewnych sytuacji... to że będziesz daleko niczego nie załatwi... nawet dalej... i tak będziesz blisko... możesz być daleko swoimi myślami... tylko tak... to że oddalisz swoje ciało niczego nie zmieni... nawet gdy będzie daleko... coraz dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
Uczuciowy...zmieniając otoczenie jest szansa, że będzie łatwiej. .mnogość różnych spraw spowoduje że mój umysł będzie musiał się zmagać z innymi myślami. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
Uczuciowy. ..raczej nie masz wiedzy o tym czy nadinterpretacja to moja specjalność. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
Przecież faktem jest ze nie dzwoni...nie rozmawia ze mną. ..nie ma go obok mnie...to nie jest nadinterpretacja...niestety...to realia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvkl
Ciekawa gra psychologiczna jaką prowadzi kolega uczuciwoy. Nik trup uczuciowy- nie bez znaczenia: zero uczuć, emocji, niemożliwość ich odczuwania, jak psychopatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
To ze dziś jestem sama nie jest bez znaczenia. ....nie wierzę, że coś dla niego znacze. ...czas otworzyć oczy. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilet Mam wrażenie że pisze tu tylko 1 osoba wraz z autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
Do gość. Ja zajrzałam tu dziś i pisałam dziś. Nie wiem jak inni. Wszyscy mają nick gosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvkl
Było, co było.. Jak chce mieć się przewagę nad kimś, wpychać się na siłę w czyjeś życie, nie patrzeć, że swoim zachowaniem można zranić, nie wyjaśnia się niczego, tylko ucieka, to mamy co mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×