Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Anna przestań tu mącić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolał z kumplami pojechać niż spędzić czas ze mną...dość z Nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
Uczuciowy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co przyniesie dzisiejszy dzień?....co będzie jutro...? jak pozbyć się myśli o Tobie?....sił brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupę postaw, inaczej się wtedy myśli, i od rana jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożegnanie ut
Był nam przyjacielem,przewodnikiem duchowym,romantykiem i bardzo uczuciowym człowiekiem . Dla wszystkich nas był bliskim i bardzo,bardzo go wszyscy kochali. Szedł przez życie dobrze czyniąc,pomagając innym. I dlatego tu, na końcu jego drogi wiemy że patrzy teraz na nas z nieba i cieszy się że przyszliśmy go pożegnać. Każdy z nas będzie zawsze nosił go w swoim sercu jako uśmiechniętego, pogodnego, zawsze pomocnego nam człowieka..Żegnaj nam już na zawsze uczuciowy trupie. Twoje kochające na wieczność fanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że to żart.Kocham Cię skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te uczuciowy trup to baba która was wkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e byłaś g€wno wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... chodzę sobie z kąta w kąt... jeszcze nie umarłem... chciałem by umarły moje myśli, marzenia, wspomnienia... o Tobie... nie, nie potrafię ich zabić... nie jestem babą,na pewno nie... facet potrafi zabijać... nie potrafi zapominać... zmieniłaś mnie... zmieniłaś mój sposób postrzegania świata... nie masz w tym żadnej swojej zasługi... wszak zrobiłaś to nieświadomie... z tym niebem to żart... przenośnia jakaś... ale kiedyś przecież trzeba było zrobić ten gest... żegnaj... wszystko co się zaczyna musi kiedyś się skończyć... jeszcze nie umarłem... siedzę sobie cichutko... w kąciku... i myślę o tym jak jesteś daleko... z każdym dniem coraz dalej... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
pewnie ten dzień też będzie smutny...nie mogę już zrobić nic...myśli niespokojne w mojej głowie....nie tak chciałam aby było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
Wiem, że będziesz bardziej szczęśliwy w miejscu w którym jesteś...beze mnie...i tak nie planowałeś ze mną być...byłam na chwilę...wiem o tym...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta z twojego snu
gdybys miał wiecej odwagi i stanowczości SKARBIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej uczuciowy odpiszę wieczorem.Dla mnie to nie był żart..to Ty byłeś zawsze kawałkiem mojego nieba i to Ty zmieniłeś mnie . .moje spojrzenie na świat..na życie ..moj światopogląd.Nie potrafię tak po prostu o Tobie zapomnieć.Potrzebuję Cię.Świadomość że Jesteś gdzieś tam dodaje mi sił.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahaha babo piszesz z tymi twoimi wielokropkami jako facet i jako kobieta. nawet styl pisania macie podobny. dlatego sądzę, że już czas żebyś pożegnała wszystkich, wzięła te swoje psychotropowe leki i nie karmiła reszty tego forum infantylizmem, który tworzysz, z braku innych godnych zajęć. arrivederci , desperatko! tfuuu, damski pomiocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ś+P Uczuciowy Trup Magister Iluzji Długoletni pracownik stacji TV Msza św. żałobna za zmarłego zostanie odprawiona w najbliższy piątek 21.08.2015 roku o godz. 20:00 w kaplicy na cmentarzu Daleko, coraz dalej SKARBIE Po czym nastąpi odprowadzenie zwłok zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.Pokój Jego duszy. O czym zawiadamia Skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to niby ma byc smieszne :P ,żałosne i po co sie tak produkujesz :P nie szkoda ci czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻAŁOSNY to jest Twój temat:( A czasu mam pod dostatkiem.......hmmm nie wiem co chciałeś tym osiągnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
...najbardziej szkoda mi tych którzy nie potrafią napisać niczego od siebie a skupiają się na krytykowaniu tego co napisali inni... będę pisał... od czasu do czasu... gdy najdą mnie myśli... o tym czego nie było... jeśli kogoś to razi... nie, nie będę przepraszał... po prostu... niech w****************.a z tego tematu... tak, jestem mało romantyczny... czasami... rzadko... raz na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy/pie/rda/la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..... już... chyba... to... zrobił... i... zrobiła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cichutko w kąciku a
Gdy jestem tak daleko Gdy czasem ciężko jest Jedna myśl o Tobie jesteś blisko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i zawsze będę skarbie..Twoja kochająca zielona niteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... Ziemia Woda Ogień Eter Powietrze... wiem, chciałaś odzyskać spokój... nie mogłem Ci tego utrudniać... oddaliłaś się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwariowałeś?.Tylko tam odzyskuję spokój i..tylko przy Tobie.Chcę bywać tam już zawsze a najlepiej zostać już na zawsze.Masz na mnie kojący wpływ.Nikt mi nie zabroni Cie kochać apsolutnie nikt!.Już to wykrzyczałam i wykrzycze raz jeszcze jak bedzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..przedewszystkim ojcu matce i rodzeństwu.Niech sobie z głowy wybiją że ja będę z tym palą -co to nie!Niedoczekanie ich...bo ja tylko Ciebie kocham.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×