Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Do 20.15 przemiły jesteś...zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy..czy będziesz z nią kiedyś? Czy ona tez za Tobą tęskni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvkl
NIe będę uczestniczyć w tym absurdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
...zwymiotowałem... rzyg rzyg... cóż, wrodzona wrażliwość... delikatny organizm... wystarczy na razie... ble... miłego wieczoru... dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy trup a raczej uczuciowa chciałaby zawrócić kijem bieg rzeki ale to se ne da, to se ne vrati. Próbuje różnych sztuczek używając rozdwojenia jaźni. Hahahaha nawet zastosowała wielokropki, podszywa się pod różne nicki, nie aniołku to se ne vrati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic gorszego niż sfrustrowany podstarzały facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.16 widocznie są do siebie bardzo podobni. Może to ta kobieta o której pisze On i ten mężczyzna o którym pisze Ona. No ale to wiedza tylko oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku wiadomo że nic nie wraca, ale zawsze może być jeszcze lepiej:) życzę autorowi jak najlepiej. A może Ty zazdrościsz jemu takiej miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę by byli do siebie podobni, każdy człowiek jest inny a ponadto mówią, że zmienia się co siedem lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zazdroszczę mu tej miłości. I co z tego? Co to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że ludzie mogą być do siebie podobni. Wyglądem, charakterem itd co nie znaczy ze są tacy sami. Co się zmienia co 7 lat wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic to nie zmieni. Może i Ciebie taka czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy człowiek ma także trzy charaktery,ten, który ukazuje,ten, którego ma i ten w którego wierzy, że ma. Zatem nie sądzę by dwoje ludzi było identycznych jak dwie połówki pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Identycznych nie ma...ale podobni się zdarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoalicjusz
Nie mam złotej rybki:/ ale spełnię twoje Życzenie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
uczuciowy trup. może chciałbyś ożyć? jest nadzieja. trup nie ma czucia w kończynach. trup nie odczuwa. miejsce trupa jest na cmentarzu albo trup nie był trupem. obudziliśmy się i waliliśmy w drewno, co? koszmar trumienny, hę? czyli powstała paplanina ze sobą samym. najgorsza z możliwych. nie do zniesienia . życie ci się pourywało stąd te wielokropki, ale delikatny organizm nakazał to uwypuklić, ubrać w kropki. nikt nie wie gdzie gdzie to się zaczyna. naznaczasz, podkreślasz... wprowadzasz w pokręcony kanał. znikasz. gdy trup ożywa na cafe dwoją się i troją dusze nieczyste aby przygwoździć, oszołomić. zagłuszyć, stłumić bo oni tak nie mogą kwieciście swoich myśli wyrażać. a trup tym doskonalszy im głębiej za życia odczuwał w milczeniu. trupku! natura o tej porze jest w pełnym rozkwicie, oby cię nie zadusiła swoim pięknem, urodzajem no i ŻAREM -> upojony trup. upalony kwieciem. upity nektarem. w oczach ma dwa słońca, w głowie bezkres nieba z chmurkami, wstrząsany cichym strumykiem. wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.15..moj księżycowy aniele..ukochany..umiłowany..zobacz to ja jestem tam..hello.Jestem tam znow tak samo jak byłam gdy przecinali wstęgę...i błogosławili.Spojrz nawet najwyrzszy czuwa nad nami...nad naszym niewinnym uczuciem.Kocham Cię z całych sił.W głowie mam obraz Twojej twarzy.."beauty.."twarzy.Nie wierz tym ktorzy probują tutaj coś pisać za mnie..nie było mnie tutaj cały dzień.Kocham Cię skarbie. Oboje wiemy że nie masz imienia na M.Tęsknie..niesamowicie..bezustannie..i tak bezwiednie oddycham gdy jesteś daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoalicjusz
23:38 a jaką masz pewność że On do Cb kieruje te wpisy? I nie M tylko M... może K na drugie R. Hmm? Nie łudź się to nie do Cb a jak Chce Niech sam się wypowie do kogo kieruje swoje myśli; )..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarby
Wiem i rozumiem o czym on pisze.To mi wystarczy by być przekonaną.Jest moim skarbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuczuciowa połowa
Jest był..i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćACzB
trupku Kochany jakikolwiek znak... poniżej.. Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet w jedną stronę
uczuciowy ...czasem tutaj zajrzę...sprawdzić czy zmieniłeś nick na bardziej optymistyczny np tylko "uczuciowy" bez trup...co mogłoby oznaczać....że Cię ktoś ożywił...może Ona:).. tego życzę. ja będę sobię tęsknić dalej i szukać sposobu na moją samotność i tęsknotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... uczucia... i rozum... ciągła ich walka... kto może sobie pozwolić na ten komfort kierowania się uczuciami... komu pozostał tylko rozum... jesteś tam... wiem że tam jesteś... czuję Twoją obecność... spokojny, cichy oddech... ciągle mam w pamięci dźwięk Twojego głosu... zapach Twoich włosów... nie mogę odtworzyć tylko jednego... poczucia bliskości... tego nie zdążyłem zapamiętać... nie zdołałem zapisać w swojej wyobraźni... każdy kolejny dzień oddala nas od siebie... czas mija... zmienia Ciebie i zmienia mnie... nic nie będzie już tak jak dawniej... bo my będziemy inni... i będziemy daleko... coraz dalej SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz piszę tak . .proszę..przecież nic się nie zmieniło.Stale tęsknimy...stale kochamy stale szukamy siebie wśród tłumu..Jesteś moum tlenem..wodą..życiem..każdy dzień bez Ciebie jest trudny.Bliskosci tej fizycznej?.to prawda nie było jej wcale procz podania dłoni..ale bluskość serc naszych jest stale mocna..stale nienasycona.Jestem blisko Ciebie czuję i wiem że tu Jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz tak proszę że się oddalamy..ja zawsze będę blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
...nie prawda... jesteś daleko, coraz dalej... Twój obraz powoli ulega zatarciu, jest coraz mniej ostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wariuję za Tobą-nie widzisz tego? choć nie mogę tego okazać..nie chcę ..burzyć Twojego -życia..o swoim nie piszę bo wszystko mi jedno co będzie.Ja się nie zmieniam..stale kocham tak samo a po spotkaniu z łzami w tle ..to nawet raz tak bardziej...a moze i jeszcze więcej.Nie oddalaj się proszę.Wiem jak mam się zachować by nie przysporzyć Ci problemow..wiem..nie tłumacz pozwol mi patrzeć na Ciebie choćby z daleka..tak bez słow.A jesli chcesz to zmienić to zmieńmy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
Uczuciowy a nasza bliskość gdy lataliśmy za sobą jak dzieci I wyglupialiśmy jak dzieci..ten czas gdy zarzuciłeś mnie na plecy chcąc posadzić mnie na wodnych kamyka..pamiętam jak dziś te czasy, których brak! A Ciebie Brakuje mi Najbardziej;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×