Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
nie macie co robić po nocy tylko pieprzyć trzy po trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec powiedz w realu .PROSTO W OCZY...Kocham Cię.Czekam na Twoj gest.To kolejna szansa ..nie zmarnuj jej.Skarbie kochany.Twoj na zawsze skarb.Idę spać pracuję od rana..12.h.jutro mam wolne.Już nowy dzień więc w specyficzny sposob powiem Ci Dzień dobry i Dobranoc..tylko dłoni nie uscisnę a tak bym chciała..nawet nie wiesz jak bardzo.Masz rację rozmawiajmy ale nie tutaj.Wiesz że to ja ..bo padło moje imię i wiem że to Ty bo zadedykowałeś Kombi.Tak bardzo Cię kocham..śpij już ko chany...ja też.postaram się zasnąć...z widokiem Twojej usmiechniętej twarzy pod powiekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Do zobaczenia...skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i love you joe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idżcie spać tu nie ma żadnych portek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
Mój kochany widziałam Cię 26.08 ok 15 przejazdem choć widziałam jak spojrzales na mnie się; *Bardzo Kocham Cię A.C.z.B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Uwielbiam tą piosenkę ja też Ci kiedyś dedykowałam.Pamiętasz?.Sama zadaję sobie to pytanie ..Tylko jak?.Nic mnie nie cieszy..nie ma we mnie życia..wszystko mi brzydnie..byłeś przez chwilę sensem mojego istnienia..spij dobrze..Dobranoc po raz enty.kC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
..dla Ciebie Hello i Księżycowy.Jutro o 21.00 tutaj zajrzę.Pamiętaj że Jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Masz rację.Z Tobą i tylko z Tobą nawet na koniec świata.Chodz..ucieknijmy stąd..TYi JA....MY..sami. Chociaż raz sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Jak mam rozumieć to eh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... nie myśl... przez chwilę... wyłącz rozum... chociaż raz... na chwilę... gdy będziemy sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ok.wyłączę rozum..obiecuję zrobię to dla Ciebie..tylko kiedy?..kiedy my bedziemy sami.?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Mnie nie pytaj bo ja tego nie wiem.Dwa razy próbowałeś na prywatnym gruncie a ja to zepsułam..wiem.Na neutralnym gruncie też już raczej nie ma szans.Czekam na telefon..albo esemes ale wiem ze sie nie doczekam.juz serio ide spac.wstaję za 1.5 godziny.Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoalicjusz
Co serce czuje rozum nigdy nie zrozumie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczuciowy?ty nigdzie nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsypiają nocne gaworzenie gołąbeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiczuciowy trup
... sen... hm... śniłaś mi się dzisiaj... mam wrażenie że całe trzy h... po raz pierwszy od bardzo dawna... rozum nie funkcjonował... :p ... nie nie, nie była naga... i nie leżeliśmy obok siebie... i nasze ciała nie były splecione w jedno... możecie schować jęzory... nie w tym śnie... https://www.youtube.com/watch?v=h5cVH3Hmp0Y ... czy możesz zrozumieć drogę, która jest oczekiwaniem... nigdy nie ma cię gdy czekam... i nie ma znaczenia, ile czasu to zajmie me czekanie... nigdy nie wiem czy się nie spieszysz... a może się mylę co do miejsca i czasu... zamykam się w mojej bańce mydlanej... jest już zbyt późno, jest tak ciemno... nie mam żadnej kontroli nad twoim życiem... w pustce w jakiej się zanurzam przede wszystkim jesteś Ty...Twoja obojętność jest moim najgorszym cierpieniem... historie miłości bez moralności... rzeczywistość nie jest tak piękna... podążaj za wyobraźnią... I w niej wybieraj kolory... jej obrazami twórz świat... póki możemy marzyć... i póki mamy serce... wszystko może się zdarzyć... https://www.youtube.com/watch?v=z9j061sHnGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tadam...jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
https://www.youtube.com/watch?v=ZQN7KEEkxCw ... jesteśmy gdzie indziej... trzeba było zostawić to przeznaczeniu... naszym spotkaniom brakowało miłości... naszym spotkaniom stale brakowało nas... jest już za późno na nasze uczucia?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... tak... lubię gdy się cieszysz, gdy się śmiejesz, gdy jesteś radosna... udziela mi się to... https://www.youtube.com/watch?v=IPjRJ3PCkCU ... tak jak wszyscy ja także popełniam błędy... nie zawsze mówię to co trzeba... ale jeżeli będziesz czytać pomiędzy wierszami, to znajdziesz w tych piosenkach to wszystko o czym nie umiałem ci powiedzieć... znasz moje słabości... mój nietakt, niezgrabność... i miłość większą niż powinna być... tak mało mi siebie zostawiasz...o tylu rzeczach nie miałem czasu Ci powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze uczucia?nie żartuj,ty nie masz uczuc,jestes zimny jak lód i nie tylko o to chodzi,ominęliśmy sprytnie przeznaczenie i może tak jest lepiej-nigdy juz w to nie wejdę bo z tobą wiem ze nie warto,ty nie szanujesz ludzi-kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... lubię też gdy sie złościsz... :-) ... nie lubie tylko jednego... tego gdy jesteś obojętna... wiem... wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×