Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
A ona jest grzeczna? Uczuciowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czad..wiesz kiedyś to ja dedykowałam Tobie tą własnie piosenkę w nasym radio.To było jakieś 3 czy prawie 4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak określił byś Twoje myśli o Niej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś przy niej grzeczny....czy niegrzeczny? Jaki jesteś gdy Ona jest?...jaki będziesz gdy ona będzie znów blisko...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie powiedz ze nie Jesteś chory..powiedz że nie chces isć na drugą stronę jeszcze..powiedz że nie zrobis nic głupiego..powiedz że "wart żyć"..żyj dla mnie proszę..obiecaj mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Jest.?Udajemy obojętnosć i trzymamy dystans choć.."Samotne serca biją w nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i choć pragniemy siebie tak zachllannie...tak jest...nawet nie wiesz jak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzruszyłam się.Dziękuję.Jutro postaram się wkeić tutaj coś dla Ciebie..ale dopiero póznym wieczorem bo jak sam napisałeś nie mam za wiele czasu.Wybacz.Piękny kawałek..autentycznie..płaczę..Nie wiem jak Ty to robisz że wyzwalasz we mnie takie emocje..ale ja tego potrzebuję ..własnie tego.Uwielbiam Ciebie w kazdej mozliwej postaci..wyrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy...będzie Tobie ciężko wstać. ..uciekaj spać. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej uczuciowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można powiedzieć zbyt wiele?.chyba można..przepraszam za wszystkie słowa którymi Cie zraniłam.Za te idiotyczne decyzje..niedopowiedziane tłumaczenia..Nie umiem Cię zapomnieć ..tak bardzo. brakuje mi Ciebie.Kocham te chwile wzruszeń i emocji ,jakimi mnie obdarowujesz.Jak mam Ci to wynagrodzić..powiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz A
00:44 Zostałabym uczuciowy gdybym miała chociażby znak od Cb...że Chcesz, potrzebujesz..:(:(( Byłam tam gdzie się codziennie widywalismy ' ból, żal. .'ogarnęła mnie tęsknota. Kochałam mojego 'wodza Bardzo...i nadal uczucie wielkie posiadam do Ciebie... Moje strony nie chcą indziej mam Wielkie nadzieje że Ty mnie sobą odziejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli się kogoś kocha to się jest!!! i nie unosi się dumą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie myslałam że Jesteś z kamienia.Nie nie Ty..Ty jesteś wyjątkowy ..jedyny niepowtarzalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nie jesteś z kamienia. ...tak jak ja...dzisiaj tęsknię jeszcze bardziej...niż wczoraj. ..a co będzie jutro...boje się tych nadchodzących dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy uniosłam się dumą?no kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze tu kilka osób. ..ehhhhh. ..dzisiaj chciałabym zasnąć przy Tobie...czy jeszcze kiedyś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasnij. ..choć na 3 godziny...idź spać. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
2:16 Ty mnie wygnales...podziekowales tak pięknie w 'sms Czy Ty Chcesz bym bym wróciła od Tak.... nie Chcesz wykazać żadnego zainteresowania mym powrotem i nie Chcesz mnie obok Siebie ? :(twojaAc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz tak błagam Cię...zwariuję bez Ciebie .postradam zmysły jesli odejdziesz z tego świata.Zobacz jak już i tak wystarczająco bardzo cierpię z dala od Ciebie.Tylko ten dialog tutaj z Tobą trzyma mnie przy życiu.Mam nadzieje ze ta dedykacja z Grubsonem wczoraj to był jakiś głupi żart.Nie chcę się z Tobą żegnać.Pamietasz jak wspolnie po raz o s tatni żegnalismy A-a.Jesteś wspaniały bo nie jesteś z kamienia.Rozrywasz mi serce tym pożegnaniem.Jaki czas?przecież czas dla nas był jest ibedzie a wtedy stanął w miejsci...moj aniele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
Mógłbyś mi powedziec w realu przZ ecie to proste. Spotkajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhhhh. .....idź już spać. ..ja mam dziś bezsenna noc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhhhh. .hmmm czy to możliwe, że to Ty. ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×