Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
do 20.10 kto jest nudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Empatii..troski. podejscia do ludzi..opieki o zrozumienia własnie uczuciowy kiedyś mnie nauczył.Własciwie te i onne wartosci towarzysza mi od dziecka.Czuję się przez was zupełnie nie rozumiana-to przykre.On wie o czym piszę.On potrafił mnie zrozumieć bo jest taki jak ja.Ten świat jest zimny wrogi ..bez uczuć,skupiony na sexie pieniądzach i władzy oraz zabijaniu.Nie pasuję do tego świata,nie chcę tak żyć.To dlatego chciałam spędzić życie za murami zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy błagam napisz czy chodzi Tobie wyłącznie o doznania duchowe tak jak mysli gosćskarbek..czy bliskość ,namiętność i gorące związane z tym klimaty...???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Empatii..troski. podejscia do ludzi..opieki i zrozumienia własnie uczuciowy kiedyś mnie nauczył.Własciwie te i inne wartosci towarzysza mi od dziecka.Czuję się przez was zupełnie nie rozumiana-to przykre.On wie o czym piszę.On potrafił mnie zrozumieć bo jest taki jak ja.Ten świat jest zimny wrogi ..bez uczuć,skupiony na sexie pieniądzach i władzy oraz zabijaniu.Nie pasuję do tego świata,nie chcę tak żyć.To dlatego chciałam spędzić życie za murami zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
20.09 Co Ty mi sugerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daleko, coraz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... tak... piszę o uczuciach... o niespełnionych pragnieniach... o pożądaniu też... a cóż napędza nas do działania?... jeżeli ktoś czuje te klimaty zachęcam do pisania tutaj... uczuciowym inaczej polecam inne tematy... a może założą swoje... zamiast robić destrukcję... obrażać innych... i mieszać z gównem... biedactwo... czego zabrakło???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks i miłość takie mistyczne. Wiesz o co chodzi ? O to żeby zrobić jej z d**y jesień średniowiecza, żeby tydzień nie mogła chodzić. W tedy będzie zadowolona i wszystkim koleżankom opowiadała, że c**a ją boli. Je trzeba dobrze rżnąć tak żeby c**a była spuchnięta inaczej nic z tego. To wszystko nigdy inaczej nie było. A fiut boli od tego a ta znów chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Można się o d kogoś oddalić mentalnie..ale ja się nie oddalam.O cielesnym połączczeniu nie może być mowy chyba że Bóg dokona jakiegoś cudu i uczyni nas wolnymi ludzmi a potem swoim świętym węzłem złączy nasze dłonie..wtedy tak..wtedy mogłoby być mistycznie.Póki co to nierealne,więc darujcie sobie te docinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, a kiedy orgazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
20.25 jesteś obrzydliwy.Zal mi ciebie .Nie wiesz czym jest prawdziwa miłosć i intymnosć.Taką miłoscią tylko Bog dzarzy i takiej błogosławi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pomyślałam, że nie użył byś takich podłych słów po moim wpisie piosenki.....chyba, że masz bardzo duży w sobie gniew....dobrze, że sprostowałeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy czy kochales się z nią choć raz? .... przynajmniej jeden....jedyny raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Seks i miłość takie mistyczne. Wiesz o co chodzi ? O to żeby zrobić jej z d**y jesień średniowiecza, żeby tydzień nie mogła chodzić. W tedy będzie zadowolona i wszystkim koleżankom opowiadała, że c**a ją boli. Je trzeba dobrze rżnąć tak żeby c**a była spuchnięta inaczej nic z tego. To wszystko nigdy inaczej nie było. A fiut boli od tego a ta znów chce. Ty walnięty głową o ścianę chyba Ci rogi wyskoczyły bo nienawidzisz Onej. Słaby byłeś w te klocki, że masz mylne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... 20:33... jeśli czujesz taką potrzebę opisz nam tutaj... jak często i z kim się... :p ... sama wiesz co... bez wulgaryzmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to baba nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale prawdziwa miłość doprowadza do największego bólu c**y. Jeśli o tym nie wiecie to jesteście w d***e... Co też jest przyjemne. Prawdziwa miłość to zatarta cipka do bólu taka prawda. I sperma w niej codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... to prorok, nie gość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Wiecie dlaczego wspomniałam o Bogu?..i dlaczego tak się rozpisałam?.bo wyśmialiscie niepełnosprawne osoby a tego nie podaruję.!Ostatnio na tej samej mszy ksiądz powiedział że wszystkie opiekunki..pielęgniarki oraz lekarze są przedłużeniem dłoni Jezusa.Bardzo wzruszyły mnie te słowa.Może nie jestem wśród sióstr Elżbietanek,tak jak od dziecka pragnęłam ale cieszę się że nadal mogę pomagać innym i rozdawać miłość i ciepło.Tyle w temacie..Uczuciowy..podziwiam Cię i Ty dobrze o Tym wiesz,Ty mas to w sobie ,to czego nie mają inni dlatego tak zieją jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja nie pisałam wulgaryzmów. Zapytałam ...a nieważne. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... miłego wieczoru... i dobrej nocy... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to faktycznie prawda, kiedy byłam zakochana to miałam trudności z chodzeniem po intymnych wieczorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zaraz miałam dziecko, zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
20.39.widzisz ja w odróżnieniu od Ciebie mam jeszcze serce i wolną wolę.Jezeli tego nie rozumiesz to co z Ciebie za człowiek komu służysz diabłu?-bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam wiedzieć czy jesteś kimś o kim myślę. ..tylko tyle...tak dużo osób ma nick gość, że nie wiem kto jest kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy trupie napisałam tu dwie wiadomośc*****erwszą kiedy się pod ciebie podszyłam a drugą gdy się do tego przyznałam tak dla sprostowania. Z poważaniem panna nikt oraz to coś co nie zaznało nigdy miłości i nie zasługuje by chodzić po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
Sza. ..cicho sza...czas na ciszę. ..czasemm jednak ta cisza boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważną rolę tu spełniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to faktycznie prawda, kiedy byłam zakochana to miałam trudności z chodzeniem po intymnych wieczorach. To z Tobą fizycznie było coś nie tak, bo miłość nie boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×