Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gośćszarik
Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością założyłeś go Ty. Jesteś zbyt pewny siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Zbyt leniwy na takie bzdety,ale IDE KOCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów nie widać wpisów, co z tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno i wodorosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:18 te wymiona bardzo pasują do stylu twoich wpisów ja p********* wolałbym sobie włożyć między drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuuu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21:18 te wymiona bardzo pasują do stylu twoich wpisów ja p********* wolałbym sobie włożyć między drzwi Hahahaha ale mnie rozbawiłeś tym wpisem. Czy to Twój wpis uczuciowy? Nie lubisz dużych piersi? Wiesz między drzwi nie radzę Ci wkładać ale pomiędzy takie piersi byłoby Ci na pewno przyjemnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne te wymiona :D zapomniałbym, czy masz oprócz tych wielkich wymion coś mądrzejszego do powiedzenia. ja lubię naturalnej wielkości. a kobieta musi być skromna i najlepiej jak by była inteligentna. ale, takich ze świecą szukać na tym forum. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nie... to nie moje... ale podpisuję się pod tym... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej jakiej szukasz znajdziesz wśród przybyszów z Syrii. Patrzcie Panie jakiś kotek-cnotek się zawieruszył na kafe i szybko uciekł żeby go nie zagłaskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj uczuciowy:D Dobrze się spało? Coś wczoraj się nie udzielałeś . Masz zaległości w odpowiedzi na wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żałosne te wymiona smiech.gif zapomniałbym, czy masz oprócz tych wielkich wymion coś mądrzejszego do powiedzenia. ja lubię naturalnej wielkości. a kobieta musi być skromna i najlepiej jak by była inteligentna. ale, takich ze świecą szukać na tym forum. żegnam Inteligentny to powinien być mężczyzna a z powyższego nie wynika, że taki jesteś. Kobieta powinna być piękna, rozsądna i opiekuńcza nic poza tym nie MUSI. Chłopku-roztropku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarik piesku do budy:D lub Idę pod rękę i do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś gość dziś strasznie się przejęłaś swoją rolą usmiech.gif Nie ...to nie to slowo...nie przejelam sie...p o d j a r a l a m sie tym co bede robic...o tak wlasnie:) Miluszku niestety zawiode Cie...nie moge dzis byc tutaj...malzonek zapowiedzial mi dzisiaj ostre pukanie.W zwiazku z tym mam prosbe...moglbys myslec o mnie dzisiejszej nocy bardziej intensywnie niz zwykle?Zacznij po godz.22...Nie patrz dzis w gwiazdy ...raczej w lusterko...patrz i placz....no i zgrywaj sie-uwielbiam to teraz!!!Koniecznie pisz ...duzo...i jak zwykle sam do siebie...to ubostwiam najbardziej...Lubie kiedy sobie odpisujesz i ciagle zle uzywasz zaimkow osobowych...juz sie nawet zdarza ,ze ktos je pomija w miejscu gdzie sa obowiazkowe -hahaha.Robisz to chyba celowo...niewiarygodne,zebys byl az takim tempakiem....niewazne...mozesz sie starac bardziej lub mniej-PISZ:) Nie przestudiowales linka ktory Ci podeslalam? Piersi na zdjeciu nie sa moje...nie moglam nigdzie znalezc tak zaje/bis/tych cyckow jakie ja mam. Skarbie...mamy jeszcze grubo ponad 10 miesiecy...niejedna impreza przed nami.Przysiegam,ze dam Ci emocje wieksze od tych ktore dostawalam od Ciebie ...nie moge tylko obiecac,ze Ci sie spodobaja.Bawmy sie!!!:) Mysl o mnie prosze bardziej niz zwykle...dzis wyjatkowo...bardzo prosze...Skarbie... Widze,ze to Ci sie bardziej spodobalo :)Nie krepuj sie...dajesz Malenki...:P Do zobaczenia wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"cycki" naprawde dobre ale nie jej, a zimna jest fajna bo nikogo nie udaje jak my :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "cycki" naprawde dobre ale nie jej, a zimna jest fajna bo nikogo nie udaje jak my pechowiec.gif Jak my? Nie mów gościu za wszystkich. Moje wpisy tutaj są prawdziwe pisane od serca co mi podpowiada intuicja i nikogo nie udaję. Jestem taką osobą jak mnie odczuwasz. Nie zakładam żadnych masek w życiu prywatnym jak też na forum. Generalnie jestem zołzą. Tak zołzą, pustą w środku, starą chudą jędzą. A i z dużymi cyckami. Wiem,że nikt mnie tutaj nie lubi. Wcale się tym nie przejmuję robię jak szarik często na wszystko sik.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego tutaj piszę w wątku uczuciowego? Dlatego, że mam wrażenie, że ukradł mi moje na siebie określenie. Uczuciowy trup. Bo to chyba nie jest przypadkiem by dwie osoby mogłyby tak samo się nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie.To znak od Boga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ze to ja
Ut godz wczoraj 1:36,pa pa do zobaczenia kiedyś może,jak juz tobie i mnie przejdzie.....buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na pewno nie.To znak od Bogausmiech.gif Ty na pewno tego nie wiesz.I pilnuj swoich spraw bo coś nie tęgo z nimi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
jeśli chcesz czekać aż mnie przejdzie to dopiero po drugiej stronie... ale tam podobno nie będziemy już niczego pragnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×