Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
.....idiota ach idiota się po ekranie miota......On chętnie się obnaży bo tylko o tym marzy....i wszystkie nasze gwiazdy, chcą zaznać takiej jazdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlot zawiedzionych i rozgoryczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedźm i czarownic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nieboszczykami nie gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z trupami tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zlot zawiedzionych i rozgoryczonych gość dziś wiedźm i czarownic.... Ktos widzial w tym temacie jakas kobiete ,wiedzme czy czarownice ktora dalaby wiekszy upust swojemu rozgoryczeniu i niedoli jak trup?Odczepcie sie od nas kobiet.. Skarbie...nie musisz tu byc caly dzien...wystarczy wieczorem...kurcze nie wiedzialam,ze az tak sie tym przejmiesz:P gość dziś http://www.dailymotion.com/video/x4n5v0_miodo we-lata-piosenka-idiota-ach-id_fun lepiej bym tego nie ujela:) gość20_41 dziś Niebawem wpadnę do Ciebie. Nie dziś, nie jutro,ale nie długo. Oo znowu?:-)))) Mam plan B.Ale nie wyznam Ci go bo jeszcze gotow bylbys przyjechac dzis;)Poki co...nie zapraszam. Do zobaczenia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćuczuciowy trup dziś no... to dołożę kilka detali do scenariusza... No to ja tez:) Panie A...Adamie czy jak Ci tamusmiech.gif ...jak sie rozkreciles:) Wracam z pracy a tu taka lektura... Klamiesz klamiesz klamiesz-jak zawsze. Na kilka pytan odpowiem ja bo Ty juz pewnie sam sobie nie wierzysz. gość dziś Kłamiesz aż się za Tobą kurzy uczuciowy. Czy jesteś lojalny wobec swojej żony? Wie o tym, że w Twojej pięknej główce rodzą się takie fantazje?Odpowiadam...Nie wiem czy wie o fantazjach ale wie o mnie. gośćucztru dziś gość dziś ... godziny tego tematu już są policzone...Odpowiadam: Tak...trupek juz sie zegnal z tym tematem kilkanascie razy:Ze mna juz sie tak zegna 11 lat... gośćut dziś gość dziś ... zdecydowanie nie... nigdy się nie bawiłem...Odp: Owszem, zawsze sie bawiles i ta zabawa trwa do terazusmiech.gif szkoda tylko,ze kiedy ja podlapalam jej smak Ty chcesz sie z niej wycofac...Rzeczywiscie jest to jakas odskocznia.Prawda jest tez taka,ze oboje moglibysmy sie spotykac z kim sobie tam chcielibysmy...gdybysmy chcieli:)widocznie bardziej kreci nas ta zabawa w sieci...Uszanujcie Panstwo te dewiacje... gośćuczuciowu trup dziś ... tytułowa "SKARBIE" ma męża którego bardzo kocha, tak się przynajmniej wydaje Ut... Ut ma żonę od której nigdy nie odejdzie... odp: teoria spisku .Podalam Ci na tacy kilka warunkow ktore dotyczyly naszego spotkania...jednym z nich bylo: zero zmian w rodzinie.Skad pomysl ten i inny...?Nie wnikam. "mógłby widzieć Ją prawie codziennie... daleko to nie kwestia odległości..."grubo ponad tysiac kilometrow jednak te roznice czyni:P gość 2015.09.20 jeżeli jesteś M , to wiedz że pomimo upływu czasu, pomimo ... nadal Cię kocham . A.-...Blagam Cie...mam kilkadziesiat stron poematow ktore o tym swiadcza...juz nie potrzebuje wiecej,zeby wiedziec. gośćut wczoraj nie chodzę z samochodu do domu, parkuję pod domem, byłaś pod moim domem? niemożliwe...odp: Oczywiscie,ze nie bylam...ale bede.Twoi "sasiedzi"sa moja rodzina hehehe i ciagle zapraszaja nas na kawe,zawsze mialam nie po drodze kolejnym razem sie nie wykrece...nie moge.Poza tym to Ty masz w zwyczaju jezdzic tam gdzie ja jestem a nie odwrotnie:) A teraz cos na deser...kiedys...dawno....(na przestrzeni tych lat jestes caly czas gdzies blisko mnie...wiesz to)...zastanawialam sie czasem czemu sie tym bawisz?Co powoduje,ze zabawa moimi uczuciami jest dla Ciebie w jakikolwiek sposob interesujaca...dzis to zrozumialam i wybacz ale nie zamierzam z tej zabawy rezygnowac bo cholernie mi sie podoba.Jeden rok za jeden miesiac...nie musisz dziekowac.Teraz to sa dwa tygodnie ...za 11 lat podaruje Ci 11 miesiecy,mysle,ze to bardzo dla Ciebie korzystny uklad. Niespodzianka...Kocham sie bawic w ten sposob...Moj nauczyciel jest Mistrzem...a ja cierpliwie sie uczylam...dlatego tez to wlasnie tutaj bede Cie informowac o tym gdzie rozpoczynamy impreze.Mozesz zniknac z tematu ale przez 11 miesiecy masz tutaj wchodzic i czytac co napisalam i gdzie Cie zapraszam.Jesli powiem,ze impreza w sobote na czacie-bedziesz wiedzial gdzie.Bede sie zjawiac pozno bo zamierzam przygotowac na kazda imprezke cos na goraco:) Kochanie...przed nami 11 miesiecy(niecale) dobrej zabawy...podziekujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś strasznie się przejęłaś swoją rolą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20_41
do 13.35 ! "gość20_41 dziś Niebawem wpadnę do Ciebie. Nie dziś, nie jutro,ale nie długo. Oo znowu?usmiech.gif Mam plan B.Ale nie wyznam Ci go bo jeszcze gotow bylbys przyjechac dzisoczko.gif Poki co...nie zapraszam. Do zobaczenia wieczorem." x Jestem kobietą i pisałam to do faceta nie do kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo....była akcja a gdzie jest reakcja? Pewnie złość i nienawiść nie pozwala na reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimnasuko zamiast biustu pokaż pupę, może tym przyciągniesz uczuciowego.Napisz coś kuszącego, rzuć mu ochłap swojego ciała wówczas skoczy mu adrenalina.Takich emocji na pewno nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZ
Zimnasuka możesz odpisać na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś gość dziś strasznie się przejęłaś swoją rolą :) Nie ...to nie to slowo...nie przejelam sie...p o d j a r a l a m sie tym co bede robic...o tak wlasnie:) Miluszku niestety zawiode Cie...nie moge dzis byc tutaj...malzonek zapowiedzial mi dzisiaj ostre pukanie.W zwiazku z tym mam prosbe...moglbys myslec o mnie dzisiejszej nocy bardziej intensywnie niz zwykle?Zacznij po godz.22...Nie patrz dzis w gwiazdy ...raczej w lusterko...patrz i placz....no i zgrywaj sie-uwielbiam to teraz!!!Koniecznie pisz ...duzo...i jak zwykle sam do siebie...to ubostwiam najbardziej...Lubie kiedy sobie odpisujesz i ciagle zle uzywasz zaimkow osobowych...juz sie nawet zdarza ,ze ktos je pomija w miejscu gdzie sa obowiazkowe -hahaha.Robisz to chyba celowo...niewiarygodne,zebys byl az takim tempakiem....niewazne...mozesz sie starac bardziej lub mniej-PISZ:)Nie przestudiowales linka ktory Ci podeslalam? Piersi na zdjeciu nie sa moje...nie moglam nigdzie znalezc tak zaje/bis/tych cyckow jakie ja mam. Skarbie...mamy jeszcze grubo ponad 10 miesiecy...niejedna impreza przed nami.Przysiegam,ze dam Ci emocje wieksze od tych ktore dostawalam od Ciebie ...nie moge tylko obiecac,ze Ci sie spodobaja.Bawmy sie!!!:) Mysl o mnie prosze bardziej niz zwykle...dzis wyjatkowo...bardzo prosze...Skarbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suka jestem kobietą ale biorę Cię w cieeemnoo! Zakochałam sie w niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Antek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
ETATOWE ZJEBY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarik to Twój temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×