Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kominek, piec w domu

Polecane posty

Gość gość
U siebie akurat kominka nie mam i jakoś nie odczuwam jego braku. Zamiast tego mam ogrzewanie sieciowe od http://termika.pgnig.pl/ z którego jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszpom
Panie Andrzeju czy mogłyby mi Pan polecić jakiś producentów pieców opalanych pelletem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile średnio może kosztować piec na pellet ? Czy jest możliwa jakaś modyfikacja starego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkoć
Ja kupiłem piecyk wolno stojący do spalania pelletu , podobny do kominków. Ma szklaną szybę z przodu i widać płomienie. Ogrzewa powierzchnię całego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa takiego piecyka, dużo Ci idzie pelletu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas jest kominek z plaszczem wodnym i ogrzewa dom bardzo dobrze. kupilismy go w www.lechma.com.pl/ długo rozmawialismy ze sprzedawca, doradzal nam. jestesmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kocioł z podajnikiem ślimakowym, niedawno na nowy wymieniłem (stary bez podajnika) i niebo a ziemia :) Zainwestowałem w kocioł z serii LUX od Witowskiego o ten -> http://www.sklep-witkowski.pl/c-76/p-255/12-kw-kmbrp-plus-seria-lux i na razie bardzo fajnie się sprawdza, ekipa też dobra pomogli dobrać i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piec kupiłem od firmy z Leszna, a kominek w Obi i działa bez problemu. Przed zakupem/wyborem węgla proponuje przeczytać www.budownictwo.org/artykuly,67972,1,Ekogroszek_cena_czyli_jaki_wybrac_by_nie_przeplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogrzewam piecem, który zamontowała mi firma http://kes.net.pl/ . Moim zdaniem sprawdza się naprawdę świetnie, jestem zadowolony z tego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w naszym domu postawiliśmy na tradycyjny kominek ze szklaną szybą od www.wilinski.pl. Polecił ich nam znajomy, mają fajne projekty i profesjonalne realizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, bo ktoś chce pozbyc sie starego pieca kaflowego i zamontować kominek lub piec akumulatorowy. Ja natomiast zakochałam się w piecach kaflowych. Moja koleżanka zafundowała sobie takie cudo. Kafle kupowała w firmie Neva-pol. Cos pieknego!! Przejrzałam dokładnie ofertę firmy, która wykonała taki piec i chcę go miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naataliaa
Dobrej jakości drewno kominkowe jak i do pieca oferuje drewnex24. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, darmowa dostawa i rozładunek i pomocna obsługa. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego, więc jeżeli jesteście z tego regionu to naprawdę warto zaopatrywać się właśnie u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiczki

ja to mam w domu kominek z kratki.pl - bardzo fajne urządzenie, niezle grzeje i bardzo ładnie i dokładnie wykonane! ja jestem mega zadowolona z wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Berek

Teraz to już nie trzeba wybierać ja mam opcje dwa w jednym mundial2014.net.pl na byłem sceptyczny ale jak poczułem grzanie od razu się polubiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałabym odświeżyć ten wątek i zapytać jakie macie kominki u siebie i jakie macie spostrzeżenia z perspektywy czasu, i użytkowania? Zastanawiam się nad kominkiem gazowym lub na pellet. Kominek mialby pełnic funkcje estetyczne, umilać chłodne wieczory :) Jako główne źródło ocieplania mam kocioł gazowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×