Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kupic takie mieszkanie??

Polecane posty

Gość gość
No właśnie ty już zdecydowałaś więc dlaczego w ogóle pytasz, skoro masz odpowiedzi w nosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w zyciu Lazienka w mieszkaniu to standard Nie wyobrazam sobie inaczej To krepujace spotykac na korytarzu sasiada Latac z gory na dol Nie nie i jeszcze raz nie Nawet na chwile Z reszta to bedzie dluzsza chwila bo chetnych na takie cos nie znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak nie znajdziemy chetnych to i tak sie wyprowadzimy stad bo bedziemy sie budowac troche mnie nastraszylyscie nie ukrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idac do lazienki i wychodzac z trzeba byc ubranym bo jak inaczej skoro mozna kogos obcego spotkac na korytarzu To po pierwsze Po drugie w razie jakiejs choroby zlamania nogi rozwolnienia jelitowki wez lataj z gory na dol Bez sensu Zero praktycznosci komfortu intymnosci Jesli przydaza wam sie dzieci to wogole totalna porazka Jak kapac jak samej do kibelka isc?To duzy krok wstecz takie rozwiazanie Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takie coś to porażka i tyle. Zero prywatności -latać piętro niżej po wspólnym korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie jest mozliwosc przerobienia tego tak zeby lazienka byla w mieszkaniu a na miejscu lazienki zrobic kotlownie - tylko, ze lazienka byla generalnie remontowana w zeszlym roku, sa nowe kafelki, nowy prysznic, toaleta, umywalka, nowe szafki - szkoda tego troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w życiu popieram powyższe wypowiedzi co zrobicie w czasie choroby? spotkania z sąsiadami zero komfortu, wstydziłabym się, ze za głosno coś mi leci :) ..... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się z mężem długo zastanawiałam nad kupnem mieszkania, gdzie, jakie itp. ciężki wybór, jednak zdecydowaliśmy się nad kupnem poza granicami Wrocławia – https://www.youtube.com/watch?v=jltdaThorhU lokalizacja robi wrażenie szczególnie jak się tam pojedzie samemu. Przekonała nas powierzchnia, tam mogliśmy kupić większe i jak pojawią się dzieci nie będziemy szukać kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest opcja, że w mieszkaniu postawicie ścianki działowe i stanie tam sedes i mała umywalka? Kąpiel normalnie w łazience na dole, ale wtedy własne wc w mieszkaniu, byłaby taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAwet jak wynajmujesz pokoj w hotelu to masz pokoj z lazienka a ty chcesz mieszkac na stale bez lazienki? No jak pytasz mnie, to ja bym nie kupila takiego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie nie pakuj sie w to. tez trudno bylo mi znalezc wymarzone m ale lepiej byc cierpliwym. poza tym tak sie mowi ze 3-4 lata a moze bedziesz musiala zostac tam dluzek??? poza tym trudno bedzie ci je sprzedac bo malo kto pojdzie na takie udziwnienia. rozumiem twoje podejscie ale uwierz mi ze kupno mieszkania to powazna sprawa i kasa o emocje sa najgorszym doradca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe w Szczecinie na Slaskiej pelno takich kamienic z mieszkaniami z kiblem na polpietrze ale tylko z kiblem bo lazienke to kazdy sobie musial sam dorobic w kuchni bo jak nie to bys smierdzacy czlowieku chodzil bo lazienki brak...mieszkalysmy z kolezanka tam przez rok jak studiowalysmy, kibel na polpietrze to byla TRAGEDIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u Kiepskich normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ile negatywnych odp. Komu ty to potem sprzedaż dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dla migrantów z Afryki idealne hehe . Autorka chyba (?)wychowała sie w jakimś kołchozie i za stodołę chodziła że o tak rudymentarne rzeczy pyta. Czy gdyby tam wody nie było i trzeba ze studni donosić też by pytała ludzi?! Na bank to 120 letnia kamienica na 75% zaludniona przez pensjonariuszy MOPS (oby tylko) i najgorszą patologie .Każdy normalny kto tylko ma cień szansy na coś z takich nor ucieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja zapytam inaczej-jak ty chcesz budować dom,a raczej z czego,skoro dla Ciebie takie beznadziejne mieszkanie jest luksusem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrettaG
Ja bym nie kupiła takiego mieszkania. Łazienka w mieszkaniu to podstawa. Niska cena tego mieszkania jest własnie dowodem na to że ciężko je sprzedać. Lepiej faktycznie poczekać, poszukać czegoś bardziej hmmm komfortowego ;) Ewentualnie postarać się o kredyt mieszkaniowy i kupic cos co będzie spełniało Twoje oczekiwania. Zobacz tu http://www.mapanieruchomosci.pl/ To jest kapitalna wyszukiwarka mieszkań. Może tu znajdziesz cos co Cie zainteresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka86
Łazienka na oddzielnym piętrze może być uciążliwa - z czasem może się okazać, że np. lokatorzy się denerwują, bo późno bierzecie prysznic i hałasujecie, także niska cena może Was kosztować dużo nerwów. Moim zdaniem powinniście się rozejrzeć za czymś bardziej przyjaznym do mieszkania bez problemów i bez uzależnień od sąsiadów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś miał bardzo nietrafiony pomysł z takim rozmieszczeniem łazienek. Jednak jakbyś się zdecydowała na kupno mieszkania, to na pewno będzie potrzebna opieka doradcy finansowego (np. http://finansowypiotr.pl/), który pomoze ci w uzyskaniu kredytu i będzie załatwiał formalności. Samemu mozna się w tym zakopać, uwierz mi, wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za żadne skarby świata. W ogóle kupowanie kawalerki to jakiś poroniony pomysł (bo czemu to ma służyć?), a jeszcze w takiej kofiguracji? No ludzie! Minimum prywatności mieć nie chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy chciałabym mieszkać w takim mieszkaniu... Nie lepiej rozejrzeć się za czymś atrakcyjniejszym, w podobnej cenie? :) Może poproś o pomoc w szukaniu dobre biuro nieruchomości? Ja jak szukałam swojego mieszkania, to zgłosiłam się do http://pcn.center/ i dzięki nim wynajęłam naprawdę fajną kawalerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×