Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za duży penis

Polecane posty

Gość gość

mam problem ze zbyt duży penisem. W czasie zwodu ma ponad 21 cm i do tego bardzo gruby. Niby wszystko fajnie...jak jestem z jakąś kobietą to są achy ochy itd. a później okazuje się że jak wkładam to za bardzo boli, nie można dobić do końca... Można trochę zmniejszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzwodu* zjadłem literkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako dziewczyna uważam iż masz z******te szczęście. Myśle, że każda dziewczyna chce czuć faceta w sobie konkretnie. I początkowy ból zamienia się w przyjemność, niesamowitą przyjemność, warto się poświęcić ;) Każdy facet Ci zazdrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie tak nie jest. To jest na zasadzie patrzenia na tort. Oczami by się zjadło cały a później zostawia się połowe. Więc uwierz mi że nie jest tak kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz ma takiego samego i nie ma problemu :DJa bylam cnotka i on prawiczkiem gdy zaczynalismy wspolzycie.Po prostu wchodzi we mnie nie do konca zawsze po minetce i czesto mialam orgazm przy niej.Czasami wyjmowal i mu obciagalam by wytrysnal.Dopiero po porodach( z reszta byl przy nich jak i jest przy kazdym badaniu cipki u ginekologa) do konca swobodniw wchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 22 cm i gruby i też strasznie cierpie, patrze na zachód słońca i płacze, że każda się boi się mój penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem Cię trochę. Kiedyś spotkałam się z facetem który też miał takiego dużego. Byłam zachwycona, ale seks był bardzo bolesny (jestem bardzo wąska). Dokończyłam mu ręką a on mi ustami. Wolę stamdardowe, ale nie martw się, w ręce super uczucie. Może znajdziesz tutaj jakąś amatorke wielkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie...tylko w ręce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciał mieć takiego. Możemy się zamienić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwal się i zapodaj fote z karteczką [napisz kafeteria] !!! :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też takiego i po kilku próbach z koleżankami przekonałem się, że z młodymi dziewczynami to raczej porażka.Dlatego zainteresowałem się kobietami po 30, 40. Jest dużo kobiet zadbanych i bardzo konkretnych, wiedzących czego chcą a przy tym nie zaspokajanych przez partnera. Krótko mówiąc żyję ze spełniania ich potrzeb i fantazji. Obecnie mam kilka przyjaciółek na telefon i terminarz zajęty na całe wakacje.Te moje " usługi" pozwalają mi żyć na poziomie i dają czas i kasę na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś :O znaczy się... za kasę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 czy 22 do tego gruby to dla mnie porażka mówię jako facet ja mam 13cm i 13 obwodu i z niektórymi kobietami był problem a gdzie jeszcze 8 cm sam chciałbym mieć tak z 16cm wtedy byłoby idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13.11. No raczej nie za landrynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustna Be
Nie trafiłam nigdy na takiego "za dużego" i już raczej nie trafię, a szkoda :( chętnie bym się przekonała, czy rzeczywiście ból jest większy niż przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 20,5 cm i też nie mogę we wszystkich pozycjach do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 i dość grubego i nie ma problemów. Z twoją kobietą jest coś nie tak. Normalny penis ma 19-20 cm więc jesteś w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Normalny penis ma od 11 do 16cm wszystko powyżej jest traktowne jako bardzo duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@acordeon Co ty bredzisz, takie coś to wstyd. 16 cm - to maluch. 11 cm to co to ma być, jakaś żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Rzadko kiedy faceci mają powyżej 14 cm więc nie wiem skąd ty wziąłeś te normalne 19-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu pisze o normach kafetarjańskich rzecz jasna. Tu wszyscy, wszystkich partnerzy, mają 20+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
A to zwracam honor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może was oświece, gdy czytam ze normalny penis to 19cm zalewam sie smiechem, jakis 1% meżczyzn ma takiego. Według badan średni penis w Polsce to 13.8cm, wiadomo jedni maja 18 ale za to drugi ma 11 itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma 25 cm w wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim15
Ja mojego nie mierzylem, ale moim zdaniem jest za duzy. Mam dopiero 15 lat i zadna dziewczyna nie chce ze mna seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zle je nazywacie. Faktycznie jak slysze ze penis ma 21 cm to za duzo ale jakbys nazwal go ch/uj/em to od razu wyda sie mniejszy.:D spróbuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jest zle albo za mały albo za duży ech wy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim15
Moj jest za duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się nie udzielaj przyjdz jak skonczysz 18lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 21,7 cm i się tym nie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×