Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój narzeczony chce intercyzy.

Polecane posty

Gość gość
W temacie wypowiadaja sie same szmaty lase na kase faceta. Nie mam nic wiecej do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie, że jak on chce intercyzy to ma do tego powody i tyle. To nie takie proste wyjść dobrze za mąż, a po kilku latach spi*rdolić do kochanka i jeszcze zabrać połowę i majątku, za łatwo byście miały :) kochane łajdaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz podskakiwała to cię kopnie w t*łek i zostaniesz z niczym dotarło do pustej główki ?? A jak ci sie nie podoba to poszła won lafiryndo , na twoje miejsce jest 10 innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Ja bym podpisała. A w razie rozwodu on by został z dziećmi. W końcu, to on ma dom, a ja bym się wyprowadziła do jakiejś klitki, bo mi więcej nie trzeba, więc dla dobra dzieci, mieszkałyby one z ojcem. :) I po argumencie, że w razie rozwodu biedna kobieta z dziećmi do klitki się wyprowadza. Nie, drogie panie, mężczyźni też mogą się zajmować dziećmi. I to nawet czasem lepiej od niektórych kobiet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rob problemu ty bys chciala wszystko. Na zachodzie jest bardzo przeszczegane. Idiotka to nie ma nic z zaulaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu zapytałabym o to w dobrej kancelarii notarialnej. Ja podpisywałam intercyzę w http://www.jeziorscy.com.pl/ i znakomicie mi wszystko wytłumaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i słusznie. To nic złego i nie jest na dobre tylko na złe czasy. Ja z mężem mam podpisaną intercyzę już od 19 lat i niczemu to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, Bardzo się szanujemy, nie wyliczamy sobie grosza. Z własnej woli i tak mamy wspólną kasę, nikt nikomu nie wydziera i nie zdarzyło się oszukać jedno drugiego. Kupujemy sobie nawzajem prezenty i nie rozumiemy co to znaczy bać się złodzieja domowego. Jest nawet lepiej niż przed tą umową, bo oboje staramy się jeszcze bardziej, żeby jedno drugiemu mogło ufać i przypodobać swoimi staraniami. Nikt na niczyją kasę nie czyha, chociaż dochody nie są równe - moje większe. Kobiety nie bądźcie takie wyrachowane i wredne, szanujcie i kochajcie swoich mężów, a na świecie będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój narzeczony chce intercyzy? To normalne, a nie dziwne. No właśnie zastanów się dlaczego? Może nie ma tu żadnych podtekstów, tylko dla porządku i spokoju w przyszłości? Może miał przykre doświadczenia? Może zasiałaś niepewność? W dobie tej szalonej rozwiązłości dzieją się "cuda"? Może chce, żeby bardziej Ci zależało na nim niż na jego ciężko zapracowanych pieniążkach i żebyś to szanowała, a nie traktowała jak bankomat, co bardzo często teraz się zdarza. Bardzo dużo "Pań"głośno mówi, po co szuka faceta?. Oczywiście nie wszystkie. Tylko po to, żeby ciągnąć z niego kasę. Jak go oskubie, to szuka następnego. To samo dotyczy wielu "Panów". To są pasożyty dwojga płci. Zjawisko to jest obrzydliwe. Nie mają wstydu i nie dbają o swoją godność ani drugiej osoby, tej na, której plecach żerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie ma głupich żeby ktoś nie chciał intercyzy, miłość jest teraz a potem się pokłócicie i oskubie cie z pieniędzy albo ty jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój narzeczony chce intercyzy? To normalne, a nie dziwne. No właśnie zastanów się dlaczego? Może nie ma tu żadnych podtekstów, tylko dla porządku i spokoju w przyszłości? Może miał przykre doświadczenia? Może zasiałaś niepewność? W dobie tej szalonej rozwiązłości dzieją się "cuda"? Może chce, żeby bardziej Ci zależało na nim niż na jego ciężko zapracowanych pieniążkach i żebyś to szanowała, a nie traktowała jak bankomat, co bardzo często teraz się zdarza. Bardzo dużo "Pań"głośno mówi, po co szuka faceta?. Oczywiście nie wszystkie. Tylko po to, żeby ciągnąć z niego kasę. Jak go oskubie, to szuka następnego. To samo dotyczy wielu "Panów". To są pasożyty dwojga płci. Zjawisko to jest obrzydliwe. Nie mają wstydu i nie dbają o swoją godność ani drugiej osoby, tej na, której plecach żerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy ludzi z kasą
baby to chciwe koorfy, chcą wejść z niczym a wyjść ustawione, a takiego hooja!!!! Albo szmata podpisuje albo wymiana na taką która podpisze, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobietą i nie wyjdę za mąż bez intercyzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alex
Ja zawsze potępiałem intercyzy a teraz sam jestem za, bo dostałem w xuj kasy od michnika za wierne ujadanie po stronie PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×