Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Akademia Walki, Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Hej, jak w temacie znacie takie miejsce jak Akademia Walki w Wawie? Niedawno trafiłam na ich stronę, widzę że maja na dosc bogata oferte, tylko nie wiem czy warto? Macie jakieś opinie na temat tego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, moja siostra chodzila tam na capoeire i na fitness. Bardzo sobie chwalila kadre i oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam teraz chodze na fitness, od 3 misiecy. Lepiej chyba trafić nie mogłam :) Klimat, świetny, nowoczesny sprzęt, do tego rewelacyjny team i dobre ceny. Jezeli ktoś szuka czegoś takiego w tej okolicy, to jest to znakomity wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaZ081
Ta placówka jest na bardzo wysokim poziomie. Można u nich trenować wiele różnych sportów. Ja chodzę do nich na zumbę, a mój chłopak w tym samym czasie chodzi na boks. Dość tanie mają karnety, a sale treningowe są dobrze wyposażone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula0965
O tak zagdzam się z tym że zumba u nich jest świetna! Jak nigdy nie mogłam się przemóc do tych tańców , tak tutaj mają tak fajnych trenerów, że pokochałam zumbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem bardzo zadowolony z zajęć w tej akademii. Mają super wykwalifikowanych trenerów i duży wachlarz zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super nowoczesny sprzęt na siłowni, miejsce zadbane widać że im na tym zależy. Trenerzy są kompetentni i bardzo mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAldona
Super miejsce, różne treningi do wyboru. Osobiście chodzę tam na fitness, mój chłopak na boks. :) W sumie tam się poznaliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×