Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20latek_dżentelmen

Romans 20latka z 50 latką

Polecane posty

Gość gość
Mam 58 lat, ale żadne próchno, wypraszam to sobie. Cycek pozazdrościłaby mi nie jedna 20-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest !!! Masz rację ! Wiele dojrzałych kobiet wygląda tak zaje/biście, że normalnie na sam widok w mieście drążek staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim kobietom jak ja należy współczuć, chęci jak nigdy, a możliwości ze strony męża nikłe, raz na tydzień, buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie :) Ja mam też nie mało lat, ale dla mnie dzień przerwy to już wieczność. Jak nie mogę czy ... to muszę sobie sam dogodzić. Rano sztywny :) Oj bym chętnie się z Tobą spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa...rano sztywny.....od moczu....hahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D To ze z rana pala stoi to norma. To troche uciazliwe bo wylać sie ciezko. Swoją droga zastanawiają mnie faceci co szczają na laski. Ja bym niemogl sie tak latwo wylac ze wzwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
próchno, ja wiem czy takie próchno, zobacze jeszcze, mówicie żebym rżnął... pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
51 lat.to młoda kobieta. latka szybko lecą, zamiast drąga szybko będziesz miał mentosa, nie obejrzysz sie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
Pomyślę, pamiętajcie że ona może być nawet starsza(mogła zaniżyć wiek), ciekawi mnie tak nawiasem czy kobieta w tym wieku może zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku to już tylko 2-3% ryzyka, nawet jakbyś zlał się w nią kilka razy w dni płodne.Poza dniami płodnymi możesz zalewać ją do woli.Tak, że jak kobieta zadbana i jeszcze do rzeczy, to pełen komfort, można bzykać do bólu, opróżniać jaja kiedy chcesz. Dużo lepiej niż z młodszą, bo tam ciągle ryzyko wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzyka wpadki prawie nie ma ale choroby jak najbardziej myślisz że ona tylko z tobą się umawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 lat i dawno przekwitła? Tłumoki bez szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie mimo wszystko bał zalewać formy. Grałem kiedyś w taki symulator prawdopodobieństwa i przy 2-3% jednak trafiało sie dosyc często. Takiej 50+ kobiety to bym juz raczej niedymał. Musiała by być naprawde fajna. Ale 40+ jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kobieta po 35 roku życia ma 20-25 % szansy na zajście w ciążę w czasie seksu bez zabezpieczeń w dni płodne a po 43 latach do czasu osiągnięcia klimakterium (indywidualnie dla każdej kobiety) 2-3%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok byłem za granicą, wróciłem w grudniu. Żonka ma 45 i od grudnia ciupciamy się bez niczego kiedy chcemy, nie patrząc na dni , oprócz okresu. Do tej pory nic się nie przydarzyło i pewnie nie przydarzy. A ciupcianie o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niewiem, jakoś mnie to nieprzekonuje. Bardzo sie boje wpadki i zawsze sie zabezpieczam, niechciał bym bachora u nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kobieta po 35 roku życia ma 20-25 % szansy na zajście w ciążę x taaa dalej pisz takie brednie, a gimbusy pewnie uwierzą a potem będą niańczyć dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne brednie a naukowa analiza. Nie patrz tylko na swoje podwórko a trochę poczytaj. Są opracowania na ten temat. Kobiety dążące za karierą i w wieku 35+ chcące 1 dziecka to najczęstsze klientki klinik zapładniających in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
jak już będzie seks to i tak założe gumkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
bo jednak bałbym się jednak zalewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już ponad 50 lat życia poza sobą i patrząc z perspektywy czasu nie przegap chłopie takiej okazji. Kobiety w tym wieku to istny ogień w łóżku a nie zimne kapryśne kłody. Koniecznie zerżnij ją w usta i wtryśnij jej swój eliksir. Zobaczysz jak cię to podnieci kiedy twoje nasienie zniknie z jej ust i popłynie wprost do żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
tylko ta jej twarz jak pani z warzywniaka.... ale w sumie jak figurka ok to chyba się raczej skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czaisz się jak dziewica, co chciałby a boi się :D Może zostań jeszcze przy ręce i nie bierz się za prawdzie kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
być może tak czuje się dziewica. Zostanę wykorzystany seksualnie przez tę babę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że zawsze możesz powiedzieć NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
no mogę ale jak już u niej będę to nie ładnie będzie odmówić gospodyni, zwłaszcza jak obiadek będzie dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw sie niźle bawi, ja czytając też, naciągnij jej cycki na uszy i zrób czapkę pilotkę, pewnie nie odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
to nie podszyw, ja naprawdę mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz być naprawdę żałosny że się zastanawiasz... to k***a chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
nie ubliżaj mi, a co, ty byś się nie zastanawiał i byś brał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×