Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odszkodowanie

Polecane posty

Gość gość

Jakis czas temu mialam wypadek, jak sie z niego wykaraskalam to oczywiscie wzielam sie powoli za problem zalatwiania odszkodowania. Niestety mam poczucie, ze dostalam za malo pieniedzy, nieproporcjonalnie wrecz do rozmiaru szkody. Czy istnieja jakies alternatywne metody dochodzenia swoich praw finansowych, zwiekszenia odszkodowania, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, sprawdz sobie np. oferte firm pomagajacych odzyskac zalegla kwote ubezpieczenia. Np. Pro-lege chociazby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewik
ja Ci polecam Votum - to jest duża firma która ma swoje systemy działania i całkiem dobrze im to idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Kolczuk
A mi ubezpieczyciel zaoferował mocno zaniżone odszkodowanie, dlatego musiałem jednak skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej zajmującej się takiego typu sprawami. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na skorzystanie z pomocy Kancelarii Odszkodowawczej Auxilia.pl mają profesjonalną i rzetelną obsługę, która znacząco odciążyła nas od tych wszystkich formalności i papierów oraz podjęli wszystkie kroki, dzięki czemu otrzymałem to co mi się należało. Co ważne nie musiałem ponosić kosztów całej rozprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też odszkodowanie zaniżyli ;/ śmieszne były wręcz te kwoty które nam oferowano..ciesze sie ze kolezanka z pracy polecila nam europejskie centrum odszkodowac dzieki czemu wywalczyli nam kilkukrotność tej sumy - zdecydowanie warto sie do nich odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku walki o odszkodowanie bardzo polecam - www.negocjato.pl - mi parę razy pomogli niesamowicie z jego uzyskaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wcześniej wspomniał o EUCO - Europejskim Centrum Odszkodowań - też mogę Ci ich polecić. Pewna i sprawdzona firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć od razu sprawdzoną firmę jak na przykład Europejskie Centrum Odszkodowań gdzie dostaniesz pomoc natychmiastową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę powiedzieć o EuCO jeśli potrzebujesz pomocy. Warto było im zaufać. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWalterska
Widzę, że dużo ludzi się o Euco wypowiada. I bardzo dobrze! U mnie sytuacja była praktycznie nie do wygrania, z góry stałam na straconej pozycji. Wszyscy mówili - nie ma szans, nie ma co próbować. A jednak oni się zdecydowali i wyciągnęli pomocną dłoń. DZIĘKUJĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z pomocy EuCO. Pomogli z wszystkim bardzo dobrze! Nie mam żadnych zastrzeżeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiś kontakt do nich? Przez stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
Witam, zapraszam do nas. W ranach programu Polisa Plus pomagamy odzyskać pieniądze między innymi za szkody komunikacyjne. Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl Pozdrawiam, Kasia z Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na wyspach znam tylko SOS BPHC i w moim wypadku zdali egzamin. Nie wszystko może szło błyskawicznie, (ale zawsze w takich przypadkach byłem informowany i miałem wszystko wyjaśnione), efekt całej współpracy jest taki że dostałam swoje odszkodowanie i jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Po moim wypadku samochodowym, a było to w zeszłym roku, długo starałem się o właściwą rekompensatę. Nad taką, którą zaoferowała mi ubezpieczalnie można było tylko zapłakać. Zwróciłem się do specjalistów advoco.pl. Dzięki nim otrzymałem wysokie odszkodowanie, a dodatkowo polecili mi dobrego specjalistę, który rozprawił się z powikłaniami po wypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka

Teraz to naprawdę sporo firm jest na rynku, które zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań. Jedną z największych oraz najdłużej działających na runku jest EuCO . Z tego co wiem, to też majką własną kancelarię prawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Maz ulegl wypadkowi w pracy w 2016 roku i dopiero niedawno po tylu latach udalo nam sie uzyskac odszkodowanie. Sprawa byla zawila. Prawnicy z T&W pomogli nam wygrac. Ciagaie po sadach jest okropne, strata czasu jesli chce sie samemu walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Polecam skorzystac z pomocy, np kancelarii krakowskiej t&w. Juz wspomniana wczesniej kilkukronie z tego co widze. Naprawde sie staraja zeby sprawa poszla szybko bo czlowieka mozna wykonczyc czekaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola
Dnia 20.03.2019 o 13:16, Gość Krzysztof napisał:

Po moim wypadku samochodowym, a było to w zeszłym roku, długo starałem się o właściwą rekompensatę. Nad taką, którą zaoferowała mi ubezpieczalnie można było tylko zapłakać. Zwróciłem się do specjalistów advoco.pl. Dzięki nim otrzymałem wysokie odszkodowanie, a dodatkowo polecili mi dobrego specjalistę, który rozprawił się z powikłaniami po wypadku. 

Zgadzam się, jak kancelaria odszkodowawcza, to tylko advoco.pl! Trafiłam na nich przypadkiem, a okazali się wielką pomocą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaF
Dnia 23.03.2019 o 21:11, Gość Luśka napisał:

Teraz to naprawdę sporo firm jest na rynku, które zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań. Jedną z największych oraz najdłużej działających na runku jest EuCO . Z tego co wiem, to też majką własną kancelarię prawną.

No właśnie oni mi pomogli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaina

Z tymi odszkodowaniami nie jest nigdy łatwo, na szczęście ja trafiłam na doświadczonego adwokata - pana Cejrowskiego. Bardzo mi pomógł, wygraliśmy. To wiele dla mnie znaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria

Mój zabieg nie przebiegł zgodnie z planem. Lekarz prowadzący umywał ręce, winę zaczął zwalać na  pozostały personel. Nie jest łatwo wygrać z lekarzem, ale adwokat Cejrowski poprowadził moją sprawę jak prawdziwy profesjonalista. To nie tylko dobry adwokat, ale i dobry człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Hmmm nie wiem czy istnieją alternatywne metody uzyskania ubezpieczenia, lepiej zwrócić się do kancelarii z dobrą renomą. Mi znajoma poleciła Advoco i faktycznie wyjaśnili mi, jakie rozwiązanie będzie najbardziej korzystne dla mojej sprawy, jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes

Fakt, renoma jest bardzo ważna. Z tego co widzę, to firma, która mi pomogła - euco - ma dobre opinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja zamiast szukać pobocznych rozwiązań zaufałem kancelarii, która rozwiązała sprawę mojego przyjaciela i to był słuszny krok w stronę odzyskania odszkodowania. Była to kancelaria Advoco, są kompetentni i profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×