Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie na krótki weekend gdzieś w Polske

Polecane posty

Gość catarina1
Ja bym poleciła odwiedzić Wrocław, bo to bardzo fajne miasto ;) Ja byłam tam na majówce i wróciłam zachwycona. Zarezerwowałam apartament na bookaparcie przy Rynku i to była naprawdę dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunga
Polecam Pojezierze Drawskie, niedawno odkryłam ten region i jestem zachwycona. Dawno nie byłam w miejscu, gdzie jest tak piękna przyroda i nie ma wąsatych Januszy w sandałach ze skarpetami i Grażyn rozkładających parawan ;) Polecam każdemu, kto jest zmęczony zgiełkiem i chciałby po prostu pospacerować w spokoju, pojeździć na rowerze czy popływać w jeziorku. Byłam z mężem w ośrodku Taurus w pobliżu Linowna, świetne miejsce, można wypożyczyć sobie rowery, co zresztą zrobiliśmy. Na weekend idealny kierunek, żeby się trochę zresetować i odpocząć od miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy tylko mogę wracam do Wejherowa! :) Ach... wspaniałe miasto, trasy turystyczne i zabytki. Nie lubię przepłacać, a w Wejherowie ceny są znacznie lepsze, niż w wielkich turystycznych miastach. I zakochałem się bez pamięci w kaszubskiej kuchni. Polecam wybrać się chociaż raz - daję słowo, że warto :) Wszystkie informacje dotyczące rzeczy, które warto tam zobaczyć można znaleźć na stronie: www.turystyka.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariassaa
Razem ze znajomymi byliśmy w Zakopanem w styczniu i nocowaliśmy w Aparthotel Delta. Dobra lokalizacja, niedaleko na Krupówki i też w zasadzie cała baza narciarska jest pod nosem. A my właśnie się głównie na narty wybraliśmy, mało siedzieliśmy w ośrodku. Ale warunki fajne, obsługa sympatyczna, pomocna ale też szanowali naszą prywatność. Czyste łazienki, widok z okna na góry taki, że codziennie fotki robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pierwszy dzień w Zimowym Domku mnie zaskoczył, bo obsługa zaproponowała koktajle, super śniadanko, a nawet duży wybór książek :) Minimalistyczna sauna naprawdę mi się spodobała. Jedzenie super, wyposażenie przemyślane. Kameralna, miła atmosfera i obsługa na każde zawołanie :) Zapłacisz, ale wiesz za co :) Na booking dużo opinii, na FB wszystko piątki. Przed rezerwacją na ich stronce potwierdzałem, czy warto. Od siebie dokładam pozytywną ocenę :) Jednak jest różnica w jakości, jak sobie nie żałujesz na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weekend to tylko do Wrocławia. Super miasto a spanie można znaleźć np. tu www.momoapart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybrać miejsce do którego nie trzeba dojeżdżać strasznie daleko, bo połowa weekendu w drodze mija się z celem. Fajne oferty weekendowe znajdziesz: http://weekend.nocowanie.pl/ Myślę, że na weekend lepsze są góry, bo na dłuższy wypoczynek zawsze wybieram morze <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rektoss
Na rybach bywam w Brennie. Dużo rodzin z dzieciakami wypoczywa w Campus Karolina (łatwo trafić, zaraz przy Jeziorze Białym). Fajny ośrodek, ogrodzony. Dużo rzeczy bezpłatnie, chociażby internet, parkingi, aneks kuchenny, meble ogrodowe. Można dłużej posiedzieć. Jak w kilka osób jedziesz to cennik bardzo konkurencyjny. Niedługo zamierzam znowu jechać, więc możemy się jakoś dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliseja
Zależy kto co lubi :) Na takie krótkie weekendy to fajnie zwiedzić jakieś ciekawe miasto, a u nas jest takich całkiem sporo. Wrocław jest bardzo ciekawy, ma dużo zabytków, jest gdzie pójść, zjeść. A do tego jeszcze mają duża bazę noclegową, na Bookaparcie czy Bookingu można znaleźć bardzo fajne kwatery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na szybki, weekendowy wypad polecam wizytę w jakimś dobrym spa. Można szybko zregenerowac siły przed kolejnym tygodniem :) Bardzo lubie jezdzic do Pałacyku Otrębusy pod warszawą, dlaetgo i Wam polecam ;) http://www.palacykotrebusy.pl/hotel-basen-spa-warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyx
Ja ostatnio rezerwowałam na Bookaparcie noclegi w Gródku nad Dunajcem. Już się nie mogę doczekać aż tam będę. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pierwszy dzień w Zimowym Domku mnie zaskoczył, bo obsługa zaproponowała koktajle, super śniadanko, a nawet duży wybór książek :) Minimalistyczna sauna naprawdę mi się spodobała. Jedzenie super, wyposażenie przemyślane. Kameralna, miła atmosfera i obsługa na każde zawołanie :) Zapłacisz, ale wiesz za co :) Na booking dużo opinii, na FB wszystko piątki. Przed rezerwacją na ich stronce potwierdzałem, czy warto. Od siebie dokładam pozytywną ocenę :) Jednak jest różnica w jakości, jak sobie nie żałujesz na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka biesiad firmowych robiłem u „Adama” w Krynicy. Swojski klimat, nie jest drogo, stoły bogato zastawione. Cenowo myślę, że nie do pobicia lokalnie miejsce i przede wszystkim zadbane. Dużo lokali obdartych widziałem, a ten trzyma fason. Szczerze zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to rocznica to może się wybierzecie do spa? Pobędziecie razem, robicie sobie romantyczny wypad we dwoje. My z mężem bylismy niedawno w kudowie zdroju, gdzie zatrzymaliśmy się w fajnym hotelu verde montana. Wykupiliśmy zabiegi spa i cudownie spędzliśmy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie czas z rodzinką można spędzić w hotelu http://www.borowydwor.pl/hotel/index. My bylismy tam na wakacjach właśnie całą rodziną. Jest tam Centrum Dziecka „Borowa Dolina” więc dzieci były mega zadowolone, dla nas SPA i termy, dodatkowo dobre jedzenie a pokoje fajne urządzone. wszystko super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie do Krakowa!!! Mieliśmy wynajęty apartament ze strony www.friendhouse-apartments.pl Blisko centrum, więc spędzaliśmy sporo czasu na zwiedzaniu. Naprawdę przednie miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię wyszukiwać noclegu przez stronę www.meteor24.pl . Mają duży rozrzut z jednej strony droższe apartamenty, z drugiej tańsze prywatne kwatery. Można też fajnie trafić jeśli chodzi o gospodarstwa agroturystyczne, które często gęsto mają lepszy komfort pokoi niż pensjonaty czy hotele a liczą sobie sporo mniej od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krynica Zdrój jest w sam raz na weekendowy wypad. Byliśmy z narzeczonym w tamtym tygodniu w Halna Residence i cudownie spędziliśmy czas. Jest gdzie spacerować, a wieczorem można się zrelaksować przy kominku. Warto też spróbować tamtejszej wody leczniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym miejscem na wypad weekendowy jest na pewno kudowa zdrój. Nieduże miasteczko, ładne i urokliwe. ja tam kiedys byłam akurat w hotelu verde montana, bo mial dobrą lokalizację, był w centrum miasta. Milo wspominam ten pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tygodni temu wyskoczyłem na weekend do Pułtuska. Bardo urocze miasto. Zatrzymałem się w hotelu www.milordhotel.pl i jeżeli postanowicie zwiedzić to miasto to polecam się wam tam zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tygodnie temu byłam w Poznaniu na weekend. Fajne miasto z koziołkami i ładnym starym miastem. W drodze do domu wstąpiliśmy jeszcze do Leszna bo zarezerwowaliśmy sobie lot w tunelu aerodynamicznym i taki weekend był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl o zwiedzaniu wiekszych miast. Moze o Wroclawiu? W http://www.hotelsleep.pl/ naprawde fajnie jest sie zrelaksowac. To genialny pomysl na weekend! Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz tracić dużo pieniędzy, a liczysz na weekend pełen atrakcji to dobrym miejscem dla Ciebie będzie Wejherowo. Jest to miasteczko znajdujące się jakieś 25 km od morza i w pełni pozwala się cieszyć prawdziwym kaszubskim klimatem. Jest niedrogie i oferuje mnóstwo atrakcji (więcej informacji pod linkiem: http://turystyka.wejherowo.pl/ ) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Gdańsk ? Hotel Hanza ze spa blisko starówki pozwoli Ci odpocząć ;) Tutaj możesz przeczytać o zabiegach jaki oferują http://relaksspa.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wejherowo,Zamość,Lublin,Kraków,Szczyrk,Wisłę,Ustroń czy Żywiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej strony polecę wynajem domków nad jeziorem Somińskim niedaleko Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Jest tam świetny ośrodek wypoczynkowy oraz stadnina koni. Dla zainteresowanych podsyłam kontakt http://kaszubskibor.com.pl - miejsce idealne na weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem miejsca na weekendowy wypad to polecam wam udać się do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, którą trzeba zwiedzić chociaż raz w życiu. Ja zatrzymałam się w www.zajazdhetman.pl Mają pyszne jedzenie i świetną obsługę, więc warto się u nich zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
Tak Trójmiasto to dobry kierunek, staram się tam być przynajmniej 2-3 razy w roku :) Teraz też planujemy z narzeczonym krótki wypad do Gdyni i pewnie jak zwykle zatrzymamy się w Willi Mewa http://www.willamewa.pl/. Bardzo przytulny pensjonat z super pokojami i smaczną kuchnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×