Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie na krótki weekend gdzieś w Polske

Polecane posty

Gość gość
Zgodzę się z tymi klasykami dotyczącymi wyjazdów do Krakowa - aczkolwiek to miasto może poza ogromem zwiedzających jest naprawdę urocze. Polecam noclegi bed & breakfast (http://www.apartmentcracow.com/pl/) w centrum i na obrzeżach miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam - łódź i hotel Stare Kino w centrum - Karków i hotel Secret Garden - kocham też lato w Sopocie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jeździć do Zakopanego, nawet tylko na weekend. Spędzam tam cudowny czas, odpoczywam i jem pyszne rzeczy. Mam już nawet swój ulubiony pensjonat blisko Krupówek www.excelsior.com.pl. I na Zakopane każda pora roku jest odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka książka przewodnik - Polska w weekend czy coś podobnego, masz tam opisy hoteli, atrakcji i punkty gdzie warto zjesć. Kupiłam chłopakowi na urodziny i był bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Fiś
Polecam Górny Śląsk a konkretnie Tychy i jezioro Paprocańskie - świetne miejsce, by się zresetować. Trafiliśmy do Hotelu Piramida http://www.hotelpiramida.pl/ i byliśmy zadowoleni z pobytu. Na miejscu mają SPA i basen.. Restauracja czynna codziennie z dobrą kuchnią. Co najważniejsze Hotel położony jest prze samym jeziorze i lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondziu7778
Zrób jej fajną niespodziankę i jedźcie do Wieliczki np żeby zwiedzić kopalnie soli :). Mają tam też noclegi ale nie polecam bo bardzo zimno, lepiej zanocować w jakimś normalnym hotelu np w Hotelu Koral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia2402
Ja jeżdżę nad jezioro Sielpińskie: http://www.sielpiadomki.pl Miejsce romantyczne i śliczne. Wspaniały "klimat" ale oczywiście latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveliiiin
My właśnie w ostatni weekend byliśmy w Gdańsku. Nawet polecane tu Skimondo odwiedziliśmy! Naprawdę fajna sprawa. I zimowa pogoda wcale nie jest przeszkodą - polskie morze jest piękne o każdej porze roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaak
Jedź do jakiegoś fajnego SPA z masą atrakcji więc się nie wynudzisz :D. My w tym roku wybieramy się do Srebrnego Dzwonu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My właśnie jedziemy do Gdańska ale będziemy mieć w Hotelu Amber saunę fińską, kabinę infrared i jacuzzi, więc po zwiedzaniu miasta będziemy oddawać się przyjemnościom spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa77
Mi się bardzo podobało w Srebrnym Dzwonie, bardzo fajne SPA :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem poznaliśmy się w Gdańsku. Oboje tam spędzaliśmy wakacje. Miasto to bardzo się nam podoba. Staramy się spędzać w nim swe rocznice ślubu. W tym roku mieliśmy okrągłą rocznicę i spędzaliśmy ją w samym centrum zabytkowego Gdańska w hotelu Hanza http://www.hotelhanza.pl/ Wysoki standard (4 gwiazdki) bardzo przypadł nam do gustu. Fantastyczna obsługa, ekskluzywne pokoje, pyszne jedzenie. Czuliśmy się jak w raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka3665
Ja sobie bardzo chwalę SPA Unitral, byłam tam na zabiegach gdy byłam w ciąży a w przyszłe lato jadę z mężem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulaa88
Nam z rodzinką się bardzo podobało w Srebrnym Dzwonie, wypoczęliśmy bardzo w weekend walentynkowy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weekend proponuję wyjazd do Kopalni Soli w Wieliczce - moim zdaniem to jedna z największych atrakcji w Polsce, jak najbardziej warta odwiedzenia. Jeśli zostaniecie w Wieliczce na noc, to polecam hotel Górsko http://hotelgorsko.pl - jest zaledwie 200 m. od kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandaa6674
A ja wole w Wieliczce hotel Koral. Taniej, rownie dobry dojazd i atmosfera bardzo przyjemna. I co najwazniejsze - lozka bardzo wygodne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków to idealne miejsce na spędzenie rocznicy, tam jest pięknie, jest gdzie pójść, nocleg też się da tanio załatwić np. w hotelu http://hotellorenzo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria7886
A ja wole sie wybyczyć w SPA :D. W tym roku byłam w SPA Unitral, ale następnym razem pojadę sobie tam na wakacje, bo widziałam u nich na stronie, że można oszczędzić kilka stówek w tym okresie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllllo
Zależy jak lubisz spędzać czas. Czego byś nie wybrał polecam serwis bookapart.com, można znaleźć fajne noclegi za niewielką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szybki wypad najczęściej wybieram Zakopane, to moje ulubione miejsce. Można ciekawie spędzić czas, pospacerować, pozwiedzać. Ale poza tym zawsze można odwiedzić jakieś miasto, Kraków, Wrocław czy Gdańsk. W Polsce można znaleźć wiele ciekawych miejsc, ciężko wybrać coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobalo jak bylam w hotelu jaworowy dwor pod warszawa. Spa, pole golfowe, mozna odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobalo w dusznikach zdroju, bylam w zeszlym roku na wiosne. sporo ciekawych miejs do zwiedzania, piekne wspomnienia. spalam w fajnuym hotelu sonata, w samym centrum, wiec blisko wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwko i grill
Zależy skąd jesteś. Jeśli z południa Polski, to nie wiem, ale dla centralenj i północnej części kraju zdecydowanie polecam Mazury! A najlepiej Warmia, czyli ta zachodnia część, bo tam jest mniejszy tłum, niż na wielkich jeziorach. Byłem w zeszłym roku na długi weekend w Boże Ciało w Starych Jabłonkach tutaj: http://osrodekskowronki.pl i było bardzo fajnie. 200coś kilometrów od Warszawy, jakieś 10 kilometrów od Ostródy, dojazd spoko, nad jeziorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie można spędzić czas w Podkarpackim. Nie mówię żeby od razu zapuszczać się w Bieszczady ale jak na weekend to w sam raz Rzeszów. Polecam wziąć nocleg jak najbliżej centrum i rynku bo tam najwięcej się dzieje. Od siebie mogę polecić hotel Fryderyk który jest fajnym klimatycznym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×