Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dobra i tania drukarnia

Polecane posty

Gość Henryk Bartoszak

Patrzymy na portfel to oczywiste meseve.pl moim zdaniem bardzo korzystna oferta, szybka realizacja zleceń a to się ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

u mnie też estilab jest na pierwszym miejscu. szybko, tanio i konkretnie wykonane zlecenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek 22

Korzystałem keidys z Estilaba, tylko jednorazowo potrzebowałem kilku sztuk etykiet, ale dobrze wspominam wykonaną usługę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

Dla mnie bezkonkurencyjna cenowo i jakościowo jest a3extra.pl Sitodruk, materiały promocyjne jak ulotki i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozanska

estilab sprawdził się też u mnie ! potrzebowałam etykiet na słoiki w związku ze swoją nową działalnościąv i spisali się na 5! jestem bardzo zadowolona ze zlecenia i myślę że zgłoszę się do nich jeszcze nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fingerprint 

https://www.fingerprint.pl/ - daje tutaj namiary na drukarnię ( drukarnia wiele razy przeze mnie sprawdzona i w porównaniu do innych drukarni wypada w moim mniemaniu bardzo pozytywnie). 

Bardzo dobra jakość druku i szybka realizacja. Wygodny upload i weryfikacja projektów na stronie. Poza tym własne studio graficzne, w którym mozna się doradzić co do projektu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo

Estilab ma bardzo bogatą i fajną ofertę na druk cyfrowy. Zobacz sobie ich stronkę, robią zlecenia błyskawicznie i niedrogo. Myślę,że Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Mogę się zgodzić. Również odkąd współpracuję z Estilabem, to mam gotowe zlecenia w szybkim czasie, za niewielką cenę. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaa

W moim przypadku wspolpaca z estilabem przebiega pomyślnie- zlecenia na czas i w korzystnej cenie.super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Mnie złocenia robili w firmie RGB Druk w Lublinie – zamawiałem materiały przez ich stronę www.rgbdruk.pl/ i wszystko było w porządku. Ładnie wykonane, dokładnie wydrukowane i nie ścierało się podczas użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

A u mnie najlepiej sprawdził się estilab. Niedrogo, a solidnie. Druk estetyczny, a zlecenia na etykiety wykonują szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Też korzystam z a3extra.pl i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Bardzo dobrej jakości realizacje odzieży z nadrukami i materiałów drukowanych do promocji jak kalendarze, ulotki czy plakaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka

Ja korzystam z usług drukarni Estilab. Jak dla mnie jest super i nie zmieniłabym jej na inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek

Fajna niedroga a konkretna drukarnia to estilab. Zlecenia wykonują błyskawicznie i za to ich szanuje Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamP

Najlepsza drukarnia sitodrukowa z Warszawy to www.amigo-sitodruk.pl Na stronie znajdziecie więcej szczegółów, ale powiem wam, że są bardzo solidni i terminowi a ceny są bardzo rozsądne. Ja jestem z ich usług w pełni zadowolony a korzystam z tej drukarni regularnie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtaszek

Plakaty zawsze drukuje http://reklamowehasla.pl/rola-wysokiej-jakosci-druku/ jakość jest naprawdę imponująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak byłam na Remadaysach w tamtym roku to znalazłam odpowednią i tanią drukarnie 🙂 W tym roku jadę tam by znaleźć firmę , która będzie dla nas robiła gadżety reklamowe. Te targi to skupisko firm, które reklamą się zajmują więc sa najlepszym miejscem , by znaleźć dobrą firmę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam już kilku drukarni ale udało się znaleźć tą idealną drukreklamowy.com.pl Polecam nie miałam żadnych problemów a zamawiam regularnie ulotki 🙂 Polecam

Edytowano przez Mika 1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×