Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elka11116

Pocałunek w policzek

Polecane posty

Hej. Bardzo Was proszę o szczere opinie. Mam 24 lata i pracuje z mezczyzna 20 lat starszym. Duzo czasu spędzamy razem, zaprzyjaźniliśmy sie. Uwielbiamy ze sobą rozmawiać, rozumiemy sie bez słów. Znamy sie od ponad roku. Powtarza często, ze czuje sie "uspokojony w moim towarzystwie", ponadto ostatnio zaczął puszczać oczka. Dodam, ze rowniez w ostatnim czasie podczas składania sobie życzeń pocałował mnie w policzek. Nie wiem czy moze to cos oznaczać czy to po prostu przejaw sympatii. Jest przystojny, podoba sie wieku kobietom. Aaa, no i ma żonę i dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puścił oczki, pocałował w policzek.. a no i ma żone i dzieci. xx Nie wiem czy się z ciebie śmiać czy współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to rzeczewiscei Aaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaaa11117
Prosiłam o ocenę sytuacji, nie moich życiowych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic nie znaczy , jest zartobliwy , na luzie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czysta sympatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocalunek w policzek to nic nadzwyczajnego, ale oczko to przejaw wielkiej milosci do ciebie, ten facet jest wyjatkowy, ze swieca takich szukac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×