Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki samochód dostawczy do firmy?

Polecane posty

Gość gość

Witam, potrzebuje samochodu dostawczego do niewielkiej firmy a konkretnie chodzi o sklep ogrodniczy. Będę dużo jeździć, wiec musi być ekonomiczny. Na co byście postawili? Wstępnie rozmyslam miedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
Ford Transit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibaba99
Jezeli zależy Ci na komforcie przemieszczania się bierz w ciemno avensis II w combi spokojnie po złożeniu tylnych siedzien masz do dyspozycji duzo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dostawczakow znam sprintera i mogę go polecic, silnik nie do zajechania, do tego niedawno słyszałem o promocji w Mercu wiec możesz sobei zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
Skąd jesteś? Oddziały w dużych miastach na terenie całej Polszy ma firma transportowa Kangoor. Mają ciekawą ofertę, może znajdziesz coś dla siebie - www.kangoor.pl. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zdecydujesz się za jakis czas poszerzyc flote, polecam zapoznac się z oferta http://www.azstudio.com.pl/ Maja szeroki wybor cb radio oraz radiotelefonow, które znacznie ułatwiają komunikacje w trasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolleczka
Przejrzy sobie oferty samochodów dostawczych i wybierz najlepszy dla siebie. Poza samochodami przyda ci się też z pewnością kilometrówka online np z https://wfirma.pl/kilometrowka-online Dzięki niej ogarniesz trasy, przeliczysz trasy wg stawek i rozliczysz przebieg samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman77
Przede wszystkim skalkuluj sobie, co dokładnie potrzebujesz. Raczej odradzałbym Ci kupno nowego samochodu, a doradzał zakup auta używanego. Teraz w http://busmarket.com.pl/dealerzy w dobrej cenie możesz dostać busa w bardzo dobrym stanie, więc warto to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie flota firmowa to głównie samochody dostawcze Mercedes-Benz. Sprawdzają się nieźle, są dość niezawodne. Jeśli chodzi o parametry techniczne, długo można by pisać o tym, szybciej i prościej będzie rzucić okiem na stronę salonu - http://www.warszawa.mercedes-benz.pl/content/poland/retail-0/107900/pl/desktop/vans/new-vans/offers-overview.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz dużo jeździć to koniecznie przemyśl czy nie zamówić karty paliwowej. Ja przy jednym samochodzie non stop w użyciu sporo zaoszczędzam. Nie mówiąc już ile jest wygodniej. Wszystko sobie załatwiam przez internet, mam stały dostęp do faktur, rozliczeń. Mogę to dokładnie kontrolować. Mam kartę euroShell https://fleetcor.pl/ zaproponowali mi najlepsze warunki. Tankując zawsze na jednej stacji mam jeszcze większe rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki 446
ja dostawczakami już kupę lat.zaczynałem od żuka przez lublina, mercedesa a obecnie jeżdżę iveco i te auto najlepiej mi odpowiada. Paka spora, kabina na 7 osób, najmniej awaryjny w dodatku bardzo tanie części. Pali może trochę więcej od innych ale ogólne utrzymanie jest chyba najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryckipp
My też mamy dokładnie tą sama kartę paliwową. Mega ułatwienie. Wszystko załatwiamy przez internet, pracownicy happy bo tankują nawet nie mając przy sobie gotówki. A i wychodzi taniej, i jest spokój bo to wszystko łatwo da się kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdydurka0
Ja z reguły wypożyczam samochody z firmy Bziuk i przeważnie jest to sprinter. Zdecydowanie najbardziej uniwersalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekkoska
Może kogoś z Was zainteresuje oferta http://alucar.org/rodzaje-nadwozi/przyczepy - firma wykonuje nadwozia do samochodów dostawczych oraz ciężarowych, adaptuje je, produkuje też przyczepy różnego rodzaju. Ma duże doświadczenie, ceny oferuje konkurencyjne, realizacje są zgodne z normami importerów. Można zapoznać się z realizacjami firmy na ich stronie www, są tam umieszczone zdjęcia oraz dokładny wykaz produktów, które zostały wykorzystane podczas prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sprawdził na twoim miejscu teraz ofertę od peugeota bo mają fajnego Boxera - te auta mają ekonomiczne i trwałe silniki BlueHDi o mocy od 100KM do 163 KM także możesz sobie dobrać a w salonach też mają dobre oferty finansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonek
Toyota ma bardzo dobry samochód dostawczy. Pojemny, funkcjonalny, praktyczny. Polecam zajrzeć do salonu Carolina Toyota Wola. Dobra oferta, bez problemu można kupić auto na firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne jaki samochód dostawczy zakupicie. Firma www.ntbrokers.pl Zajmuje się zabudowywaniem samochodów dostawczych. Wykonają taką zabudowę jaką będziecie chcieli. Wasz samochód idealnie będzie dostosowany do pracy, którą będzie wykonywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Patryczek
Szeroki wybór samochodów dostawczych na pewno znajdziesz u nich https://onroad.iveco.pl/ Na miejscu warto podpytać fachowców jaki konkretnie silnik wybrać aby był jak najbardziej ekonomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci doradzę, aby był to samochód do 3,5 t , czyli bus . Unikniesz płacenia podatku drogowego i innych pierdół. Z busa polecam np Fiata Ducato , tani i części tanie. Mercedesy stare są nie do zajechania , a nowe psują się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodkoox
Prowadzę niewielką firmę transportową i ostatnio stwierdziłem że fajnie byłoby zrobić w jednym z busów zabudowę. Znalazłem firmę Hitbus - https://zabudowabusa-hitbus.pl . Poszło szybko i sprawnie. Cena była bardzo konkurencyjna. Jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlekM32

Ja akurat jestem ogromnym zwolennikiem wyboru busów Volkswagena które moim zdaniem są najlepszą opcją jeżeli chodzi o niską awaryjność oraz wykonanie. Do tego też mają świetne serwisy na które zawsze mozna liczyć również po okresie gwarancji ponieważ wtedy tez pojawiają się obniżki nawet do 20% na części, lepsza stawka za pracę mechaników i do tego nadal można przedłużyć gwarancję mobilności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woli

Kto fanem mercedesa? Jezdze na nich od dawna i nie zamienilbym a nie raz na kolegow jezdzilem autach no i mercedesy sa dla mnie najwygodniejsze. Jak chcesz oferte poznac to pod warszawa salon emilianow tam super obsluga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Dnia 10.07.2019 o 04:06, Gość Woli napisał:

Kto fanem mercedesa? Jezdze na nich od dawna i nie zamienilbym a nie raz na kolegow jezdzilem autach no i mercedesy sa dla mnie najwygodniejsze. Jak chcesz oferte poznac to pod warszawa salon emilianow tam super obsluga 

Też jestem fanem Mercedesów, ale i tak sentymentem darzę Saaby. Co do obsługi w Emilianowie - podpisuję się obiema rękami, jest tam naprawdę super zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagy

Byłem dzisiaj na jeździe próbnej. Jako ze mam urlop to pomyślałem że skorzystam po tym jak poczytalem opinie. Moim zdaniem mercedes nie stara się nie tylko z autami - obsługa też na najwyższym poziomie. Salon tak jak wyżej - w Emilianowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mich

Również byłbym za mercedesem actrosem. Jego najnowsze wydanie bije na głowę tegoroczną konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libek

czy w emilianowie duzo sie czeka na wizyte serwisowa? pewnnie zalezy od okresu ale powiedzmy ze potrzebuje kosultacji w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovel
 

czy w emilianowie duzo sie czeka na wizyte serwisowa? pewnnie zalezy od okresu ale powiedzmy ze potrzebuje kosultacji w styczniu

Aż dziwne że nikt nie odpowiedział, ale nie powinno być z tym najmniejszego problemu w mojej ocenie. Mam nadzieję że szybko załatwiłeś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×