Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeczytalam wlasnie o efekcie coolidgea i jestem zalamana

Polecane posty

Gość gość

Czy mozemy sobie po prostu tak po babsku, na spokojnie pogadac? Faceci tu nie wchodza:-) dlaczego faceci nie sa wierni, maja fajna zone obok siebie a i tak sie gapia na inne i wyobrazaja Bog wie co. Dlaczego swiat jest tak okrutny dla nas kobiet?? Na cholere byla mi ta wiedza,po co to czytalam, teraz nie zasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za efekt? Mozesz w skrocie opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak! Olać, znaleźć coś,co sprawi, że będziesz się uśmiechać do życia nawet jeśli życie nie uśmiecha się do Ciebie :) Poza tym to tylko teoria, faceci w większości wolą fajną, normalna żonę niż nie wiadomo jaką laskę ze snów, a jak chcą się dowartosciowac to robią karierę zawodową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli seks dla kogoś to tylko bezmyślne kopulowanie jak u zwierząt, to pewnie ten efekt działa. Natomiast są jeszcze na świecie normalni faceci, którzy potrzebują do partnerki seksualnej również uczucia. Nie uważam, aby facet oglądający się za atrakcyjna kobietą zawsze myślał o seksie z nią. Po prostu lubi popatrzeć na ładny widok. Pewnie wiele z nas tez chętnie obejrzałoby się za przystojnym mężczyzną, ale nam "nie wypada". Dla mnie takie teorie to tylko usprawiedliwienie dla bezmózgich zdradzaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×