Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracepomoc

POMOC pisanie prac

Polecane posty

Gość pracepomoc

Witam, jestem osobą prywatną i oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych z różnych dziedzin. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Korekta, poprawki, bibliografia, plan pracy w cenie. Prace pisane szybko i profesjonalnie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie :) Możesz mi zaufać bez obaw - klienci chętnie do mnie wracają :) czekam na Wasze namiary! odpiszę! Pozdrawiam, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że policja szybko namierzy ten twój oszukańczy proceder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matikataxx
Dlaczego? Skoro w internecie roi się od tego typu ofert- http://www.redakcja-pisanie.eu Więc musi to być legalne! Wiadomo nie którym osobom, sumienie nie pozwala na takie zaliczanie, ale niektórzy to mają gdzieś. Co nie oznacza, że są gorszymi studentami czy pracownikami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam nie ma co gadać, raz na sto lat można sobie pomoc. Ja tak zrobiłem z praca dyplomową. skorzystałem z fajnej dobrej firmy www.sos-promotor.pl i się nie zawiodłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystalem z pomocy z tych www.sos-promotor.pl co piszesz , rzeczywiście wszystko poszlo sprawnie i ok. Wiec ich mogę Wam polecić reszty nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlecilem napisanie pracy mgr redaktorom z www.edukacja-ty.pl są bardzo rzeczowi i poukładani. Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.edukacja-ty.pl polecam , rzeczywiście chyba najbardziej ogarnięci z edukacją czy z pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edukacja-ty.pl tez mi pomogli z praca i bardzo kompetentnie z nią się uwinęli. Polecam ich jak się nie chce przejechać na oszutach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza firma edukacyjna zapewni Państwu odpowiednie zaangażowanie w temat, który zostanie nam powierzony. Współpraca z nami przebiega bezproblemowo a co najważniejsze uczciwie . Oprócz pisaniem tekstów naukowych, zajmujemy się redagowaniem w języku angielskim oraz włoskim.Wszelkie poprawki nanosimy bez dodatkowych opłat. Również możliwe jest zamówienie pełnego raportu-skanu z systemu antyplag.Nasze metody pomocy sa indywidualnie dopasowywane do Państwa oczekiwań. Zapraszamy już teraz www.portal-nauki.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKasia22
Słyszałam właśnie o http://www.portal-nauki.net/. Podobno mają bardzo dobre podejście i sporą wiedze. Oczywistym jest to, ze jak chcemy juz jakiejś pomocy przy pisaniu pracy to lepiej by pomagał nam ktoś z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×