Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samobójstwo 14 letniego Dominika

Polecane posty

Gość gość
Brokeninside to chyba ty powinieneś przestać chlać boś taki mądry a nie załapałeś o co autorce chodzi, bynajmniej nie obwinia chłopaka za to co zrobił. Ja się z nią zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy jest ten wstyd przed ludźmi że widzą że mnie gnoją. To ciągle ja co byłam duszona itp itd brokeninside87 nie wiem czemu mnie trujesz swoim jadem?! Chciałam mieć normalne dzieciństwo i normalne wychowanie rodziców. Wiele bym dała by być tak samo wyszydzana przez rówieśników ale w domu by było ciepło ze strony rodziców. Nie wiesz co w mojej głowie siedzi więc nie mów mi jak mam żyć. A jeśli chodzi o dominika to ze strony matki bym poszła i sama dała karę czy wyrok na ucznia i bym nie pozwoliła na to by ktoś wyszydzał moje dziecko nawet bym poszła do sądu zaskarżyć rodziców oprawców by tylko zrobić coś dla swojego dziecka, postraszyłabym dziecko a chuj że bym poszła siedzieć ale we mnie jest taka agresja po tych przejściach że bym walczyła jak tygrys taki jaki masz w awatarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 przepraszam źle Cię zrozumiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t taka agresja po tych przejściach że bym walczyła jak tygrys taki jaki masz w awatarze usmiech.gif x :) to moje zdjęcie w awatarze:) czasem trzeba być tygrysem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli sam sobie winien, bo ośmielił się nosić rurki i trzymać z dziewczynami, zajęcza warga to pewnie też jego wina, LOL, widzę tu albo gimbaza jednak przesiaduje albo ludzie dorośli-niedojrzali lub po prostu tępi umysłowo lub/i emocjonalnie, obstawiam drugą opcję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę tu albo gimbaza jednak przesiaduje albo ludzie dorośli-niedojrzali lub po prostu tępi umysłowo lub/i emocjonalnie, obstawiam drugą opcję x trzecią, skrajnie sfrustrowani + znudzeni, a to rodzi grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy miał to w doopie? Widzę, że w szkole już nawet 'przesadnie' dbać o siebie nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie niejeden z tych debili, którzy tu piszą o winie ofiary byłby za ukaraniem tego chłopaka, gdyby przeżył, no bo sam sobie winien, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rozumiem takich ludzi, rozumiem tych co się targają na swoje życie wy nie rozumiecie bo nigdy nie czuliście tej pustki i beznadziei. To jest impuls, przychodzi chwila tak trudna do zniesienia, że nie można tego wytrzymać. Człowiek czuje się jak w pułapce a najgorsze jeśli nie ma wsparcia od nikogo, takiego prawdziwego podtrzymania na duchu i pomocy, nie mówię o przelotnych dobrych słowach ludzi które działają na chwilę. On po prostu nie wytrzymał nie widział innego wyjścia i chciał się uwolnić. Nie trzeba być kaleką emocjonalną, każdy człowiek ma swoje granice, takie długotrwałe nękanie jest bardzo niszczące. Ja doświadczyłam tego od swojego byłego męża, niby żaden to problem, rozwiązań może być wiele ale ja nie dałam rady po nie sięgnąć. Nie miałam sił, bo decyzja była trudna. W takich chwilach przy życiu utrzymuje nas tylko myśl o bliskich, o sobie się nie myśli jesli nie mamy osób które wiemy że by po naszym odejściu cierpiały, nie czujemy się potrzebni decyzja o skończeniu ze sobą jest bardzo łatwa. Jeśli jednak ktoś jest, to ta myśl potrafi uchronic nas od tego kroku. Takich rzeczy się nie planuje, yakie rzeczy jedynie przemykają przez myśli jak wszystko inne. Ale gdy przychodzi moment na prawdę ciężki, to wszystko jest impulsem i dobrze jesli wtedy w takiej chwili pojawi się jakas myśl, o bliskich nam osobach dla których warto zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dzieciaki to jakieś słabeusze teraz są albo jakieś aspołeczne. Byle co i od razu się wiesza. Ludzie okupację, głód, męki przeszli i przeżyli a teraz takie jakieś chuderlawce się rodzą. O jednego wariata mniej. Nie czuję sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dzieci nie sa slabeuszami,zeby sie powiesic to trzeba miec odwage,ale byc tez tchorzem,wszystko co odmienne w Polsce to dziwi,dlatego trzeba wysmiewac.Gdyby byl w szkole ktos odpowiedz,jak psycholog.moze wiecej dzieci wolalo by o pomoc,w polsce,nikogo nie interesuje poszkodowana ofiara,jak widze to takimi glupimi komentarzami jeszcze dowalicie ofiarze,w polsce nie ma osrodkow,jednostek dla poszkodowanych ludzi,zony pijakow ,dzieci,nikt nie pomogl dzieciom z sierocinca ktore byly pod opieka zakonnicy Bernadetty,dopoki was nie spotka tragedia,to latwo wam szydzic z ofiar,to ze panstwo przyzwala na to ,bo sie ofiarami nie interesuje,to was nie obchodzi,pewnie sami pochodzicie z patologi,i tak rozwiazujecie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 8:50 pedal to ten co dba o siebie,a ty kim jestes fleja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie rozumiałem czemu samobójstwa wywołują takie emocje u ludzi. To sprawa tylko jednej osoby, ewentualnie jeszcze rodziny. Nie ma potrzeby tego tak roztrząsać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lolskie szkoły to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pyskuj Ambiwalentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szkoły, w której wszyscy są dla siebie mili i pomocni, a po korytarzu biegają jednorożce. To po prostu taki etap w życiu, przez który trzeba jakoś przejść. Chociaż nie wszyscy potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, on był winny, bo nie powiedział matce, a ofiary gwałtu są winne bo szły tam gdzie nie powinny. Stuknijcie się w głowe, widzieliście co te psychopatyczne bachory wyprawiają po jego śmierci? Gdzie są rodzice tych szczyli, jak hodowali swoj****chory (bo o wychowaniu nie można mówić), że robią takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18291128,Dreczony_przez_kolegow_14_latek_powiesil_sie__To_.html Nikt mi nie powie, że to jest normalne zachowanie dzieciaków, ja się pytam gdzie są rodzice tych bachorów? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pedałem nikt nie będzie płakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Po tych wszystkich tekstach tu i na fejsie mam nadzieję, ze Putin was wszystkich rozp******i i to jak najszybciej - jestescie nic nie warci, nikt płakał nie będzie... jestem każdego dnia wdzięczna, że moje wrazliwe dzieci nie musza przechodzić przez polską szkołę... Nie, poniżanie i wysmiewanie nie jest normalne i można to skutecznie w porozumieniu ze szkołą i rodzicami ukrócic, tylko, że nikomu sie nie chce, nauczyciele nie są nimi z powołania ( w większości), więc mają głęboko, tchórzostwo nie ma odwagi wychowac swojego dziecka, czy zwrócić uwagę innym. Teraz się bierze telefon i filmuje zajście, żeby to wrzucić na fejsie zamiast pomóc komuś. Jesteście marnym i robakami, nikim wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda chlopaka,najgorsze jest to ze wy wszyscy katolikami jestescie!a obrzucacie chamstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska byla i bedzie zacofana,a patologia bedzie sie szerzyla!glupota jest gorsza od faszyzmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy kiedys ludzie sie wieszali wieksza wiara była tego nie robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wygląd? Przecież pełno takich Bieberków, jak ten Dominik i jakoś nikt ich nie gnębi, a ze jego akurat zgnoili, to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są nikim i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, z jakich dwóch stron powinna być rozpatrywana ta tragedia? Przez takich ludzi jak ty, szukających usprawiedliwienia dla śmieci, dzieją się takie rzeczy. Winni są tylko i wyłącznie oprawcy, nikt inni. Może jeszcze ich rodzice, bo nie nauczyli swoich dzieci ludzkich odruchów. Ale pewnie ci rodzice to taka sama patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dysfunkcyjne rodziny .Tu jest clou akcji. Mamusia rozpieszczająca synusia a jednocześnie nie mająca z nim kontaktu nie potrafiąca wesprzeć psychologicznie. Tatuś -no właśnie gdzie był ojciec sznurówkowego samobójcy? Może ten wątek pociągniecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co przeczytałam w różnych publikacjach,to Dominik wychowywał się bez ojca. Już mnie właściwie nic chyba nie zszokuje :Oale wciąż nie mogę przejść do porządku dziennego nad tym jakie straszne rzeczy ludzie wypisują w kontekście tej tragedii. Przypierdzielili się do rurek i chłopców,którzy tak się ubierają;a ten film z Johnem Travoltą,gdzie śmigał w takich do granic możliwości opiętych dżinsach i co chwila zaczesywał grzywkę....TO JUŻ BYŁO!!! ŻADNA NOWOŚĆ!! Czytam,że kiedyś to nie popełniały dzieciaki samobójstw....Gdzie wy się chowaliście przez całe życie??Ja "widziałam" kilku młodych ,którzy odebrali sobie życie i dawno temu i niedawno....LUDZIE W RÓŻNYM WIEKU ODBIERALI SOBIE ŻYCIE OD "ZAWSZE"! A już to ,że był za miękki i co by było wojsku....Wiesz PALANCIE :O codziennie dziękuję za to ,że już nie ma ZSW dlatego właśnie że mam syna,którego jeśliby na to przyszło WSZELKIMI DOSTĘPNYMI SPOSOBAMI ,chroniłabym przed pójściem do tej patologii,którą było wojsko.Tam najbardziej sprawdzali się tacy patole jak oprawcy Dominika;a tacy jak Dominik popełniali samobójstwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatusia pewnie ni było to mamusia stwierdziła że jej niepotrzebny, wystarczy że będzie przelewy robił. Samotna matka jest przecież taka "trendi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×