Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samobójstwo 14 letniego Dominika

Polecane posty

Gość gość
Chcesz sobie wychowywać "ciepłą kluchę" to wychowuj, tylko nie jęcz później że się zabije bo ktoś go szturchnął. Wojsko jakie było takie było ale jednak z takich miękkich fajfusów robiło mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam co wojsko robiło z chłopców,których wtedy znałam.Nigdy nie zapomnę tych widoków :(I m.in. dlatego, znęcanie się jednych nad drugimi ZAWSZE budzić we mnie będzie wspomnienia tamtych czasów i ZAWSZE będę się buntować, przeciwko takim zachowaniom.Trzeba było być prawdziwi silnym ,żeby to przetrwać ale żeby przeżyć bez szwanku na psychice,to chyba trzeba było być właśnie patolem.Nie twierdzę ,że TAK było we wszystkich ,ale mam "doświadczenie" z tej a nie innej i tego mi nikt nie "odbierze":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko dalej o tym Dominiku Szymańskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken to głupie kur/wiszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Kawaler Wacek
A mi zabierali kanapki koledzy w szkole nie mam kolegów koleżanek dziewczyny i czuję się jak zwykły śmieć który nigdy nie wychodzi z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, lewactwo, gadajcie jeszcze więcej, że wojsko takie złe, a bycie ciotą takie dobre, to nas Putin zeżre jednym kłapnięciem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy ludzie którzy byli gnębieni przez kolegów to też mają problemy w życiu dorosłym później , a zresztą kto ma być nieszczęśliwym to będzie i nawet psycholog tu nie pomoże takie życie kto jest nie ogarnięty to widać takie coś od dziecka albo od takich spraw o ktorych piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaak k****, bo to POLSKA szkoła, i co jeszcze:D hamerykańce, niemcy czy inni żydzi zrobiliby z niego cwela przedtem, u nas takich patologii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 25
Właśnie zrozumiałem teraz dlaczego większość rodziców stara się dzieci wychowywać stresowo żeby nie były takie sztywne i to jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że jest. Wychowane pod kloszem niedorozwoje idą później do szkoły, dostają pierwszy raz w życiu szturchańca i lecą się wieszać. Rodzice robią z nich niezdolne do życia kaleki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pierwszy raz w życiu zgadzam się z broken! W USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji itp., gnoją o wiele bardziej, niż w Polsce. Zresztą to przyszło właśnie z tego "postępowego i tolerancyjnego" zachodu. Poza tym, jak już pisałem stronę wcześniej, takich Bieberków jak ten Dominik jest pełno i jakoś nikt ich nie gnoi, a że jego akurat zgnoili, to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 25
Zobaczcie takie dzieci ulicy mają lepiej , stoją po tych bramach i mają koleżanki , dziewczyny i stoją wyżej niż te sztywne osoby a tacy za spokojni mieszkają w patologicznej dzielnicy dużego miasta i co oni pewnie nie wychodzą z domu , bo się do takiego otoczenia nie nadają to nie wszystko że mieszkasz sztuką jest żyć nie warto być za spokojnym człowiekiem ja za to zapłaciłem dużą cenę i właśnie zrozumiałem po latach dlaczego nie którzy rodzice wychowują własne dzieci stresowo , po to żeby wyszły na ludzi i takie właśnie dzieci przeważnie nie mają problemów z otoczeniem a taki sztywniak co ? nic nie umie bo rodzice ich nie nauczyli i się później dziwią że ich pociechy mają problemy z rówięśnikami .Człowiek za spokojny zawsze dużo w życiu traci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×