Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ten test jest POZYTYWNY?

Polecane posty

Gość autorkabardzoszczesliwa
Udalo sie! Tym razem ewidentny pozytyw! Dziekuje za wczorajsza wiare i opinie na temat mojego dziwnego testu i trzymanie kciukow. Dzis juz nie mam watpliwosci - dwie kreski! Jestem taka szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, ta co swirowala jsk Ty. Graaaaaaaaaaaatulacje! Swietna wiadomość! Dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję :-) teraz dbaj o siebie i maleństwo i dużo wypoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suuuuuper:) gratulacje!!!!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje autorko !!! Pamiętam jak sama robilam testy i wychodzimy takie bladziochy ze tylko ja ta kreskę widzilam... Teraz syn skończył juz rok :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowka1po1
Wiedzialam, ze sie uda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosimy o zdjecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydaje, ze autorka nas oszukuje ale nie wiem czemu... Bo zbytnio zaskoczona to w tej wiadomosci nie jest. Po takim czasie staran wstawilaby 10 zdjec i 10 wiadomosci udalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to ściema. :D To się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w jakim celu? Teraz jakaś kobieta czekający na dziecko będzie się łudzić ze uszkodzony test tzn pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam miało być ja też Nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ci doradzaly, wspierały a ty robisz z nich teraz idiotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamczucha, my tu tyle nasluchujemy, a ona nas oszukuje. Test byl wadliwy i tyle nie wyszlo... Rzeczywiscie to sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszczesliwsza Autorka
Ah.. Weszłam tutaj pełna radości, zresztą cały ten dzień taki jest, i.. zawiodłam się. Zrobiło mi się zwyczajnie przykro, że ktoś nazywa mnie kłamczuchą. Na jakiej podstawie? Jak Waszym zdaniem powinnam napisać, żeby pokazać moją radość z prawdziwej ciąży, skro ta jest nieprawdziwa? Mąż widział moją prawdziwą reakcję zaraz po odczytaniu testu. Nie robiłam testu siedząc z włączoną opcją dodania wiadomości na forum, przelewając od razu pierwsze emocje. Weszłam tutaj, żeby zgodnie z tym, co obiecałam, napisać jaki był wynik dzisiejszej powtórki testu. Byłyście następne po mężu, z którymi podzieliłam się wiadomością. Nie oczekiwałam radości takiej jak moja czy męża, ale zwyczajnego powodzenia, za które dziękuję, bardzo dziękuję, tym, które już wczoraj mnie dopingowały i dziś również się ucieszyły. Nie wiem skąd takie oskarżenia mnie, czy tak trudno zwyczajnie ucieszyć się, że komuś się udało? U mnie taki wczorajszy dziwny test z bladą kreską, którą niektórzy widzieli inni nie, oznaczał widocznie ciążę, zresztą na wielu forach czytałam różne tematy, i też takie sytuacje się zdarzały. Nie zawsze oznaczały ciążę, również i wadliwe testy, ale u mnie akurat udało się być w tym szczęśliwszym odsetku. Cóż, jeśli kogoś to jeszcze interesuje - w poniedziałek idę na betę, mam nadzieję, że ciąża zostanie potwierdzona, a później zbadam jej przyrost. Niezmiernie jeszcze raz dziękuję za trzymanie kciuków, gratulacje i życzenia powodzenia. Ja również życzę wszystkim, tym, które mi nie wierzą także, wielu szczęśliwych chwil, zdrowia dla Was i Waszych Kruszynek, i tak po prostu - powodzenia w życiu. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje. Pamietam moje emocje kiedy wyszly mi dwie kreski na tescie serce mi bilo jak szalone. Teraz moj syncio ma 13 mies to moje najwieksze szczescie. Trzymaj sie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, myślałam że to nieprawda z tym pozytywnym testem. Bo tak ogolnikowo napisałaś, żadnego zdjęcia. I gratuluję!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki jak tam beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to na statku kosmicznym przeprowadzasz czy gdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że autorka żyje teraz innymi sprawami niż forum. Dużo zdrowia dla ciebie i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×