Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co na oparzenia? :(((((((((((((

Polecane posty

Gość gość

nogi bola argosulfan gowno nie pomaga, zostaje mi tylko sudocrem, piecze jak sk****ysyn i boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie oparzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakie te oparzenia?pytam OD slonca?czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadne, jesteś facetem? Nie bądź pizdą, poszczypie 3 dni i spokój. Ja też się spaliłam na udach do czerwonego, piekło ale trudno, trzeba wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem kobieta, za dwa dni do roboty a ja ku*wa nie moge sie ruszyc bo tak golenie napiep.szaja. poparzenie sloneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie takie bóle sie mialo ale zawsze jakos sie wytrzymywalo, wkurza nie sam bol tylko to ze mam cholerny dyskomfort a musze byc gotowa za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 18.47 jak slonce to kupcie sobie smietany(tlustej) i taka zimna z lodowki sie smarowac co 2 godziny.? albo octem jablkowym na waciku sobie przykladac.pomaga przysiegam,spalilam sie w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka torebek herbaty ma być zajzaher i nakładaj tamponem do skutku zobaczysz,powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za podanie tych preparatow na apteko.pl kupuje u nich zestawy infuzyjne i inne rzeczy dla diabetykow, a teraz szukalam czesgo sna oparzenia i zapomniałam ze u nich tez można nabyc takie preparaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam octenisept- naprawdę się sprawdza. octenisept żel albo zwykły. Na poparzenia słoneczne w sam ram. Mi ( i nie tylko )pomógł i szybko się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maść PROPOLISOWA 7% albo 10, koi, wspomaga gojenie, ZNIECZULA+nie pozwala na rozwój grzybicy-a mówię tu o leczeniu RAN po oparzeniu wrzątkiem 2.stopnia-wylałam na siebie garnek-brzuch, udo i stopa-nie mam ani śladu blizny! Smarowałam właśnie propolisową maścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na oparzenia polecam zdecydowanie prontosan , bardzo fajny żel , bo łagodzi ból . poza tym jak ktoś się skaleczy czy ogólnie ma jakieś odarcie skóry to tez jes t to dobry srodek raz że oczyszcza ranę a dwa przyspiesza gojenie . tak samo jak w przypadku oparzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolka44
heh ja też go mam swojej domowej apteczce. co prawda od niedawna ale przy dwójce dzieci w domu to jest to idealny żel na rany czy drobne oparzenia. przede wszystkim rany ładnie i szybciej się goją i nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Br
jeżeli strasznie piecze rana oparzenia , boli , pulsuje itd , to ja napierw polecam wizytę na izbie przyjęć w szpialtu leczenia oparzen . wiem co mówię . Ja jak się oparzyłam olejem to nic mi nie pomagało . Najpierw pani nałozyła mi opatrunek . Na oparzenia takie II stopnia , bardzo dobry jest wspomniany prontosan . on tez własnie na oparzenia I i II stopnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na poparzenie! Z czego skorzystać pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci polecam preparaty od http://argotiab.pl/ - sa skuteczne i przede wszystkim sprawdzone wiec naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodik

na początek długie chłodzenie wodą a potem gruba warstwa żelu help4skin. Chłodzi i łagodzi ból. Dba też o odpowiednie nawilżenie rany i chroni przed zakażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na odparzenia i oparzenia wybrałabym Octenicare. Na wakacjach w aptece kiedyś dostaliśmy jak mąż spiekł plecy. Pomógł mu naprawdę, szybko powiedział, że czuje znaczną poprawę i widać było, że nie są już takie bordowe jak wcześniej. Także śmiało można kupować i testować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×