Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Gość don lopez
issauro nie przywitałaś się ze mną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy ladnie piszecie, fizoloficznie ale mysle ze Lopez potrzebuj***ardziej konkretnych informacji. Jak poznac taka kobiete, po czym ja poznac, jak rozpoczac taka znajomosc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec Lopez, nadal sie zastanawiam nad tym jak te relacje chcialbys ulozyc? Pan czy tyran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lopez musi najpierw dojrzec jako mezczyzna. Potem moze sie rozwinac jako Pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
myślę ze nie ma konkretnych wskazań jak poznać kogoś takiego ale dzięki za troskę. najlepsza była by kobieta która też próbuje tego świata tak jak ja :)dla której to jest nieznane ale marzy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba sie nie spodziewa, ze kazda chodzi z napisem, ze jest ulegla i szuka Pana :) to sie wyczuwa, trzeba byc doskonalym obserwatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
Myślę ze jako Pan. jednak Pan też musi mieć w sobie coś z tyrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz jeszcze o cos zapytac, smialo, poki jeszcze jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
czy twój pan często Cie karze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies tam jest Twoja niewolnica :) Mnie niepokoi cos innego, napisales, ze nie uczynilbys niewolnicy ze swojej dziewczyny. Nie wiem jak to sobie wyobrazasz, chcesz prowadzic podwojne zycie? Mieć dwie twarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadzisz, ze powinien miec cos z tyrana? Zadna niewolnica Ci sie nie odda w pelni, nie bedac pewna tego, ze nie zapanujesz nad swoimi emocjami. Dajmy na to, wezmiesz noz, przylozysz do mostka i bedziesz sunal w dol, jaka mam pewnosc, ze wlasnie wtym momencie nie obudzi sie w Tobie ta nutka tyrana i nie pojdziesz o krok dalej? Ucieknie od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
dokładnie. Niewolnica to niewolnica a żona to żona :) mam wiele twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 10.39 ja mam pytanie jesteś switchem, tak? zatem, jak rozumiem dla ciebie to jedynie zabawa? kiedy spotykasz się z Panem, jest niewolnicą...a kiedy z niewolnicą, jesteś Panią? zabawy weekendowe czy rzadziej? bo jakoś nie wyobrażam sobie switcha w normalnych, codziennych relacjach skoro to zabawa...no to sorry ale chyba nie powinnaś doradzać lopezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie kaze mnie czesto, nie ma takiej potrzeby. :) w gruncie rzeczy nie ukaral mnie jeszcze, zagrozil i to w zupelnosci wystarczylo. Czy slowo "szacunek" ma dla Ciebie jakies znaczenie Lopez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie do pani Switch. Ktora strone odkrylas jako pierwsza, ulegla, czy dominujaca? Czy moze obie w Tobie byly odkad pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
wiem co to szacunek. Jednak chciałbym takiej niewolnicy która była by niegrzeczna żebym mógł ja często karać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:44 Nie rozumiesz. Dla wiekszosci osob jestem osoba neutralna, przezroczysta, nie rzucam sie w oczy, nie chodze w lateksie. Psychika, tu zwroce uwage na ten aspekt. Mialam Pana wczesniej, jakis czas temu, pozniej bylam wolna, bezpanska. Poznalam kogos, kto byl na pierwszy rzut oka neutralny, tak jak ja. Po pewnym czasie okazalo sie, ze drzemia w nim duze poklady uleglosci, zaczelam poznawac emocje towarzyszace lamaniu oporu jaki stawial. Tego jak sie powoli poddawal i oddawal mi siebie, czastka po czastce. Jakis czas temu zostalam wybrana przez obecnego Pana, wie o tym co robie z moim psem, nie zada ode mnie zerwania tamtej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy pani switch może odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:49 chcac nie chcac odpowiedzialam Ci w poprzednim poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie do Issaury i innych kobiet ktore o tym mysla. Czy to nie jest tak ze w swoich marzeniach wymyslacie sobie idealny zwiazek z dominujacym, z idealnym panem, ktorego zasady beda wspolgraly z waszymi zasadami. Do tego jeszcze kary maja przynosic dreszczyk rozkosxy. Czy nie jest to kolejna wersja bajki o ksieciu na bialym koniu. Co jesli kara naptawde jest kara, malo przyjemna a wrecz nie przyjemna. Co jesli wasz Pan zada czegos co jest nie po waszej mysli. Tu pojawia sie kolejne pytanie -czy zeby osiagnac swoj cel Pan niepowinien stosowac wszelkich metod, whkraczajacych poza zabawe. W zasadzie to kim powinien byc Pan, facetwm ktory chce aby jego zycie, zwiazek, kobieta wygladaly tak jak on chce , czy ma byc to Pan ktory zapewni Ci spelnienie Twojej bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak to wygląda w praktyce? spotykasz się raz z Panem a raz z psem? poza domem? hotele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
dobrze powiedziane. Niektóre kobiety tworzą własny obraz układu master slave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Panem, zawsze poza domem, z psem nie wyszlam poza relacje w sieci, mysle, ze zadne z nas nie jest jeszcze gotowe do takiej sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lopez, Ty tez tworzysz w glowie wlasny scenariusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani switch toż to zabawa jest a nie relacje Pan/niewolnica czy też Pani/pies :D poza domem?? w sieci?????? oj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
być może. Ale mi się moja wersja podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcee
.06 niepotrzebnie ironizujesz :O Tak wymagające relacje potrzebują oprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ideal, to facet, który potrafilby wzbudzić we mnie chec podporzadkowania się. Już pisałam, ze charakterna jestem i facet który dalby mi poczuc, ze ma nade mna przewagę i potrafi zapanować nad moim cialem bardziej niż ja, stalby się moim Panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×