Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cała prawda o kafe czyli mój ostatni temat

Polecane posty

Gość gość

Kończę to czytać, czytam od miesiąca, w sumie na początku trochę się przejąłem jaki dzisiaj jest świat. Jednak z czasem zrozumiałem, że 95% ludzi tutaj to ludzie nieszczęśliwi, zdesperowani, oraz skrajni zboczeńcy i idioci, trolle. Czytanie tego forum nie ma sensu, może sens rozrywkowy, aby się pośmiać z niektórych tematów, ale i tak większość sprowadza się do zboczeń erotycznych ludzi zamkniętych przed swoimi komputerami. W rzeczywistości Ci wszyscy mądrale pewnie są socjopatami, bez szans na szczęśliwą przyszłość. Żegnam wszystkich mimo wszystko życzę wam udanych wakacji i szczęśliwego życia :) Czasami ktoś normalny się tu pojawia, może przeczyta i nie straci tyle czasu co ja... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kafeteria jest to forum internetowe, stanowiące jedyny w swoim rodzaju internetowy rezerwat osobników (szczególnie płci żeńskiej) z niespotykanymi problemami, słabą znajomością języka polskiego i specyficznymi poglądami, będącymi wybuchowym miksem małomiasteczkowego folkloru i wiedzy o świecie czerpanej z Trudnych Spraw/Świata Kobiety". "Specyficzne zjawisko, wynikające z możliwości korzystania z Kafe bez założonego konta, to podszyw. Polega na umieszczaniu pod czyimś nickiem niewyobrażalnych pierdół, przybierających nierzadko kreatywne formy. " "Niektórych wątków nie da się streścić, a stały się kultowe dzięki wielostronicowym rozkminom na tematy typu "jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?". Wątek "do czego byście się nikomu nie przyznały" rozrósł się obecnie do niewyobrażalnych rozmiarów, a przebijanie się przez to jest trochę jak strzelanie z wiatrówki do dzieci - niby śmiesznie, ale zostawia niesmak." "Moja mama na swieta zawze robi bigos , mieszkamy na wsi i jest nas sporo , wiec bigos jest przygotowywany w naprawde duzym garnku . I jak nikt nie widzi , ja zakradam sie do kuchni i ten bigos w tym duzym garnku mieszam swoja glowa ... , troche to glupie , ale mnie to podnieca". "To ja tez cos mam . Mieszkam sama i nikt o tym nie wie , no teraz wy bedziecie wiedzieli (az mi glupio na sama mysl) . Ale ok ... Bulki i chleb kroje lokciem , czasami kolanem ..." "notorycznie obgryzam sobie pępek i wącham swoje gałki oczne" "przed zaśnięciem wyobrażam sobie że jestem władczynią królestwa i wjeżdżam do niego pięknie ubrana a wszyscy wiwatują na moją cześć (k...a mam 28 lat)" "robilam swojemu Misiowi loda w toalecie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (bede sie smazyc ;-( )" "kiedys skleilam w sklepie 4 skoroszyty i babka w tesco policzyla jako 2" "masturbuje się kremem w tubce GARNIERA-CZYSTA SKÓRA" "jak budowali Metro Politechnika, zaj**alismy koparke, taka wielka, pociagnelem za jakas dzwignie, koparka ruszyla z miejsca, to byla taka gigantyczna na gasiennicach, poruszala sie jakby w zdluz tego wielkiego wykopu, pamietam tylko jak uciekalem i przeskakiwalem przez plot, to byl najwiekszy pojazd jakim kiedykolwiek jechalem, mam nadzieje, ze nic nie zniszczyl jadac dalej, kiedy ja uciekalem pozdrawiam Panow Robotnikow" "jako dzieciak tak bardzo marzyłam o spróbowaniu narkotyków, że robiłam skręty z dodatkiem kadzidełek 'opium'" "jak byłam mała pół dnia stałam i waliłam głową w ściane (tak z nudów)" "za młodu kupiłyśmy cukierki z orzechami ale były nie dobre i ulepiłśmy z tego g****o [pomyslcie jaka to była wielkość skoro cukierków było ponad 2 kg] które wylądował w sobote wieczorem na mostku sasiada, najlepszy były minu ludzi którzy rano w niedziele szli do kościoła" "a ja jak miałam 14 lat,sama ze sobą bawiłam się w czarodziejkę z merkurego (pamiętacie tą bajkę?) no i tak "wdziecznie" naśladowałam jej pozę,że złamałam nogę w kolanie i runęłam jaka długa.ostatkiem sił,zaciskając zęby z bólu dotarłam na kanapę i zakryłam się kocem.starsi się kapneli,że coś jest nie tak dopiero gdy wołali mnie przez godzinę na kolacje a ja nie złaziłam.powiedziałam,że spadłam z kanapy i że wystarczy przyłożyć okład z kwaśnej wody nie dali się nabrać-pogotowie-kilka miesięcy w gipsie i pół roku rehabilitacji :/"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pychotka
Ja to czytam zeby sie pośmiać,czasem cos tak dla jaj napiszę,cos zmyśle i obserwuje jak sie podniecają -to mnie tak bawi -ludzka naiwność i glupota-to wszystko bierze sie z nudów,ludzie dziwaczeją okropnie,kobiety zdesperowane zlatuja sie do każdego tematu bo myślą ze ukochany pisze do nich,tez czasem kogoś wkręcę a co mi tam,jak sie nabierają to ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same świry. Im głupszy temat, taki do którego nawet nie chce się zajrzeć tym większa jego popularność. Nie wiem, czy to jeden idiota sam do siebie pisze, czy aż tylu jest tu idiotów. Ciekawe tematy znikają tu niczym kamień w szambie, nikt nie komentuje. Takie są fakty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Cicho,bo ja śledzę pseudomoderów! A wszystko jest tu zapisane...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pychotka
myślę,ze to jeden swirek pod różnymi nickami zaklada takie kretyńskie tematy,pisze tez sam ze sobą -ma kilka nickow ,nie trudno sie zorientować -to wyjątkowy przygłup ktoremu sie wydaję ze jest Intel.i madry a jest smieszny i żałosny.Tu sobie moze pofolgować bo nikt go nie widzi,w realu pewnie udaje normalnego psycholek przygłupek.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważyłem też, że moder chroni takich przygłupów. Wiele tematów, które sam zakładałem były usuwane, sam też byłem banowany choć nigdy nie używałem wulgaryzmów ani nie zakładałem niecenzuralnych tematów. Świry natomiast mają się du doskonale, jak pączki w maśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak że ludzie na forum są idiotami i pustakami, po prostu większość społeczeństwa taka jest. A forum to miejsce w którym jest masa ludzi w jednym miejscu i całe to szambo jest bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
tutaj jest paru czubów! próbuję to pokazać! Tak na tacy,bo ja jestem taki cacy... Fajnie ,że doczekałem takiej chwili,a mnie się to nie myli,że zawitali inteligentni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszetka
To jest aż tak źle... :( "A co ja tutaj robię, a co ja robię tu...?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Ja poluję na zjebów...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzsm sie z Toba w biurze mamy niezly ubaw z tych idiotow tutaj. Ale troche sie nie znasz i nie wiesz kto to socjopata. Bo np ja nim jestem moze nie w skrajnej formie ale jednak. Bedac nim zyj***ardzo normalnie,mam zone,przyjaciol uprawiam sporty,mam hobby,lubie zabawe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już to pisał dno i wodorosty.(_%_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor poruszyl bardzo istotny temat. Chyba za dlugo czytal tematy z forum. To wyczerpujaca lektura. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość a s********j ty j****a szmato :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×